Prof. Dr. Kutay Biberoglu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara

Riskli Gebelik, Kısırlık / İnfertilite , Gebelik

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Gaziosmanpaşa Mahallesi, John F. Kennedy Cd. No:148/9, 06700  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Kutay Biberoglu Hakkında

Kutay Biberoglu Kimdir?

Prof.Dr Kutay BİBEROĞLU, T.E.D Ankara Kolejini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (HÜTF) üstün başarı ile tamamladı ve Tıp Doktoru oldu. HÜTF Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda (Kadın Doğum AD) Araştırma Görevliliği yaparak 1977 de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını aldı.

1977-1981 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri Michigan Eyaleti Wayne State Üniversitesi Tıp Fakültesi William Beaumont Hastanesinde üreme endokrinolojisi ve infertilite, Texas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Houston, Texas’ta Üreme Biyolojisi eğitimleri aldı. Aynı zamanda Wayne StateTıp Fakültesi, Detroit, Michigan, Kadın Hast. ve Doğum Asistan ve Stajyer (4.Sınıf) Tıp öğrencileri Teorik ve pratik eğitimlerinde öğretim görevliliği (Lecturer) ; Oakland County, Michigan Aile Planlaması Kliniğinde ve Bölge Ruh Hastalıkları kliniğinde Jinekoloji-Obstetrik Konsültanlığı görevlerinde bulundu. 24/11/1981 tarihinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bilim Dalı'nda "Üniversite Doçentliği" ünvanını kazanarak , 1982-1984 de "Yardımcı Doçent" kadrosu ile, 1984-1987 de "Doçent" kadrosu ile öğretim üyeliği (İngilizce) görevlerinde bulundu. 15.7.1987 tarihinde Yüksek Öğretim yasasına göre yükseltilme için üniversite değiştirme zorunluluğu gereği Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (GÜTF) Kadın Doğum AD’ında profesör kadrosu ile öğretim üyeliğine atandı. 1987-1991 yılları arasında Anabilim dalı Başkanlığı, 1989-1990 yılları arasında eğitimden sorumlu Dekan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Öğretim üyeliği yanında, 1993-1998 yıllarında Sevgi Hastanesi Üreme Endokrinolojisi ve Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp Bebek) Merkezi Konsültanlığı, 1997-2001 Gazi Üniversitesi, Aile Planlaması, İnfertilite, Üreme Sağlığı Merkezi Kurucu Müdürlüğü yaptı. T.C. Sağlık Bakanlığı Aile Planlaması Ana-Çocuk Sağlığı Genel Müdürlüğü İlaç Komisyonu, Tüp Bebek Bilim Komisyonu, Kadın Hastalıkları ve Doğum Danışma Kurulu üyelik görevlerinde bulundu.

Ayrıca Türk Jinekoloji Derneği Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, Üreme Tıbbı Derneği, Özel Tüp Bebek Merkezleri Derneği ve Geriatri Derneği yönetim kurulu üyeliklerini yürütmüştür. 1986-1998 yıllarında Medial- Kadın Doğum Dergisi Editörlüğü yaptı. T.C.Devlet Lisan Sınavı (1973) başarı, TOEFL(1976), T.C. Üniversitelerarası Kurul Merkezi Yabancı Dil Sınavı (1983) Başarı, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi-Üstün başarı ile mezuniyet (1972), ECFMG-"Educational Commission for “Foreign Medical Graduates" (1976), Michigan A.B.D."Board of Medicine and Surgery" (1979), Michigan A.B.D. "Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite" üst ihtisas (1979), Michigan A.B.D. “İnfertilite Cerrahisi-Mikrocerrahi-Androloji”üst ihtisas (1980), “New York Academy of Science” üyelik (1997), “The Johns Hopkins University ”Üreme Sağlığında Akademik Eğitim ve Araştırma Teknikleri Uzmanlık (1982), “William Beaumont Hospital”- Royal Oak , Michigan, ABD En iyi Bilimsel Araştırmacı ödülü (1980), “Ephraim McDowell” Chicago, Illinois, ABD En iyi Bilimsel çalışma ödülü (1979), “The Johns Hopkins Medical Institutions” Baltimore, ABD Jinekolojik Mikrocerrahi Eğitimcilik (1985 ), T.C.Sağlık Bakanlığı Kadın Hastalıkları ve Doğum Danışma Kurulu üyeliği, TC. Sağlık Bakanlığı Tüp Bebek üst komisyon üyeliği, T.C. Sağlık Bakanlığı Jinekolojik Mikrocerrahi Yeterlilik (1985), T.C. Sağlık Bakanlığı Laparoskopi Yeterlilik (1986), T.C.Sağlık Bakanlığı Üremeye Yardımcı Tedavi Teknikleri (Tüp Bebek) (2001) belge ve sertifikaları vardır. Kasım 2016’da Üreme Endokrinolojisi (TSRM) Derneği tarafından “Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldü. Toplam 300’ün üzerinde makale ve kongre tebliğleri vardır. 50’nin üzerinde çalışması İngilizce olarak Uluslararası Tıp dergilerinde basılmıştır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Riskli Gebelik
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Gebelik
 • Hamile Kalamama
 • Gebe Kalamama
Tedaviler
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • İnfertilite cerrahi
 • Riskli gebelik takibi
 • Menopoz tedavisi
 • Menapoz
Diplomalar ve Sertifikalar
Fotoğraflar

