Prof. Dr. Fuat Demirci, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Fuat Demirci

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları

Randevu Al 0 (850) 433 40 75

Doktorun Adresi

Fener Kalamış Cad. No: 5 Billur Apt. Kat: 4 D: 15  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Fuat DEMİRCİ Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Fuat Demirci Hakkında

Fuat Demirci Kimdir?

İstanbul Haydarpaşa Lisesini 1977, İstanbul Tıp Fakültesi’ni 1983 yılında bitirdi. 1986-1990 yılları arası Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum ihtisası yaptı. 1990 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.

Mart 1990-Aralık 1997 arası Zeynep Kamil Kadın Hastalıkları ve Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dönüşümlü olarak Doğumhane, yüksek riskli gebelikler tanı ve takip ünitesi ve jinekolojik cerrahi ve jinekolojik onkolojik Cerrahi ünitelerinde başasistan (uzman) olarak çalıştı.

Aralık 1997’de İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesinde yardımcı doçent olarak öğretim üyeliğine başladı. Kasım 2000’de Doçent, Mart 2006’da profesör oldu. Çalışma süresinde Fakülte Kurulu üyeliği, Üniversite Yönetim Kurulu üyeliği ve Rektör Danışmanlığı yaptı.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Jinekolojik Onkoloji Bilim dalında 2001’de 4 ay ve 2005-2006’da 18 ay olmak üzere toplam 22 ay çalıştı. 2011’de Jinekolojik Onkoloji cerrahisi yan dal uzmanı olmaya hak kazandı.

Amerika’da Baylor College of Medicine, Houston’da konuk gözlemci olarak bulundu (1995). Almanya’da Rostock Üniversitesi, Schwerin’de (Şubat 1999) Kadın Hastalıkları-Doğum ve Ürojinekoloji kliniklerinde çalıştı.

1 Haziran-1 Aralık 2009 da Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Yardımcı üreme teknikleri eğitim merkezinden IVF(Tüp bebek) sertifikası aldı.

Fransa’da Ekim 2011’de Strasbourg IRCAD merkezinde robotik cerrahi, 2012’de Chalon sur Saona da Dr. E.Delorme’un kliniğinde mesh uygulama eğitimi aldı.

Ekim 2004’te Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği genel merkez yönetim kurulu üyesi oldu. Kasım 2010’a kadar 3 dönem bu görevi sürdürdü.

Eylül 2012’de Türk Jinekoloji ve Obstetrik derneği İstanbul şubesi yönetim kurulu üyesi oldu. 2016’ya kadar bu görevi sürdürdü,

1997 yılında Türk Ürojinekoloji ve Pelvik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği kurucu yönetim kurulu üyesi ve genel sekreteri oldu. Ekim 2011-Ekim 2015 tarihleri arasında 2 dönem başkanlık yaptı. Halen bu derneğin yönetim kurulu üyesi.

Jinekolojik Endoskopi Derneği, Jinekolojik Onkoloji Derneği, Jinekolojik Obstetrik Ultrasonografi Derneği, Türk Perinatoloji Derneği, European Society of Gynaecological Oncology (ESGO), European Society for Gynecological Endoscopy(ESGE), Society of European Robotic Gynecologic Surgery(SERGS), International Continence Society (ICS), International Urogynecological Association(IUGA) ve Mediterrean Incontinence and Pelvic Floor Society üyesi.

Ulusal Kongreler bilimsel sunu yarışmalarında “Türk Kadınlarında Postmenopozal Dönemde Üriner İnkontinans Sıklığı” çalışması ile birincilik (Ulusal Urojinekoloji Kongresi 1999), “Gebelikte ve Postpartum Dönemde Mesane Boynu Mobilitesi ve Üriner İnkontinans” çalışması ile ikincilik (Ulusal Urojinekoloji Kongresi 2002), “Polikistik over sendromlu kadınlarda etinil östradiol-siproteron asetat tedavisinin serum homosistein seviyelerine etkisi” ile yedincilik (5. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi, 2006) ve Postmenopozal uterin kanamalarda histopatolojık değerlendirme (II. Ulusal Menopoz ve Osteoporoz Simpozyumu, 1995) başarı ödülü aldı.

