Prof. Dr. Levent Eralp, İstanbul, Ortopedi ve Travmatoloji

Prof. Dr. Levent Eralp

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Eklem Faresi, Osteosentez, Gluteal Abse

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:28  Ataşehir, İstanbul
Memorial Ataşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Levent Eralp Hakkında

Levent Eralp Kimdir?

Prof. Dr. Levent Eralp, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Levent Eralp, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

leyman..gezer

TEŞEKKÜR 57yaşındabirişadamıyım.1994yılındafemurkırığındanayağıma50cmlikimplant(kuncherçivisi)takılmıştı.2017martayındadizimdeağrılıbirşişlikoluştu.Doktorlarikiayboyuncateşhiskoymaktazorlandılar.Bazısıkemikenfeksiyonudedi,bazısıdaonkolojyesevketti.Çokzorgünlergeçirdim. Uzunaraştırmalardansonrakemikenfeksiyonuvekemiktümörleriüzerine1numaranınSn.Prof.Dr.LeventEralphocaolduğunuöğrendim.Randevualıpkapısınıçaldığımda,hekimliğindenönceinsanlığındanetkilendim.Gösterdiğiilgi,verdiğigüvenduygusumuhteşemdi. Filmvetahlilleriincedi.İlkteşhisi%99kemikenfeksiyonuoldu.Sondereceileritetkiklerleenfeksiyonteşhisiniteyitetti.Enfeksiyonolannoktalarıtektektespitetti.İmplantıçıkarmakveenfeksiyonlualanlarıtedavietmekiçinbirhaftasonrasınaameliyatgünüverdi. 23yıldırvücudumdaolanveartıkkemiklebütünleşmişimplantıçıkarmakçokriskliydi.Leventhocayaduyduğumgüvenle,ameliyatabüyükbirgönülrahatlığıylagirdim.8saatlikbaşarılıbiroperasyonla,kemiğikırmadanimplantıçıkardı.Enfeksiyonolandokularıtamiretti. Ameliyatın2.Günüyürümeyebaşladım.4.Günühastanedentaburcuoldum.3ayboyuncaenfeksiyontedavisigördüm.Sonrasındahiçbirsıkıntımolmadı. Ameliyatınüzerinden18aygeçti.Buhaftatekrarkontrolegittim.Filmvetahlilsonuçlarındasorungörülmedi.Herşeynormaledöndü.Bensağlınakavuştum.Hocamızenfeksiyontakipsürecinisonlandırdı. ÜlkemiziçinbüyükbirdeğerolanvesağlığımatekrarkavuşmamdabüyükemeğigeçenProf.Dr.LeventEralpHocamızaiçtenteşekkürediyor,şükranlarımısunuyorum. SüleymanHepgezer-Edirne 12-10-2018

ÜL..OĞAN

Levent hoca ülkenin en iyi ortopedi doktorudur kanimca. Iyiki var ve iyiki bu ulkede yaşıyor. Sağlığımı ona borçluyum. Çok teşekkür ediyorum kendisine. 12-06-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Levent Eralp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Levent Eralp kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. L Eralp ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Levent Eralp için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. L Eralp şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Levent Eralp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Levent Eralp Memorial Ataşehir Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Levent Eralp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Levent Eralp Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Menisküs alımı, Skolyoz ameliyatı, Eklem enjeksiyonu(kortizon enjeksiyonu), Eklem protezleri, Diz altı ampütasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Eklem Faresi, Osteosentez, Gluteal Abse, Aşil Tendon Problemleri, Omuz Sıkışması Sendromu hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Levent Eralp için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Levent Eralp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Levent Eralp hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. L Eralp ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Levent Eralp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. L Eralp hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.