Prof. Dr. İrfan Karaca

Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) - İzmir
5.0

Yumurtalık (Over) Torsiyonu (Burkulması, Dönmesi), Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Tiroglossal Kanal Kisti

“tanıdığım en iyi cerrahlardan ben bir hastanede çalışan biri olarak en iyi doktar diye bilirim..” Devamı

Prof. Dr. İrfan Karaca

Prof. Dr. İrfan KARACA, 12 Ocak 1954 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1984 yılında tamamlayarak Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Trabzon Numune Hastanesi'nde 5 yıl süreyle görev yapan Prof. Dr. İrfan KARACA, Doğu Karadeniz’in ilk Çocuk Cerrahı olarak çok sayıda doğumsal ve edinsel ameliyatı gerçekleştirerek minik bedenleri sağlığına kavuşturmuş, 1991 yılında Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nde Prof Dr Erol MİR’in yanında Şef Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Yine aynı hastanede 1999-2001 yılları arasında Şef Vekili olarak görevine devam etmiş, 2001-2011 yılları arasında “Klinik Şefi” ünvanı ile görevini sürdürdü ve 6 Aralık 2004 yılında “Çocuk Cerrahisi Doçenti” ünvanını almıştır.

2011 Yılında Çocuk Ürolojisi ( Cerrahi) yan dal ihtisasını da başarıyla tamamlamış olan Prof. Dr. İrfan KARACA, 200'den fazla ulusal ve uluslararası alanda yazılmış bir çok makale sahibi olup, sözlü ve poster bildirileri mevcuttur.

Prof. Dr. İrfan KARACA, mesleki çalışmalarına, İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Etik Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kliniği
Enver Dündar Başar Sk, İskele Apt, No:1/1 Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Kabızlık tedavisi Üretra taşı (sistoskopik) Üreter taşı (eswl) Üreter taşı (açık cerrahi-anomali) Üreter darlığı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Prof. Dr. İrfan KARACA, 12 Ocak 1954 yılında İzmir'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1984 yılında tamamlayarak Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01.1972
Deneyim: 51 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

Yayınlar

Tüm Yayınlar

Ekibim

Erdal Türk

Mine Yıldırım

İlgi Alanları

Yumurtalık (Over) Torsiyonu (Burkulması, Dönmesi) Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü) Tiroglossal Kanal Kisti Posterior Üretral Valv (Dış İdrar Kanalında Kapakçık) Kordon Kisti Devamı

Hobiler

Yelkenli tekne Kitap okuma Müzik dinleme Bahçe uğraşları Devamı

Deneyimler

Etik Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kliniği (2018 - Devam ediyor)
Özel Muayenehane (2011 - 2018)
İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi (1991 - 2011)
Trabzon Numune Hastanesi (1986 - 1991)
GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Tabip Astğm (1984 - 1986)
Ege Ünv Tıp Fak Çocuk Cerrahisi (1978 - 1984)
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi (1972 - 1978)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 34 23

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
YN
Y. N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

tanıdığım en iyi cerrahlardan ben bir hastanede çalışan biri olarak en iyi doktar diye bilirim..

BT
B. T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

kızım doğuştan diaframı delik mide akciğer üzerindeymiş. ama bizim bundan haberimiz yoktu. Kızım iki yaşına girdiğinde haberimiz oldu. Oda hocamız sayesinde. Götürmediğimiz çocuk doktoru kalmamıştı bir türlü sorunu çözemediler. Çocukta rakatsızlıkları genel olarak çok sık solunum yolları rahatsızlığı üşüttüğünde çok aşırı derecede öksürme, meme emmeme emdiğindede sütün ağzından geri gelmesi veya kusması karın boşluğunda acayip seslerin gelmesi yaşıtlarına göre kilosunun az olması katı yiyecek ekmek dahi yiyememesi vs.allah razı olsun irfan hocanın yaptığı ameliyat sonrası eskiye nazaran çok iyi oldu. Şimdi her türlü katı yiyeceği yiyebiliyor.çok sık rahatsız olmuyor.herkese hocamızı tavsiye ederim.