4 ulusal kongre ve 1 sempozyumda kongre sekreteri 12 toplantıda başkan oldu. 54 Ulusal kongre organizasyon komitesinde yer aldı. 40 mezuniyet sonrası kursta başkan, düzenleyici, konuşmacı ve kurs operatörü olarak görev aldı. Değişik illerde ve Üniversitelerde yapılan 110 kongre, kurs ve toplantıda davetli konuşmacı ve/veya workshop operatörü oldu.

Eğitim amaçlı olarak değişik üniversite ve eğitim hastanelerinde operasyonlar yaptı(Zonguldak Karaelmas Tıp Fakültesi, İstanbul Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmir SSK Tepecik Doğumevi, Osmangazi Tıp Fakültesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Göztepe (SSK) Eğitim Hastanesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ege Üniversitesi Ege Tıp Fakültesi, Trakya Tıp Fakültesi, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Diyarbakır Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Cumhriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi(Sivas), Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi(İsparta), RTE Üniversitesi Tıp Fakültesi(Rize), Ankara ÜniversitesiTıp Fakültesi Tıp Fakültesi. Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi. Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi).

42’si uluslararası olan 135 yayınlanmış çalışması var. Çalışmaları 200’den fazla uluslararası dergi ve kitaplarda sitasyon aldı. 15 yurtdışı, 56 yurt içi sunu yaptı. Bir yurtdışı, 20 yurt içi kitap bölümü yazdı. Jinekoloji ve Obstetrik Dergisi Ürojinekoloji Özel sayısı editörlüğünü yaptı (2007). 2004-2012 yılları arası Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği(TJOD) Dergisinin editör yardımcılığını yaptı. 21 uluslararası makalesi TÜBİTAK bilimsel çalışmaları teşvik ödülü aldı.

Altısı uluslararası (Gynecological Surgery, Medical Sciences Monitor, Archives of Gynecolgy and Obstetrics, Gynecologic Obstetrics Investigation, Neurourology and Urodynamics, International Urogynecology Journal) olan 12 dergininin hakemliğini yapmaktadır. 2008’de International Journal of Gynecology and Obstetrics dergisi (Türkiye) yayın kurulu üyesi oldu.

Kendi geliştirdiği ultrasonografik bir tanı yöntemi ve bir operasyon yöntemi uluslararası literatürde yer aldı.

2002 yılında Amerika’da yayınlanan “who is who in medicine and healthcare” (Tıp ve sağlıkta kim kimdir ?) indeksine alındı. 2003 yılında İngilterede (Cambridge) yayınlanan “International Biography Center” (Uluslararası Biyografi Merkezi) tarafından tıbba katkısı olan hekimler listesine alındı.. 2011 yılında ‘’American Biographical Institut(ABI)’’ tarafından Hippocrates üstün başarı ödülüne layık görülen doktorlar arasında yer aldı.

2004 yılında Uluslararası Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Fedarasyonu (FIGO) Danışma Kuruluna (Advisory board) seçildi. 2017 yılında Akdeniz Ülkeleri Urojinekoloji Derneği(Mediterrean Incontinence and Pelvic Floor Society). Advisory Board’ına seçildi.


