Prof. Dr. M. Murat Tuncer, İstanbul, Dahiliye - İç Hastalıkları

Prof. Dr. M. Murat Tuncer

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İstanbul

Mide Hastalıkları, Sağlıklı Beslenme, Helikobakter Pilori (Ülser Mikrobu)

Randevu Al 0 (850) 811 27 22

Adres

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi  Fatih, İstanbul
Prof. Dr. M. Murat TUNCER

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Hakkında

M. Murat Tuncer Kimdir?

Prof. Dr. M. Murat TUNCER, 1956 yılında Kayseri'de doğmuştur. Lise eğitimini Kayseri Lisesi'nde 1974 yılında birincilikle bitirmiştir. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini ise 1981 yılında dereceyle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1982-1986 yılları arasında alaarak Dahiliye uzmanı olarak 1 yıl Sivas Askeri Hastanesi'nde çalışmıştır. 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda başasistan olarak çalışmalarına devam etmiştir.

1991 yılında Gastroenteroloji bölümünden yan dal uzmanlığını almış olan Prof. Dr. M. Murat TUNCER, aynı yıl Doçent unvanını, 1987 yılında da Profesör unvanını almıştır. 1981-1982 yılları arasında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kan Merkezi'nde Yönetici olarak görev yapmıştır.

1988-1989 yılları arasında Kanada Toronto'da Wellesley Hospital Gastroenteroloji Kliniği'nde Diagnostik ve Terapötik Endoskopi ve Endoskopik Onkoloji konularında “Observer” olarak bulunmuş olan Prof. Dr. M. Murat TUNCER'in ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlamış 120 adet makalesi, 57 adet posteri ve çok sayıda bildirisi bulunmaktadır.

Reflü hastalığı - İltihabi Barsak Hastalıkları(ülseratif kolit-crohn hastalığı) peptik ülser- Terapötik endoskopi: ERCP-Safra yollaı hastalıkları-Sarılıklar-Safra yolları taşları-tümörleri Fonksiyonel Mide Barsak hastalıkları-Kabızlık-İshal konularında uzman olan Prof. Dr. M. Murat TUNCER, akademik çalışmalarına İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgilendiği Hastalıklar

 • Mide Hastalıkları
 • Sağlıklı Beslenme
 • Helikobakter Pilori (Ülser Mikrobu)
 • Reflü Özafajit Hastalığı
 • pH Metre (Mide Reflüsü Tanısı)

Tedaviler

 • Egg(elektrogastrogram)
 • Karaciğer fonksiyon testleri
 • Fundoplikasyon(gerd cerrahisi)
 • Hida taraması
 • Endoskopi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 27 22

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

inc..gar

. 13-02-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. M. Murat Tuncer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Ailevi akdeniz ateşi

  Hocam fmf hastası olabileceğim söylendi kanda crp ve sedimantasyon hızı sürekli yüksek çıkıyor.ayrıca atak halinde fibrinojen seviyesi yükseliyor.benim bel ve sırt bölgemde bazen sağ bazen sol tarafta sancılı atak ağrıları oluyor 2 veya 3 günde dinlenerek rahatlıyorum kendiliğinden geçiyor ataklar.k... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. M. Murat Tuncer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Bibreklerimde bir sorun olduğu hangi testlerle anlaşılır ?

  Hocam benim birden bire başlayan gözaltı çökme sorunum başladı. bu gözaltı torbası değil morarma da değil. sadece sağ gözümün biraz aşagısında guldugumde çökme oluşuyor. bu 4 aydır var ben de . böbreklerde sorun olduğunda göz çevresinde hassaslık oluşabiliyormuş . böbreklerde sorun olup olmadığı han... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. M. Murat Tuncer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. M. Murat Tuncer ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. M. Murat Tuncer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 27 22

Prof. Dr. M. Murat Tuncer için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. M. Murat Tuncer için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. M. Murat Tuncer için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. M. Murat Tuncer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. M. Murat Tuncer Prof. Dr. M. Murat TUNCER Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. M. Murat Tuncer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. M. Murat Tuncer Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Egg(elektrogastrogram), Karaciğer fonksiyon testleri, Fundoplikasyon(gerd cerrahisi), Hida taraması, Endoskopi, Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor), Perkütan karaciğer biyopsisi, Ince barsak biyopsisi, Antroduodenal motilite çalışmaları, Sanal kolonoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Hastalıkları, Sağlıklı Beslenme, Helikobakter Pilori (Ülser Mikrobu), Reflü Özafajit Hastalığı, pH Metre (Mide Reflüsü Tanısı) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. M. Murat Tuncer için muayene ücreti nedir?

Prof. Dr. M. Murat Tuncer muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. M. Murat Tuncer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. M. Murat Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. M. Murat Tuncer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.