Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY, Ankara, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Ankilozan Spondilit, Romatizmal Hastalıklar, Bel Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Tunus Caddesi No:8  Çankaya, Ankara
LİV HOSPITAL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Haşim ÇAKIRBAY Hakkında

Haşim ÇAKIRBAY Kimdir?

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisinde eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Gülhane Askeri Tıp Akademisin'de fiziksel tıp  ve rehabilitasyon bülümünü tamamlayarak Uzman doktor  unvanı almıştır. Aynı Üniversite'de Doçent Doktor unvanı almıştır. Karadeniz Üniversitesi Tıp Fakültes'inde ise Profösör Unvanı almıştır.

Bel Fıtığı, Romatizmal Hastalıklar, Eklem Ağrıları Ve Mezoterapi gibi birçok ilgi alanına sahiptir. Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Alanında Tıbbi Rehabilitasyon kitabının editörlerinden biridir.

Prof. Dr. Haşim Çakırbay, mesleki çalışmalarına Ankara Liv Hospital Hastanesin'de devam ederek  hastalarına hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI

Yabancı Diller

  • İngilizce

Anlaşmalı Kurumlar

  • Acıbadem Sigorta
  • Ak Sigorta
  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. H ÇAKIRBAY ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. H ÇAKIRBAY şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Haşim ÇAKIRBAY ile anlaşmalı?
Haşim ÇAKIRBAY ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Güneş Sigorta , Ray Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta , Ethica Sigorta )

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY LİV HOSPITAL bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır. Prp tedavisi, Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Fizik tedavi, Ortopedik rehabilitasyon alanlarında hizmet veriyor ve Ankilozan Spondilit, Romatizmal Hastalıklar, Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Fibromiyalji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. H ÇAKIRBAY ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Haşim ÇAKIRBAY hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. H ÇAKIRBAY hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.