 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Kısırlık / İnfertilite
 • Doğum Kontrol
 • Genital Organ Bozuklukları
 • Seksüel Gelişim Bozuklukları
 • Hormonal Bozukluklar

Tedaviler

 • Jinekolojik kanser cerrahisi
 • İdrar kaçırma ameliyatları
 • Laparoskopik over kisti ameliyatı
 • Vajina estetiği
 • Ürojinekolojik ameliyatlar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 75

Anlaşmalı Kurumlar

 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Güneş Sigorta
 • Ray Sigorta

Doktor Yorumları

Değerlendir
15 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ğdem..beyi

Sevgili doktorum Fuat Demirci ile çok büyük bir tesadüf eseri tanıştım. Kendisi ile görüşmeden önce birçok kanaldan doğru doktor için araştırma yapmıştım. Herkesten ve tüm internet sitelerinden aldığım referanslarda ortak isim Fuat Demirci idi. Muayenemi ve tahlillerimi yaptıktan sonra doğru tedavi ameliyet olmamdı ve kendisinin bu konuda uzman olduğunu birçok kez bu operasyonu gerçekleştirdiğini biliyordum. Önce bana bunun neden gerekli olduğunu ameliyat öncesi ve sonrası beni nelerin beklediğini açık açık anlattı. Bunun yanı sıra diğer alanlarda da neler olabileceğini bana anlatarak hiç bilmediğim konular hakkında bilgi sahibi olmamı sağladı. Ameliyatım oldukça başarılı geçti. Sonrasında da verdiği tüm tavsiyelere uydum ve bugün bu konuda herhangi bir şikayetim yok. Kendisi eğitim, bilgi, tecrübe, deneyim ve iletişim alanlarında tam anlamıyla yetkindir ve büyük yeterliliğe sahiptir. Biiliyorum ki benim gibi birçok kadın bu dertten muzdarip. Üstelik belki de daha önce ameliyat oldunuz ve başarılı sonuç alamadınız. Artık bu dert ile yaşayacağınızı düşünüyorsanız lütfen Fuat hoca ile görüşün. Sandığınız kadar çözümsüz olmayabilirsiniz. Kendisi idrar kaçırma şikayetlerinin yanı sıra rahim ağzı kanseri, kısırlık, vajinal estetik gibi kadın hastalıklarının birçok alanında başarılı tedavi ve ameliyatlar gerçekleştiriyor. Umarım bu yazıyı okuyan herkes bir görüş de kendisinden almaya karar verir. Fuat Demirci Türkiye'nin en başarılı kadın hastalıkları ve doğum doktorlarından biridir. Muayenesindeki ilgili ve özverili ekibi ile daha fazla nasıl biz kadınların hayatlarına dokunabilir ve fayda sağlayabiliriz diye çalışıyorlar. Tüm emekleri için kendisine ve ekibine teşekkür ederim. 26-06-2020

ri..�rek

Annemin doktoru Fuat Demirci Hoca alanında otorite bir doktor. İnsani özellikleri ön planda,kendisine samimi ve sıcak ilgisinden dolayı sonsuz teşekkür ederim. 24-06-2020

iz..ç

Fuat bey ile yolculuğumuz Ağustos 1996 yılında başladı..Ömrümün en değerlisine kavuşmama vesile oldu, sonra da tabiri caiz ise hep beraber büyüdük..Fuat bey her zaman hastalarına bu hasta kardeşim olsa ne yapardım diye yaklaşır.. Bu zamana kadar yaşadığım rahatsızlıklarımda uyguladığı tedavi sürecinde bir kere tereddüt etmedim acaba demedim...Hep doğru sonuç aldık..Uyguladığı doğru tedavi süreci ile 27 yaşımda iken yapılacak olan ameliyatımı 50 yaşıma kadar uzatabildik..Bunun üzerine ne denir ki iyi ki varsın hocam...İnşallah ilerde torunum olursa onlar da senin eline doğarlar.. Seni, aileni ve çalışma arkadaşlarını Genç ailesi olarak çok seviyoruz... 14-02-2020

im..ik

Prof. Dr. Fuat Demirci'ye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Uzun zamandır çektiğim ağrılarım vardı. Birçok kez farklı doktorlara gitmeme rağmen bir sonuç alamadım. Fuat beye ilk gidişimde hastalığımın endometriozis olduğunu anladı. Emin olmak için emar çekilmemi istedi ve tabiki sonuç Fuat beyin tehşisini doğruladı. Sonrasında hemen ameliyatımı yaptı. Ameliyat sonrasında da her konuda yardımcı oldu. Senelerdir çektiğim bu hastalıktan beni kurtardığı için Prof. Dr. Fuat Demirci'ye çooook teşekkürler. Ayrıca muayenehanedeki ekibinede ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Yeşim Geyik 14-02-2020

