Prof. Dr. Kutay Biberoglu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Yumurtalık Kanseri, Rahim Kanseri, Pelvik Ağrı (kronik)

5.0

“hocam harikasiniz beş soruma da size aynısını defalarca sormama rağmen açıkca belli ettiniz teşekkür...” Devamı

Prof. Dr. Kutay Biberoglu

Prof.Dr Kutay BİBEROĞLU, T.E.D Ankara Kolejini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (HÜTF) üstün başarı ile tamamladı ve Tıp Doktoru oldu. HÜTF Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda (Kadın Doğum AD) Araştırma Görevliliği yaparak 1977 de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını aldı.

1977-1981 yıllarında Amerika Birleşik Devletleri Michigan Eyaleti Wayne State Üniversitesi Tıp Fakültesi William Beaumont Hastanesinde üreme endokrinolojisi ve infertilite, Texas Üniversitesi Tıp Fakültesi, Houston, Texas’ta Üreme Biyolojisi eğitimleri aldı. Aynı zamanda Wayne StateTıp Fakültesi, Detroit, Michigan, Kadın Hast. ve Doğum Asistan ve Stajyer (4.Sınıf) Tıp öğrencileri Teorik ve pratik eğitimlerinde öğretim görevliliği (Lecturer) ; Oakland County, Michigan Aile Planlaması Kliniğinde ve Bölge Ruh Hastalıkları kliniğinde Jinekoloji-Obstetrik Konsültanlığı görevlerinde bulundu. 24/11/1981 tarihinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Bilim Dalı'nda "Üniversite Doçentliği" ünvanını kazanarak , 1982-1984 de "Yardımcı Doçent" kadrosu ile, 1984-1987 de "Doçent" kadrosu ile öğretim üyeliği (İngilizce) görevlerinde bulundu. 15.7.1987 tarihinde Yüksek Öğretim yasasına göre yükseltilme için üniversite değiştirme zorunluluğu gereği Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (GÜTF) Kadın Doğum AD’ında profesör kadrosu ile öğretim üyeliğine atandı. 1987-1991 yılları arasında Anabilim dalı Başkanlığı, 1989-1990 yılları arasında eğitimden sorumlu Dekan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Öğretim üyeliği yanında, 1993-1998 yıllarında Sevgi Hastanesi Üreme Endokrinolojisi ve Yardımcı Üreme Teknikleri (Tüp Bebek) Merkezi Konsültanlığı, 1997-2001 Gazi Üniversitesi, Aile Planlaması, İnfertilite, Üreme Sağlığı Merkezi Kurucu Müdürlüğü yaptı. T.C. Sağlık Bakanlığı Aile Planlaması Ana-Çocuk Sağlığı Genel Müdürlüğü İlaç Komisyonu, Tüp Bebek Bilim Komisyonu, Kadın Hastalıkları ve Doğum Danışma Kurulu üyelik görevlerinde bulundu.

