Prof. Dr. Kadir Tahta, İstanbul, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Kadir Tahta

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Tümörleri, Boyun Fıtığı, Beyin Anevrizması Onarımı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Merkez Burcu sokak no 9 Kağıthane  Kağıthane, İstanbul
Derindere Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Kadir Tahta Hakkında

Kadir Tahta Kimdir?

Prof. Dr. Kadir TAHTA, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış, Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı olmuştur.

İhtisasını yaptığı Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öncelikle öğretim görevlisi olarak, daha sonra Yardımcı Doçent ve Doçent unvanlarını alarak çalışmalarına devam eden Prof. Dr. Kadir TAHTA, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Profesör olarak görev yapmıştır.

BOSTON-Harvard Tıp Fakültesi Massachusetts General Hospital Nöroşirürji Bölümünde Misafir Profesör 1Şubat-1 Mart 2001 Harvard Tıp Fakültesinde Probleme Dayalı Tıp Eğitimi uygulamalarını gözlemlemiştir.

Türk Nöroşirürji ve Avrupa Beyin Cerrahisi Derneği ile Türk Tabipler Odası üyeliği bulunmakta olan Prof. Dr. Kadir TAHTA, mesleki çalışmalarına İstanbul Üsküdar'da bulunan Academic Hospital'de devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Hobiler

 • Tenis

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Kadir Tahta tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Tedavi yöntemi

  Iyi günler hastamız 7 yaşında 6 ay önce yüksek ateş ile hastaneye yatırıldı.araknoid kist tanısı konuldu. (sol temporal lobda 54x52 mm çapinda araknoid kist).epixx 100 mg/ml oral solusyon 300 ml ilaç kullanarak tedavisi başlanıldı 6 ay sonraki kontrolünde mr sonucunda 60x70 mm olarak görüldü.çok a... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kadir Tahta

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Hocam merhaba.şu anda 23 aylık olan oğluma 7 ay önce beyin sapında tümör ol

  Tekrar merhaba hacam.evet şu anda çoçuğum kemoterapi almakta.en son 19.01.2011 deki mr ında solda kist oluştugu ve beynin çeşitli yerlerinde de küçük küçük kistlerin olduğu doktorumuzca söylendi.tedavi ye devam ediyoruz ama kesin bir sonuç alamıyoruz.evet hastalığın zorluğu hakkında bilgim var ama... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Kadir Tahta

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Kadir Tahta kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. K Tahta ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Kadir Tahta için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. K Tahta şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Kadir Tahta nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Kadir Tahta Derindere Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Kadir Tahta hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Kadir Tahta Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Boyun fitiği cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Boyun Fıtığı, Beyin Anevrizması Onarımı, Beyin Anevrizması, Bel Fıtığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Kadir Tahta için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Kadir Tahta muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Kadir Tahta hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. K Tahta ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Kadir Tahta hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. K Tahta hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.