ia..tomashvili

Fuat bey ameliyatdan inanılmaz mütlüyum tam istediğim gibi oldu herşeyi ellerine sağlık iyiki varsiniz iyiki tanıdım sizi çok teşekkųr ederim. Inşallah bir daha sağlık sorunum çikmaz ama olursa da siz varken kendimi guvenli hissederim... sizden naşka bir doktor tanımam 🤗 11-02-2020

ilay..

Sayın Prof. Dr. Fuat Demirci'ye annemin hastalığını teşhis sürecini en hızlı şekilde yaptığı için çok teşekkür eder ve saygılarımı sunarım. Rahatsızlık rektumdan yani kalın bağırsaktan kanama gelerek başladı.Ayrıca kasıklarda ve karın içinde ağrı meydana gelmesiyle oluştu. Bunun sonucunda ilk genel cerraha başvurduk rektumda kanama olduğundan genel cerrahi uzmanı bizden mr ve kolonoskopi istedi.Kendi muayenesi sonucunda ultrasyonda bağırsaklarda bozukluk artı rahimde kitle gördü. Bunun sonucunda fuat demirciyle irtibatta geçti mr ı çektirdiğimizde annem de ciddi bir durum çıktı rahmi delen kötü huylu tümör yapısı ince bağırsağı ve kalın bağırsağın dokusunu bozan şekiller acil annem ameliyatta alınması gerekiyordu ama aynı zamanda alınamıyordu kalın bağırsakta enfeksiyon durumu oluşmuştu. 5 günlük bir antibiyotik tedavisi sonucunda annemin değerleri gözlenerek ameliyatta karar verildi Fuat hocam pazartesi günü ameliyata aldı ailece moralimiz çok kötüydü ameliyat onkoloji ameliyatına dönüşebilirdi her geçen saat bizi daha gerginleştiriyordu ki bir telefon geldi Fuat hocamdan yerini hem korku aldı hem tedirginlik çok karışık duygulardı. Ameliyatta frozun yapılacaktı yani kitlenin iyi mi kötü mü olduğu belli olacaktı hocam bunun sonucunu söylemek için aramış bana telefonda temiz olduğunu söyledi herşey normal gözün aydın ameliyatı bitiricez diye bilgi verdi. İşte o zaman dünyaları bana tekrar verdi. Annem benim için çok değerliydi ve annemi bana sağlığını geri kazandırarak verdi.Fuat hocam benim için mükemmel bir insan saygınlığı duruşu ve bilgisi ile bir çok dalda Türkiye'nin ilk prof'u olması çok önemli onkoloji dalında bize ve aileme yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim herkes ameliyat olmaktan tedirgin olur annemde bunlardan birisiydi ama 2 gün içinde toparlanmaya başladı. Güvenilir ellerde böyle bir ameliyat olmak tabi ki de çok önemli teşekkürler ederim saygı ve sevgilerimle 29-01-2020

can..in

Sayin Pr Doktor Fuat Demirci’yi once tavsiye ve sonra arastirmalarim sonucu kendisinden randevu alip kendisini ziyaret ettim.Kendisi tum tecrube ve bilgibilgisinin yanisira cok iyi bir dinleyici .Ilk gorusmede benim uzun zamandir ameliyat olmaktan tedirgin oldugum halde ameliyata buyuk bir rahatlik ve guven duygusu ile karar verdim .27 Mayis gunu ameliyatim tum detaylari konustugumuz gibi gerceklesti .Ve akebinde kendisi ameliyat sonrasindada takibimi bizzat yapti .Sonrasi icinde herzaman kendisine ulasabildim .Iki ay sonra kontrole geldigimdede kendisi gayet guzel bir sekilde karsilayip ilgilendi ameliyat iylesme surecim tamamlanmisti .Kendisini gonul rahatligi ile tavsiye ediyor bilgisine ve tecrubesine saygi duydugumu ve sonsuz tesekkurlerimi burdan iletmek istiyorum . 17-10-2019

nül..rkeri

2019 yılının şubat ayı içerisinde sistosel rektosel ameliyatımı oldum.Ameliyatım Prof.Dr. Fuat Demirci ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.Doktorumun bana ameliyatı önermesi ve teşvik etmesi psikolojik olarak korkularımı atlatmama yardımcı oldu. Fuat hoca sayesinde kafamızdaki soruların hepsine cevap bulduk. Konusunda son derece başarılı olan Fuat hoca gerçekten mesleğini severek yapan mükemmel bir hekim ve ayrıcalıklı bir insan. Uzmanlığı dışında her konuda yardımcı olan ve motive eden, hastasını güvende hissettiren profesyonel bir el. Gönül rahatlığı ile kendinizi onun uzman ellerine teslim edebilirsiniz.Alanında herkese tavsiye edebileceğim doktorumu tanıdığım için çok mutluyum.Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.İyiki varsınız..İyiki sizi tanıdım..Gönül Türkeri 31-03-2019

ba..zıl

Fuat Hoca'ya çevremin tavsiyesi üzerine gittim. Kendisi on iki yıl önce annemın amelıyatını yapmıstı. Varlığından haberdar oldugum miyomlarım ve aniden olusan bir kistim vardı. Kendisi ile görüstük ve amelıyat olmamı uygun gördu ve amelıyat tarıhı konusunda yardımcı oldu. Yeni evliyim bu durum benı demoralıze etmıstı fakat yaptıgı laporoskopik operasyon ile üzerimden büyük yük kalktı. Henüz birkaç gün geçmesine ragmen toparlandım. Kendısı gibi degerlere bu ülkenin ihtiyacı var. Muayenehanedekı ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum ilgi ve alakalarından dolayı. İyi ki varsınız hocam , ellerınız dert görmesın. Tuğba Kızıl 08-02-2019

lya..kmaz

Sn. Demirci'yi, hani derler ya, verilmiş sadakam varmış ki, tesadüfen internetten yaptığım araştırma ile buldum.. Önce CV'si beni mest etti.. Ayrıca oturduğum yere muayenehanesi çok yakındı.. 56 yaşında ve bu güne kadar kadın hastalıkları sorunu olmayan biri olarak genital tedavi gördüm. Sn. Demirci'nin iş tecrübesi, 5 dalda ihtisaslaşması yanında çok kıymetli-zarif ve içten asistanları ile güvenilir, huzurlu bir tedavi süreci geçirmemi sağlaması, alakaları, destekleri benim bu sıkıntıya katlanmamada en önemli amil oldu. Sevgili Hocam, iyi ki varsınız... O temiz nurlu yüzünüz yaptığınız işlerin en güzel karşılığıdır.. Allah yolunuzu açık etsin.. Sevgi ve saygıyla Hülya Korkmaz 18-01-2019

..ukcuoğlu

26 Eylül 2018 tarhinde RAHİM SARKMASI (dolayısıyla idrar ve barsak problemleri) nedeniyle ameliyat oldum. Fuat hocam beni strese sokmadan rahat bir şekilde ameliyata hazırladı. Dokularıma derin müdahaleler yapmadan bütün problemlerimi giderdi. Bu tür problemleri rahmin alınmasını tavsiye edenleri bir kez daha düşünmelerini öneririm. Sn Fuat Demirci hocama başarılı ve özenli çalışması dolayısıyla teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Zin Çubukçuoğlu 03-12-2018

