Prof. Dr. Hasan Taşçı, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Hasan Taşçı

Genel Cerrahi - İstanbul

Organ Nakli, Karaciğer, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

Randevu Al0 (850) 433 38 41Soru Sor

Doktorun Adresi

Darülaceze Cad. Demirkaya Apt. No:11 D.7  Şişli, İstanbul
Taşçı Sağlık Hizmetleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hasan Taşçı Hakkında

Hasan Taşçı Kimdir?

Prof. Dr. Hasan TAŞÇI, 1950 yılında Rize’de doğmuştur. Lise öğrenimini 19 Mayıs Lisesi’nde bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1976-1979 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anatomi Kürsüsü'nde asistan olarak görev yapmış ve 1979 yılında Morfoloji Uzmanı olmuştur. Genel Cerrahi ihtisasını ise 1979-1984 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Edirne Tıp Fakültesi’nde (1 sene) yapmıştır.

1984-1986 yılları arasında askerlik vazifesini Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde yerine getirmiş olan Prof. Dr. Hasan TAŞÇI, buradaki görevi esnasında tıp fakültesi ve Yüksek Hemşirelik Okullarının Anatomi Teorik ve Pratik derslerini yürütmüştür. 1986 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda uzman doktor olarak göreve başlamıştır. 1987 yılında Morfoloji Doçenti, 1988 yılında Genel Cerrahi Doçenti, 1996 yılında ise Genel Cerrahi Profesörlüğüne atanmıştır.

1992 yılında part-time öğretim üyeliğine ayrılarak, Türkiye Gazetesi Hastanesi, Esnaf Hastanesi ve Memorial Hastanesi’nde Genel Cerrahi Bölüm Başkanı olarak idari görev yapmaya başlayan Prof. Dr. Hasan TAŞÇI, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde 1986 yılında uygulanmaya başlanılan böbrek ve karaciğer transplantasyon ekibinde bulunmaktadır. Yine 1992 yılında İngiltere’de Laparoskopik Cerrahi öğrenmek amacıyla Plymouth, Derriford Hospital’da 3 ay boyunca çalışmalar yapmıştır.  Bunun yanısıra farklı zamanlarda olmak üzere Almanya Hamburg’da European Surgical Instıtue’de laparoscopik gastric surgery, laparoscopıc colon surgery ve advanced laparoscopik kurslarına katılmış, Fransa’da Strasbourg’da ve Amerika’da San Fransisco’da iki kez laparoskopik fıtık cerrahisi, laparoskopik hepatobilier cerrahi eğitimlerini tamamlamış ve sertifika sahibi olmuştur. 

Prof. Dr. Hasan TAŞÇI, mesleki çalışmalarına Şişli'de buluanan Taşçı Sağlık Hizmetleri'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Organ Nakli
 • Karaciğer
 • Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları
 • Pankreas Hastalıkları
 • Fıtıklar

Tedaviler

 • Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel
 • Paratiroidektomi
 • Stapler hemoroidopeksi
 • Anorektal bölge cerrahisi
 • Meme koruyucu cerrahi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 38 41

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mide ve karaciğer

  Hocam benim midem bulanıyor çıkarıyorum hiç birşey yiyemiyorum sadece kuruekmek yiyiyorum ben karaciğer antihebese hastasıyım şimdiye kadar hiç birşey kullanmadım şimdi ilaç başladılar tasiciyim bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler hocam benim gitmedim hastane kalmadı denam çok yüksek

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hasan Taşçı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boğulmuş fıtık

  Merhaba hocam 1 haftadır açık boğulmuş fıtık ameliyatı oldum ne kadar süre sonra ağır kaldırabilirim mesleğim gereği işim biraz ağır teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Hasan Taşçı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Hasan Taşçı ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Hasan Taşçı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 38 41

Prof. Dr. Hasan Taşçı için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Hasan Taşçı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Hasan Taşçı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Taşçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Hasan Taşçı Taşçı Sağlık Hizmetleri Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Hasan Taşçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Hasan Taşçı Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Paratiroidektomi, Stapler hemoroidopeksi, Anorektal bölge cerrahisi, Meme koruyucu cerrahi, Apendektomi, Boyun diseksiyonu, Onkoplastik meme cerrahisi, Laparoskopik splenektomi, Endoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Organ Nakli, Karaciğer, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Pankreas Hastalıkları, Fıtıklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Hasan Taşçı için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Hasan Taşçı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Hasan Taşçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Hasan Taşçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Hasan Taşçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Paz 09 Ağu
Pzt 10 Ağu
Sal 11 Ağu

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.