Prof. Dr. Kenan Karademir

Üroloji - İstanbul - Kadıköy

Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)

Randevu Al 0 (850) 474 62 40 Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 213/4 Alemdar Apt. Çiftehavuzlar  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Kenan Karademir Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Kenan Karademir Hakkında

Kenan Karademir Kimdir?

Prof. Dr. Kenan KARADEMİR, lise öğrenimini Tokat Gazi Osmanpaşa Lisesi'nde bitirdikten sonra GATA Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde yapmış ve 1994  yılında Üroloji Uzmanı olmuştur. Aynı zaman zarfında 1993 yılında Londra St Bartholomew's Hospital'da ve Urology Institude'de 10 hafta süreyle çalışmalarda bulunmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 1995-1998 yılları arasında Diyarbakır Asker Hastanesi'nde Üroloji Klinik Şefi olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Kenan KARADEMİR, GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Üroloji Kliniği'nden 1999-2005 yılları arasında Yardımcı Doçent, 2006 yılında Doçent, 2012 yılında ise Profesör unvanını almıştır.

2015 yılından beri T.C. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Klinik Şefi olarak görev yapmakta olan Prof. Dr. Kenan KARADEMİR, Kadıköy'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Üriner Tıkanıklık
 • Vezikoüretral Reflü
 • Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu)
 • Prostat Infeksiyonu
 • Idrar Yolları Iltihabı
Tedaviler
 • Abdominal ultrasonografi
 • Kriyoablasyon
 • Böbrek ultrasonu
 • Erkeklerde cinsel isteksizlik
 • Perkütan böbrek cerrahisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 62 40

Kenan Karademir Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

tafa..ir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Müthiş bir hoca 12-02-2021

ammet..im
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba doktor bey. Haftasa 8 9 kere masturbasyon yapıyorum. Bundan 2 ay önce penisimin alt kısmında bir şişkinlik oluştu halen devam ediyor. Bu sırada sol testisiminde bir şişkinlik oluştu ve karıncalanma var. Ürolojiye gittim sorun olmadığını söyledi. 10-02-2021

it..çyürek
Zamanlama
İlgi
Ortam

Saygıdeger kenan hocam iyi ki sizi tanımışım hastalığımda bana hep destek oldunuz ve hala da olmaya devam ediyorsunuz sizin kadar nazik sizin kadar ilgili bir dr her hastanemize lazım dır.her yanınıza geldiğimizde ilginizi ve desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ediyorum.saygı ve sevgilerimle.....macit tunçyürek 28-11-2018

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kenan Karademir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Kenan Karademir Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kronik prostatit

  Merhaba hocam sorum olacakti bende kronik prostatit var gerek idrar kulturu olsun gerek prostat sivisindan yapilan testlerde hastalik cikmiyor sadace lokosit var prostat sivisinda acaba yaptigimiz testlerdemi hata var diye hep suphe dusuyo icime acaba prostatit cybh disindada olabilirmi boyle vakala... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kenan Karademir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • İdrar yollarında tıkanıklık

  Merhaba hocam, yıllardır idrar yollarında tıkanıklık hissi yaşıyorum; geçenlerde uroflowmetri testi yaptırdım, doktor normal dedi.fakat bir bobregimde hafif genişleme olduğunu ama önemli olmadığını söyledi. hocam bir de gfr test sonucum 85 cıktı, normal aralık 90 -115 yazıyor. doktorum 60 üstü norma... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kenan Karademir

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kenan Karademir ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Kenan Karademir ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 62 40

Prof. Dr. Kenan Karademir için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Kenan Karademir için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Kenan Karademir için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Kenan Karademir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kenan Karademir Prof. Dr. Kenan Karademir Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Kenan Karademir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kenan Karademir Üroloji, uzmanıdır. Abdominal ultrasonografi, Kriyoablasyon, Böbrek ultrasonu, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Perkütan böbrek cerrahisi, Eswt, İntravenöz pyelografi ( ivp ), İntravenöz ürografi, Kadınlarda cinsel isteksizlik alanlarında hizmet veriyor ve Üriner Tıkanıklık, Vezikoüretral Reflü, Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu), Prostat Infeksiyonu, Idrar Yolları Iltihabı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Kenan Karademir için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Kenan Karademir muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kenan Karademir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Kenan Karademir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Kenan Karademir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.