ap..ar

Yillarca erteledigim histerektomi (rahim alinmasi) ameliyatimi ilk gorusmemizde beni ikna ederek , Laparoskopik yontemle , agrisiz ve normal hayatima kisa surede donecek sekilde gerceklestirdigi icin kendisine cok tesekkur ediyorum . Kesinlikle tavsiye edebilecegim basarili, guven veren ve humanist bir doktor. Iyi ki vatsiniz 21-11-2018

ih..ldırım

Eşimin rahim alma operasyonunu Fuat hocam yaptı. Ellerine sağlık, operasyondan yarım saat sonra eşim ayağa kalktı, Ağrı ya da sızı yaşamadı. Eli bu kadar hafif ve işinin ehli başka hekim duymadım. Gönül ferahlığı ile sağlığınızı emanet edebilirsiniz. Herşey için sonsuz teşekkürler hocam. Fatih YILDIRIM 26-06-2018

gili..nlı

Sayın Prof.dr Fuat Demirci hocama öncelikle sizlerin huzurunda çok teşekkürler etmek istiyorum.1 senedir çekmiş olduğum bu kadın hastalığından beni başarılı bir operasyonla tek seferde kurtardı.Hocam yüreğine,kalbine,eline sağlık benim için dünyanın en iyi doktoru Fuat Demirci Hocam’dır.Herkese tavsiye ederim..Allah’a emanet. Sevgili Şanlı 28-01-2018

ve..uz

Ömür boyu hafızamdan silinmeyecek bir fotoğraf karesinde artık siz de varsınız. Iyi ki varsınız mucizem kızım ile sizin ellerinizdeyken tanıştım. Sonsuz teşekkürler. 08-03-2016

ap..

14.07.2017 tarihinde laporoskopik miyomektomi ameliyatı oldum . 2 yıl önce şiddetli kanamayla acile gitmiştim kanamanın 3,5 cm miyomun neden olduğunu söylediler tabi hayatımda ilk kez duyduğum bir şeydi. Ameliyat olmam gerektiği söylendi. Tabi ameliyattan korkan ben tam 2 yıl boyunca erteledim korkudan. Miyom oldumu 6.5 cm Tabi sonucunda kansızlık oluştu demir eksikliği tedavisi görmeye başladım. Artık ameliyata mecburdum . İnternet yorumlarıyla tavsiyeler üzerine Fuat Demirci hocaya gitmeliyim dedim. O kadar çok Prof vardı ama içindeki his Fuat hoca dedi. Muayene için Randevu aldım ve direk ameliyat için tarih aldım.Ameliyat tahmininden zor geçmiş ama başarılı bir şekilde sonlandırmış . Ellerine sağlık Fuat hocam . Şuanda iyiyim . Herkese gözlerini kapatıp gidebilirler diyorum. Tırım tırım doktor aramaya gerek Yok iyiki vardınız Fuat hocam Allah sağlık ve uzun ömürler versin size .. 07-03-2016

16 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fuat Demirci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fuat Demirci ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Fuat Demirci ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 433 40 75

Prof. Dr. Fuat Demirci için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Fuat Demirci için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Fuat Demirci için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Fuat Demirci hangi kurumlar Fuat Demirci ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Fuat Demirci ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Güneş Sigorta , Ray Sigorta , Halkbank , Zurich Sigorta , Ziraat Sigorta , Doğa Sigorta )

Prof. Dr. Fuat Demirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fuat Demirci Prof. Dr. Fuat DEMİRCİ Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Fuat Demirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fuat Demirci Kadın Hastalıkları ve Doğum, ,Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi uzmanıdır. Jinekolojik kanser cerrahisi, İdrar kaçırma ameliyatları, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Vajina estetiği, Ürojinekolojik ameliyatlar, Sistosel ve rektosel onarımı, Labioplasti (iç dudak estetiği), Laparoskopik over kisti ameliyatı, Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi), Sistosel ve rektosel onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Hormonal Bozukluklar hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Fuat Demirci için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Fuat Demirci muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fuat Demirci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Fuat Demirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Fuat Demirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.