Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar

Genel Cerrahi - İstanbul

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Robotik Cerrahi, Fıtıklar

Randevu Al 0 (850) 474 16 23

Doktorun Adresi

Abide-i Hürriyet Cad No:166  Şişli, İstanbul
İstanbul Florence Nightingale Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

İlknur Erenler Bayraktar Hakkında

İlknur Erenler Bayraktar Kimdir?

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuş olan Dr. İlknur Erenler Bayraktar, uzmanlık eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana bilim Dalında  2007 yılında tamamlamıştır. 

2006’da Amerika’da ‘ECFMG’ sertifikasını almıştır.

2007-2009 yıllarında  Kocaeli Devlet Hastanesi ve Sivas Şarkışla Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Başasistanlık sınavını kazanarak 2010-2011 arasında Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başasistan olarak çalışmıştır.

2010 yılında 3 ay Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana bilim Dalı  Endoskopi Ünitesinde endoskopi eğitimi almıştır. 

2011-2018 yılları arasında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana bilim Dalı görev almıştır. 

2012 yılında iki ay süreyle A.B.D Cleveland-Ohio’da ‘Cleveland Clinic Digestive Disease Insitute’ kolorektal  cerrahi bölümünde ve 2015 de Almanya’da Münih şehrinde ‘Klinikum rechts der Isar’  genel cerrahi kliniği hepatobilyer bölümünde 2 ay gözlemci olarak bulunmuştur. 

20 Ekim 2014 tarihinde Doçentlik sınavına girerek “Genel Cerrahi Doçenti” olmuştur.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 03 2007

Tecrübe: 13 yıl 7 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Kocaeli Devlet Hastanesi
  03 2007 - 03 2009
 • Sivas Şarkışla Devlet Hastanesi
  04 2009 - 12 2009
 • Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  01 2010 - 08 2011
 • Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi
  09 2011 - 07 2018
 • İstanbul Florence Nightingale Hastanesi
  08 2018 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Robotik Cerrahi
 • Fıtıklar
 • Flexable Üreteroskopi
 • Reflü Özofajit

Tedaviler

 • Laparoskopik reflü cerrahisi
 • Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel
 • Mastektomi (Meme alma operasyonu)
 • Abdominal ultrasonografi
 • Obezite cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 16 23

Doktor Yorumları

Değerlendir
8 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

lşen ..ngörür

Prf. Dr. İlknur Erenler Bayraktar hocamıza Annem için tüm yaptıklarından dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum Annem onun sayesinde çok kısa bir sürede ayağıyla kalktı Allah hocamızdan razı olsun 28-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
iman..ngörür

Sevgili doktorum sayenizde yıllardır çektiğim göbek fıtığından kurtuldum. 89 yaşındayım çok korkuyordum. Harika ellerinizle bana şifa verdiniz. Hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım çok teşekkürler ediyorum Allah sizden razı olsun 👏🧿❤️🙏🌷 28-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lşen ..ngörür

Prf. Dr. İlknur Erenler Bayraktar hocamız dan Annem için yaptıklarıdan dolayı her şey için çok çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun 25-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lşen ..ngörür

Sayın hocama Prf.Dr. İlknur Erenler Bayraktara her şey için çok çok teşekkür ediyorum Annem 90 yaşında kalbinde kalp pili var belli başlı kronik hastalıkları var tüm bunlara rağmen büyük bir portakal büyüklüğünde göbek fıtığı vardı hocam kapalı sistem lapraskopik yöntemle çok zor olan bu operasyonunu çok başarılı bir şekilde yaptı ve Annem onun sayesinde 20 gün gibi çok kısa bir sürede sağlığına kavuştu Allahıma çok şükür şuan kendisi çok iyi onun için hocamıza her şey ama her şey için çok çok teşekkür ediyorum Allah hocamız dan razı olsun inşallah 24-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
lşen ..ngörür

Sayın hocama İlknur Erenler Bayraktara şey için çok çok teşekkür ediyorum Annem 90 yaşında kalbinde kalp pili var belli başlı kronik hastalıkları var tüm bunlara rağmen büyük bir portakal büyüklüğünde göbek fıtığı vardı hocam kapalı sistem lapraskopik yöntemle çok zor olan bu operasyonunu çok başarılı bir şekilde yaptı ve Annem onun sayesinde 20 gün gibi çok kısa bir sürede sağlığına kavuştu Allahıma çok şükür şuan kendisi çok iyi onun için hocamıza her şey ama her şey için çok çok teşekkür ediyorum Allah hocamız dan razı olsun inşallah 24-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
knur..lmaz

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, duruşu, alçak gönüllülüğü ve profesyonelliği ile Hocamız gönlüme taht kurdu. Ben Hollanda’da yaşıyorum ve yaklaşık 1,5 yıldır bitmeyen bir bel ve kasık ağrım vardı. Maalesef sebebi bir türlü bulunamadı ve artık dayanamayıp Türkiye’ye geldim. İlknur Hocam bütün tahlil ve ultrason sonuçlarını inceleyip safra kesesini hemen almamız gerekiyor dedi ve NOKTA VURUŞU yaptı. Tamamen sorunsuz geçen ameliyattan sonra 1,5 yıldır çektiğim ağrı yok oldu. Safra kesesindeki iltihap beni hayattan bıktırmıştı. Sayın Hocam İlknur Erenler, Rabbim sizden razı olsun yolunuz açık, başarılarınız daim olsun. 07-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
mail..l

Sayın doktorum Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar Genel Cerrahi Uzmanı yapmış olduğu dalak ve safra kesesi gibi büyük bir ameliyat sonrası beni 10 gün gibi kısa bir sürede ayağa kaldırdığı için kendisine ,tüm ameliyathane ekibine ve hastane çalışanlarının göstermiş oldukları nezaket ,ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve ailem adına çok teşekkür ediyorum.Hastane olarak Florence Nightingale Hastanesi 05-09-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
SEL..ANFİL

2020/Temmuzda annemin Laparoskopik Rektal Prolapsus ve Fıtık ameliyatını aynı anda gerçekleştiren ve işini bu kadar severek özveri ile yapan ender hocalarımızdandır.(Genel Cerrah) Sn.Prof.Dr.İlknur Hanımın göstermiş olduğu güleryüzlü yaklaşımı ve müthiş ilgi alakasından dolayı annemin operasyon öncesi/sonrası tüm korkularını gidermiş ve başarılı bir operasyondan sonra klinik takiplerimize memnuniyetle devam ediyoruz. Gerek klinikteki muayenesi gerek operasyon sürecindeki samimiyeti ve profosyonelliği ve ayrıca Pandemi ile ilgili uyguladıkları tedbirler yerinde ve gayet başarılıydı. Kendisinin bu süreçte göstermiş olduğu gerek tıbbi müdahalesi gerek operasyon öncesi/sonrası destekleri için sonsuz teşekkür ederim. Eğer Genel Cerrahi ile ilgili bir hekim tavsiyesi arıyor iseniz gözleriniz kapalı gönül rahatlığı ile kendinizi İlknur hanıma emanet edebilirsiniz. Sağlık ve Sevgi ile kalın 06-08-2020

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 16 23

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar İstanbul Florence Nightingale Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik reflü cerrahisi, Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Abdominal ultrasonografi, Obezite cerrahisi, Laparoskopik apendektomi, Obezite, Mide Cerrahisi, Mide - Bağırsak Hastalıkları Cerrahisi, Laparoskopik splenektomi alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Robotik Cerrahi, Fıtıklar, Flexable Üreteroskopi, Reflü Özofajit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. İlknur Erenler Bayraktar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.