Prof. Dr. Fehim Arman

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Epilepsi (Sara), Sara (Epilepsi), Vertigo (Baş Dönmesi)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Acıbadem, Tekin Sk. No:8, 34718  Kadıköy, İstanbul
Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Harbiye Mahallesi Maçka Cad. Feza Apt No:1 Kat 4 Med Point,  Şişli, İstanbul
Prof.Dr Fehim Arman Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Fehim Arman Hakkında

Fehim Arman Kimdir?

Prof. Dr. Fehim ARMAN,  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi  Tıp Fakültesi'nde Nöroloji Anabilim dalında  (Beyin ve Sinir Hastalıkları) yapmış ve 1983 yılında Nöroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1992-2006 yılları arası Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde önce doçent ve sonra  profesör olarak  , 2006-2017 yılları arasında Acıbadem Kozyatağı Hastanesi ve Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi nöroloji anabilim dalı başkanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Fehim ARMAN, 2017 -2018 yılında  Florya Medikal Park Liv Concept Nöroloji Kliniği'nde  görev yapmıştır.  Halen Fulya'daki özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1989

Tecrübe: 15 yıl 11 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
 • Almanca
Deneyimler
 • 1989-1990 Bonn Üniversitesi Epileptoloji Kliniği (Michael Stiftung bursiyeri)
  01 1989 - 01 1990
 • 2004 Columbia University Comprehensive Epilepsy Center New York
  01 2004 - 12 2004
İlgilendiği Hastalıklar
 • Epilepsi (Sara)
 • Sara (Epilepsi)
 • Vertigo (Baş Dönmesi)
 • Bel Ağrısı
 • Boyun Ağrısı
Tedaviler
 • Polisomnografi
 • Migrende Botoks uygulaması
 • Vertigo Tedavisi
 • Parkinson Hastalığı Tedavisi
 • Epilepsi Tedavisi
Ödüller
 • 1. Peker S, Şengöz M, Arman F, Pamir M. AVM olgularında Gamma Knife ışın cerrahisinin nöbet üzerine etkisi. Türk Nöroşirürji Derneği 25. Bilimsel Kongresi, Antalya.(Türk Nöroşirürji Derneği 25. Bilimsel Kongresi “özenli Türkçe” 3.lük ödülü kazanmıştır.) (22.04.2011)
 • 2.  Kaya D, Dincer A, Arman F, Bakırcı N, Erzen C, Pamir N. Hemiparezisi olan akut    iskemik inmeli hastalarda primer motor korteks etkilenimi ve 3 aylık prognoz, başvuru dönemindeki difüzyon MRG ile belirlenebilir mi?          45. Ulusal Nöroloji Kongre (01.01.2009)
 • 3. Senol V, Soyuer F, Arman F, Ozturk A. Influence of fatigue, depression, and demographic, socioeconomic, and clinical variables on quality of life of patients with epilepsy. Epilepsy Behav. 2007 Feb;10(1):96-104. 6. Ulusal Epilepsi Kongresi 4-7 Haziran (04.06.2008)
 • 4. Epilepsi Calışma Grubu. Epilepsi Nobet Sınıflamalarının Karşılaştırılması. 39. Ulusal Noroloji Kongresi. 22-26 Ekim 2003 Antalya.                 39. Ulusal Nöroloji Kongresi bildiri  birincilik ödülünü kazanmıştır. (22.10.2003)
 • 5. Erdoğan F, Gölgeli A, Arman F, Ersoy AÖ. İmmatur sıçanlarda pentilentetrazol ile oluşturulan status epileptikus sonrası öğrenme, hafıza ve davranışın değerlendirilmesi. 3. Ulusal Epilepsi Kongresi , Trabzon 2002. 3.Ulusal Epilepsi Kongresi poster  biri (01.06.2002)
Fotoğraflar
Hobiler
 • Satranç
 • Rüzgar sörfü
Anlaşmalı Kurumlar
 • SGK
 • Özel Sigortaların Tümü

Fehim Arman Değerlendirmeleri

Değerlendir
8 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

BEL..RAMAN
Zamanlama
İlgi
Ortam

Güven veren ve mümkün mertebe herkese yetişmeye çalışan doktorumuza canı gönülden teşekkür ederiz. Eksik olmayasınız. 02-05-2020

ın..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta için ilgili alaka gösteren her soruyu cevaplayan bir doktor. İyiki böyle doktorlar var bu dünyada 10-01-2020

i..ggg
Zamanlama
İlgi
Ortam

Vertigolu migren rahatsızlığım sebebiyle onlarca doktor gezdikten sonra kendisiyle tanışma şansına eriştim.Sizi sabırla dinleyip ,uzun uzun çözüm önerileri sunan bir doktordur kendisi.Tedavim devam ediyor ve %60 daha iyiyim.Ama biliyorum bu oran daha da artacak.Her günüm dengesizlik mide bulantısı ve baş dönmesi korkusuyla geçerken tekrar hayata geri döndüm.Kendisine çok çok teşekkür ederim. 25-11-2019

ne ..kır
Zamanlama
İlgi
Ortam

Bütün sorularıma hiç geçikmeden cevap verdiğiniz için çok tesekkür ederim çok iyi bir doktor başarılarınızın devamını dilerim 14-05-2018

gın..bekoğlu

İnsanlıktan ve insandan öteye yerleştirilmiş bir insan. Descartes'in dediği gibi; homo-sapiens-sapiens. Tanıştığım için memnun olmak bile kifayetsiz kalıyor. 03-08-2017

yma..ca

Sorumu yanitladiginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.. 15-05-2017

et..e

kayseriden hastasıyım uzun süre tedavi sürecimi yönetmiştir kendisi hem doktorluğu hem de insanlığı hakkında tartışılamaz mükemmelliktedir. 09-04-2017

in..oy

Kayseri'den yazıyorum.Kücükken gecirdigim bir trafik kazasından bir süre sonra nöbet gecirdim.Ve hocama yönlendirildim.Kücük yaslarda oldugum icin hastalıgımın boyutlarını bilmiyorum.Ama sunu biliyorum hocam tedavi etti beni.Kendisine minnettarim.Masasında ki kalemlerini almama ragmen hic kızmazdı.Sabır timsali bir doktor. 10-02-2016

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fehim Arman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Fehim Arman Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Tremor tanısı nasıl konulur

  Merhaba saygı değer hocam iyi akşamlar. benim sorum baş titremesi ile ilgili. cevaplarsanız çok memnun olurum. bende baş titremesi mevcut şiddetli değil ama kafam ağır geliyormuş gibi hissediyorum kafamı sağa sola çevirirken hafif titrediğini hissediyorum. sonra sabit bakınca da ileri geri titrediği... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fehim Arman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boyunda ağrı

  Ani bi hareketle boyundan gelen ses ve agri neden olmus olabilir

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fehim Arman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fehim Arman kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Arman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Fehim Arman için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Arman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fehim Arman ile anlaşmalı?
Fehim Arman ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( SGK , Özel Sigortaların Tümü )

Prof. Dr. Fehim Arman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fehim Arman Acıbadem Kadıköy Hastanesi Prof.Dr Fehim Arman Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Fehim Arman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fehim Arman Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Polisomnografi, Migrende Botoks uygulaması, Vertigo Tedavisi, Parkinson Hastalığı Tedavisi, Epilepsi Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Epilepsi (Sara), Sara (Epilepsi), Vertigo (Baş Dönmesi), Bel Ağrısı, Boyun Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Fehim Arman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fehim Arman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Fehim Arman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Arman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Fehim Arman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Arman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.