Ayrıca Türk Jinekoloji Derneği Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı, Üreme Tıbbı Derneği, Özel Tüp Bebek Merkezleri Derneği ve Geriatri Derneği yönetim kurulu üyeliklerini yürütmüştür. 1986-1998 yıllarında Medial- Kadın Doğum Dergisi Editörlüğü yaptı. T.C.Devlet Lisan Sınavı (1973) başarı, TOEFL(1976), T.C. Üniversitelerarası Kurul Merkezi Yabancı Dil Sınavı (1983) Başarı, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi-Üstün başarı ile mezuniyet (1972), ECFMG-"Educational Commission for “Foreign Medical Graduates" (1976), Michigan A.B.D."Board of Medicine and Surgery" (1979), Michigan A.B.D. "Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite" üst ihtisas (1979), Michigan A.B.D. “İnfertilite Cerrahisi-Mikrocerrahi-Androloji”üst ihtisas (1980), “New York Academy of Science” üyelik (1997), “The Johns Hopkins University ”Üreme Sağlığında Akademik Eğitim ve Araştırma Teknikleri Uzmanlık (1982), “William Beaumont Hospital”- Royal Oak , Michigan, ABD En iyi Bilimsel Araştırmacı ödülü (1980), “Ephraim McDowell” Chicago, Illinois, ABD En iyi Bilimsel çalışma ödülü (1979), “The Johns Hopkins Medical Institutions” Baltimore, ABD Jinekolojik Mikrocerrahi Eğitimcilik (1985 ), T.C.Sağlık Bakanlığı Kadın Hastalıkları ve Doğum Danışma Kurulu üyeliği, TC. Sağlık Bakanlığı Tüp Bebek üst komisyon üyeliği, T.C. Sağlık Bakanlığı Jinekolojik Mikrocerrahi Yeterlilik (1985), T.C. Sağlık Bakanlığı Laparoskopi Yeterlilik (1986), T.C.Sağlık Bakanlığı Üremeye Yardımcı Tedavi Teknikleri (Tüp Bebek) (2001) belge ve sertifikaları vardır. Kasım 2016’da Üreme Endokrinolojisi (TSRM) Derneği tarafından “Yaşam Boyu Başarı Ödülü”ne layık görüldü. Toplam 300’ün üzerinde makale ve kongre tebliğleri vardır. 50’nin üzerinde çalışması İngilizce olarak Uluslararası Tıp dergilerinde basılmıştır.

Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi
Gaziosmanpaşa Mahallesi, John F. Kennedy Cd. No:148/9, 06700 Çankaya/Ankara
Hizmetler
Over kist ameliyatı Vajinismus tedavisi Ürodinami Normal (vajinal) doğum Hpv testi Devamı

Hakkında

Prof.Dr Kutay BİBEROĞLU, T.E.D Ankara Kolejini bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini (HÜTF) üstün başarı ile tamamladı ve Tıp Doktoru oldu. HÜTF Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı'nda (Kadın Doğum AD) Araştırma Görevliliği yaparak 1977 de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığını aldı. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Yumurtalık Kanseri Rahim Kanseri Pelvik Ağrı (kronik) Histereskopi Histerektomi Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
sa
Sen*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 gün önce
Düzensiz adet kanamaları
Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi

hocam harikasiniz beş soruma da size aynısını defalarca sormama rağmen açıkca belli ettiniz teşekkürler 🙏🏻

IA
Ipe*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
18 gün önce
Kısırlık tedavisi
Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi

Kutay Hocama sadece doktor demek bence çok yanlış olur .Çünkü kendisi tıp için bir bilim adamı. Bu kadar donanım bu kadar bilgi gerçekten insanı hayran bırakıyor. Ülkemizde olduğu için çok şanslıyız Allah onun gibi insanları başımızdan eksik etmesin

CC
Can C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 ay önce
Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi

Gerçekten bilgili, donanımlı, amacı para olmayan tamamen kendini hastalarına ve alanına adamış bir insan. Böyle insanların kıymetini bilmek lazım. Kutay hocama çok teşekkür ediyorum

TH
Tal*** H***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi

Hastalarını ve bilgi almak isteyene hasta adaylarını tek gayesi doğru bilgi ve tecrübelerini aktarmak olan, biraz sivri dilli :) biraz sinirli :) baş tacımız olan gurur duyduğumuz içimizi rahatlatan tek doktor.

Esm*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce
Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi

Bilgisiyle doğru yolu gösteren gerçekten bu yolda doğru izler bırakan bir yetenekli, akıllı ve sabırlı bir beyefendi.

EC
Emi*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Harika Tek Kelimeyle Bir Bilge!

SC
Sed*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tek kelimeyle net, uzman ve bilgili🙏🏽🙏🏽

ea
Eda A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

..

Sg
Sev*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İç rahatlatan iyi bir doktor

ÖÖ
Özg*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mükemmelsiniz👏

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kutay Biberoglu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Kutay Biberoglu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Kutay Biberoglu Prof. Dr. Kutay Biberoğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Kutay Biberoglu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Kutay Biberoglu Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Yumurtalık Kanseri, Rahim Kanseri, Pelvik Ağrı (kronik) alanlarında hizmet veriyor ve Over kist ameliyatı, Vajinismus tedavisi, Ürodinami hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube