Prof. Dr. Fehim Arman, İstanbul, Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Prof. Dr. Fehim Arman

Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) - İstanbul

Epilepsi (Sara), Sara (Epilepsi), Vertigo (Baş Dönmesi)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi (2)

Harbiye Mahallesi Maçka Cad. Feza Apt No:1 Kat 4 Med Point,  Şişli, İstanbul
Prof.Dr Fehim Arman Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit
Acıbadem, Tekin Sk. No:8, 34718  Kadıköy, İstanbul
Acıbadem Kadıköy Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fehim Arman Hakkında

Fehim Arman Kimdir?

Prof. Dr. Fehim ARMAN,  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Akdeniz Üniversitesi  Tıp Fakültesi'nde Nöroloji Anabilim dalında  (Beyin ve Sinir Hastalıkları) yapmış ve 1983 yılında Nöroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 1992-2006 yılları arası Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde önce doçent ve sonra  profesör olarak  , 2006-2017 yılları arasında Acıbadem Kozyatağı Hastanesi ve Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi nöroloji anabilim dalı başkanı olarak görev yapmış olan Prof. Dr. Fehim ARMAN, 2017 -2018 yılında  Florya Medikal Park Liv Concept Nöroloji Kliniği'nde  görev yapmıştır.  Halen Fulya'daki özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1989

Tecrübe: 15 yıl 11 ay

Yayınlar

 • 1- Ischemic involvement of the primary motor cortex is a prognostic factor in acute stroke. Kaya D, Dincer A, Arman F, Bakirci N, Erzen C, Pamir MN. Int J Stroke. 2015 Dec;10(8):1277-83. doi: 10.1111/j.1747-4949.2011.00640.x. Epub 2011 Oct 4.
 • 2- Aydınlar EI, Kaya D, Arman F. A case of hemicrania continua presenting as temporomandibular pain and responding to topiramate. J Neurol Science 2012: 29:(2)31; 347-350, 2012
 • 3- Arman F, Kaya D, Dincer A, Sav A, Pamir MN. Serial EEG and MRI changes in status epilepticus-induced excitotoxic neuronal necrosis. Epileptic Disord. 2011 Dec;13(4):446-51.
 • 4- Arman F, Kaya D, Akgün Y, Kocagöz S. Tuberculous meningitis presenting with nonconvulsive status epilepticus. Epilepsy & Behaviour 2011 Jan;20(1):111-5. Epub 2010 Dec 3
 • 5- Koseoğlu E, Kuçuk S, Arman F, Ersoy AO: Factor that affect interictal cardiovascular autonomic dysfunction in temporal lobe epilepsy: Role of hippocampal sclerosis. Epilepsy and Behavior, 2009 Dec;16(4):617-621.

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

Deneyimler

 • 1989-1990 Bonn Üniversitesi Epileptoloji Kliniği (Michael Stiftung bursiyeri)
  01 1989 - 01 1990
 • 2004 Columbia University Comprehensive Epilepsy Center New York
  01 2004 - 12 2004

Ödüller

 • 1. Peker S, Şengöz M, Arman F, Pamir M. AVM olgularında Gamma Knife ışın cerrahisinin nöbet üzerine etkisi. Türk Nöroşirürji Derneği 25. Bilimsel Kongresi, Antalya.(Türk Nöroşirürji Derneği 25. Bilimsel Kongresi “özenli Türkçe” 3.lük ödülü kazanmıştır.) (22.04.2011)
 • 2.  Kaya D, Dincer A, Arman F, Bakırcı N, Erzen C, Pamir N. Hemiparezisi olan akut    iskemik inmeli hastalarda primer motor korteks etkilenimi ve 3 aylık prognoz, başvuru dönemindeki difüzyon MRG ile belirlenebilir mi?          45. Ulusal Nöroloji Kongre (01.01.2009)
 • 3. Senol V, Soyuer F, Arman F, Ozturk A. Influence of fatigue, depression, and demographic, socioeconomic, and clinical variables on quality of life of patients with epilepsy. Epilepsy Behav. 2007 Feb;10(1):96-104. 6. Ulusal Epilepsi Kongresi 4-7 Haziran (04.06.2008)
 • 4. Epilepsi Calışma Grubu. Epilepsi Nobet Sınıflamalarının Karşılaştırılması. 39. Ulusal Noroloji Kongresi. 22-26 Ekim 2003 Antalya.                 39. Ulusal Nöroloji Kongresi bildiri  birincilik ödülünü kazanmıştır. (22.10.2003)
 • 5. Erdoğan F, Gölgeli A, Arman F, Ersoy AÖ. İmmatur sıçanlarda pentilentetrazol ile oluşturulan status epileptikus sonrası öğrenme, hafıza ve davranışın değerlendirilmesi. 3. Ulusal Epilepsi Kongresi , Trabzon 2002. 3.Ulusal Epilepsi Kongresi poster  biri (01.06.2002)

Fotoğraflar

Hobiler

 • Satranç
 • Rüzgar sörfü

Anlaşmalı Kurumlar

 • SGK
 • Özel Sigortaların Tümü

Doktor Yorumları

Değerlendir
8 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

BEL..RAMAN

Güven veren ve mümkün mertebe herkese yetişmeye çalışan doktorumuza canı gönülden teşekkür ederiz. Eksik olmayasınız. 02-05-2020

ın..

Hasta için ilgili alaka gösteren her soruyu cevaplayan bir doktor. İyiki böyle doktorlar var bu dünyada 10-01-2020

i..ggg

Vertigolu migren rahatsızlığım sebebiyle onlarca doktor gezdikten sonra kendisiyle tanışma şansına eriştim.Sizi sabırla dinleyip ,uzun uzun çözüm önerileri sunan bir doktordur kendisi.Tedavim devam ediyor ve %60 daha iyiyim.Ama biliyorum bu oran daha da artacak.Her günüm dengesizlik mide bulantısı ve baş dönmesi korkusuyla geçerken tekrar hayata geri döndüm.Kendisine çok çok teşekkür ederim. 25-11-2019

ne ..kır

Bütün sorularıma hiç geçikmeden cevap verdiğiniz için çok tesekkür ederim çok iyi bir doktor başarılarınızın devamını dilerim 14-05-2018

gın..bekoğlu

İnsanlıktan ve insandan öteye yerleştirilmiş bir insan. Descartes'in dediği gibi; homo-sapiens-sapiens. Tanıştığım için memnun olmak bile kifayetsiz kalıyor. 03-08-2017

yma..ca

Sorumu yanitladiginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.. 15-05-2017

et..e

kayseriden hastasıyım uzun süre tedavi sürecimi yönetmiştir kendisi hem doktorluğu hem de insanlığı hakkında tartışılamaz mükemmelliktedir. 09-04-2017

in..oy

Kayseri'den yazıyorum.Kücükken gecirdigim bir trafik kazasından bir süre sonra nöbet gecirdim.Ve hocama yönlendirildim.Kücük yaslarda oldugum icin hastalıgımın boyutlarını bilmiyorum.Ama sunu biliyorum hocam tedavi etti beni.Kendisine minnettarim.Masasında ki kalemlerini almama ragmen hic kızmazdı.Sabır timsali bir doktor. 10-02-2016

8 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fehim Arman tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Baş ağrısı

  Merhaba hapşırığıma engel olduğum için sağ kulağım ve sağ kulağımın yanındaki beyne giden şah damara bağlı damarda ağrı var ağrı geçti ama fazla yorulunca yine o damarda ağrı oluşuyor bazen kafanın sağ tarfın tamamı bazende su içerken ensemdeki damarda ağrı oluyor yarın hasteneye gidecemde... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fehim Arman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Boyun ağrısı sonrası dizziness, kafada, alında ve göz çevresinde gerilme hissi

  İyi günler hocam, uzun süre bilgisayar kullanımı sonucu şiddetli bir boyun ve ense ağrısı yaşadım ve yatıp ertesi gün kalktığımda dizzines tarzı baş dönmesi, dengesizlik,yutkunmada güçlük(boğazımda bir şey var gibi), kafada,alında ve göz çevresinde gerilme, basınç hissi gibi rahatsızlıklar başladı.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Fehim Arman

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fehim Arman kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Arman ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Fehim Arman için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Arman şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fehim Arman ile anlaşmalı?
Fehim Arman ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( SGK , Özel Sigortaların Tümü )

Prof. Dr. Fehim Arman nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fehim Arman Prof.Dr Fehim Arman Muayenehanesi Acıbadem Kadıköy Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Fehim Arman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fehim Arman Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları), uzmanıdır. Polisomnografi, Migrende Botoks uygulaması, Vertigo tedavisi, Parkinson Hastalığı tedavisi, Epilepsi Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Epilepsi (Sara), Sara (Epilepsi), Vertigo (Baş Dönmesi), Bel Ağrısı, Boyun Ağrısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Fehim Arman için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fehim Arman muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Fehim Arman hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Arman ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Fehim Arman hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Arman hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.