Kutay Biberoglu Değerlendirmeleri

Değerlendir
98 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

at..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor bey sorulara anında cevap vermektedir. Bunlar umut bekleyen hastalar için hayati öneme haiz durumlardır. Burada yani sanal ortamda dahi böyle davranan bir hekimin, gerçek hayatta daha ilgili olduğu aşikardır. Dahası Sayın hocamız gerçekleri söylemektedir. Lafı evirmeden çevirmeden konuya açıklık getirmektedir. Bundan dolayı teşekkürlerimizi borç biliyoruz. 08-11-2021

fin..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sorulara cevapsız bırakmayan çok bilgili donanımlı bir doktor olduğu kesinlikle aşikar 01-11-2021

an..uçim
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor bey sorularıma gayet düzgün şekilde cevap verdi, kendisine şüphelerimi giderdiği için minnettarım. 26-10-2021

�lem..�göl
Zamanlama
İlgi
Ortam

O kadar güveniyorum ki… 19-10-2021

ül..ksalan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Her zaman icin ilim ve bilimden yana olan, ezber bozup, ezbere konusanlari nazar itibariye almayan hocalarin hocasi.. Saygilarimla… 13-10-2021

et..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Genç nesili bilgilendiren cinselligin yanlislarini soleyen ticari kaynak dusunmeden aciklayici emin bir sekilde hizli cevap veren bu platformun ve gordugum en iyi insana ticari ve saglik yonunden zarar a ugratmayan tek doktor 02-10-2021

emin..un
Zamanlama
İlgi
Ortam

Teşekkür ederim 23-09-2021

nar..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok başarılı bir profesör İyiki siz 👏 22-09-2021

e..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mükemmel bir insan .. sitede birkaç doktor var gerçekten iyi diyebildiğim ve kutay hoca onlardan biri .. ticari amacı yok .. olay neyse net bir şekilde cevaplar veriyo ve bugune kadar ne dediyse çiktı .. teşekkürler hocam 28-08-2021

iz..kmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok başarılı bir hekimsiniz 25-08-2021

98 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kutay Biberoglu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Kutay Biberoglu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Gebelikle ilgili

  Hocam ilişkiden 26 gün sonra kanda beta hcg testi kesin sonuc verir mi? bi kanama yasadım ama adet mi yerleşme mi emin olamadım bu kanama bitimi 5-6 gun oluyo kesin sonuc alırım değil mi

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kutay Biberoglu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hpv ihtimali

  Hocam doktorum smear sonucuna göre hareket edeceğini söyledi. yaşım küçük olduğu için (23) yakmak istemediğini ama smear temiz gelmezse 5 dakikalık bir operasyonla yakacağını söyledi. siz ne önerirsiniz? yaktırmazsam yara için nasıl bir tedavi gerekir?

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kutay Biberoglu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kutay Biberoglu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. K Biberoglu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. K Biberoglu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kutay Biberoglu Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kutay Biberoglu Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. İnfertilite ve tüp bebek, İnfertilite cerrahi, Riskli gebelik takibi, Menopoz tedavisi, Menapoz, Düşük, Jinekolojik muayene, Genel jinekolojik operasyonlar, Jinekolojik cerrahi, Düzensiz adet kanamaları alanlarında hizmet veriyor ve Riskli Gebelik, Kısırlık / İnfertilite , Gebelik, Hamile Kalamama, Gebe Kalamama hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kutay Biberoglu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. K Biberoglu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. K Biberoglu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.