MM
M. M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

oğlumda hipospadias vardı kaç cerrahla konuştuysam bu dizi amelyattır 1 kerede biter diyen yalan soyler dediler herkese duyurulur doç.dr. İrfan Karaca bizi 1 seferde sorunsuzca kurtardı.Hipospadiaslı olan tüm ailelere tavsiyem sakın başka doktorlarda çocuklarınızı deneme tahtası yaptırmayın onlar bizler için çok değerli gözünüz kapalı emanet edin biz öyle yaptık ve hayatımızın en doğru kararını vermişiz İrfan Bey elleriniz dert görmesin Türkiye nin sizin gibi dr.lara ihtiyacı var Allah sizi başımızdan eksik etmasin saygılarımla HASAN EFE YILDIRIM ın ailesi

FK
F. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

türkiyenin en iyi çoçuk cerrahı veüroloji doktoru çocuklarınızı güvenle emanet edebileceginiz mükemmel bir insan herkese tavsiye ediyorum

PA
P A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

2005 yılında oğlum 2 yaşında iken hipospadias ameliyatı olması gerekiyordu .tavsiye üzerine İrfan hocama gittik. 1 ameliyatla düzelebileceğini söyledi. Gerçekten öyle oldu. İrfan hocam gerçekten bu konuda 1 numara. Ellerinize sağlık. Allah sizin gibi değerli doktorları başımızdan eksik etmesin.Herşey için çok teşekkür ediyorum.

CU
C. U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

ben sünnetimi sayın karaca sayesinde sorunsuz bir şekilde oldum 7 aylık olduğumdan dolayı hatirlamayacagim fakat annem ve babam irfan karaca beyefendinin muhteşem bir hekim olduğunu bir ömür unutmayacaklar ...teşekkürler irfan Bey hem doktorlugunuz hem güzel kalbiniz için.

T.
T. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Merhaba 2009 yılında doğar doğmaz daha 3 günlük iken oğlumun kasık fıtığı ve inmemiş testis ameliyatini yaptı Dr bey okadarr korkmuştum ki ama dr bey sağolsunn hemen atlattık hep dua ediyorumm çok iyi bir hekim saygılar bizden ve oğlum Efedenn...

HN
H. N***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Ben Doktor İrfan beye çok teşekkür ediyorum benim oğlum Ege pelivan 5.5 yaşında doğduğundan itibaren çok sıkıntılı zamanlar geçirdik ama neyse ki İrfan bey sayesinde hepsi geride kaldı.İrfan beyin ameliyat süreçlerinde ilgisi alakası mükemmeldi.Bizim sorunumuz bağırsaktaydı şuan her şey yolunda İrfan beye çok teşekkür ediyoruz bizim hayatımızda önemli bir insan olarak hep kalacak. Ege sizi asla unutmayacak tabi bizde her şey için çok teşekkürler saygılarımızla.

GK
G. K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İrfan hocamızı doktor takvimi sitesinden sorgulayıp bulmuştuk. Kendisi muayenehanesinde oğlumuz Efe'yle arkadaş olup muayene ettikten sonra bizleri çok iyi bir şekilde bilgilendirip bundan sonra ne yapılacağı konularında görüştü. Akabinde de bir ameliyat için mümkün olabilecek en kısa sürede, bize anlattığı gibi sorunsuz bir operasyon ile oğlumuzun kusurunu mükemmel bir şekilde giderdi. Sayın İrfan hocamıza çok ama çok teşekkür ediyoruz. Tanrım İrfan Karaca hocamız gibi ilkeli, dürüst, sevecen, aydın, bilgili ve iyi ahlak sahibi hekimlerimizi başımzıdan eksik etmesin. Sevgi ve saygılarımızla,

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İrfan Karaca ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. İrfan Karaca için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. İrfan Karaca için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. İrfan Karaca ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113423

Prof. Dr. İrfan Karaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. İrfan Karaca Etik Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi Kliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. İrfan Karaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. İrfan Karaca Çocuk Cerrahisi, Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) uzmanıdır. Yumurtalık (Over) Torsiyonu (Burkulması, Dönmesi), Vezikoüreteral Reflü (VUR, Böbrek Reflüsü), Tiroglossal Kanal Kisti alanlarında hizmet veriyor ve Kabızlık tedavisi, Üretra taşı (sistoskopik), Üreter taşı (eswl) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube