Prof. Dr. Fatih Öktem, İstanbul, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Prof. Dr. Fatih Öktem

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - İstanbul

Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Hakkı Yeten Cad. No: 13/22 Fulya Terrace Residence  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Fatih ÖKTEM Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Fatih Öktem Hakkında

Fatih Öktem Kimdir?

Fatih Öktem 25 Ekim 1966 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlkokul eğitimini 1972-1977 yılları arasında İstanbul’da Şair Nedim İlkokulu’nda; Orta öğrenim eğitimini 1977-1983 yılları arasında İstanbul’da F.M.V. Özel Işık Lisesi’nde; tıp fakültesi eğitimini İstanbul’da 1983-1989 yılları arasında İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Tıpta uzmanlık eğitimini 1990-1994 yılları arasında İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlayan Fatih Öktem, uzmanlık sonrasında aynı anabilim dalında uzman başasistan olarak görev almıştır. 17 Kasım 2000 tarihinde doçentlik unvanı almış, 3 Aralık 2009 tarihinde profesörlük kadrosuna atanmıştır.

1988 yılında, 1-31 Ağustos tarihleri arasında, St. Thomas Hospital’da (Londra-İngiltere) Göğüs Kalp Damar Cerrahisi stajı; 1993 yılında, 10 Ekim-10 Aralık tarihleri arasında, House Ear Institute’de (Los Angeles-A.B.D.) ziyaretçi doktor görevi; 2004 yılında 13 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında, Massachusetts Eye and Ear Infirmary Department of Facial Plastic Surgery’de (Boston-A.B.D.) ziyaretçi doktor görevi yapmıştır.

Fatih Öktem evli ve 2 çocuk sahibidir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Fatih Öktem tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Fatih Öktem kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. F Öktem ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Öktem için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. F Öktem şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Öktem nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Fatih Öktem Prof. Dr. Fatih ÖKTEM Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Fatih Öktem hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Fatih Öktem Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır. Glossektomi, Türbinektomi(nazal hava yolu cerrahisi), Orta kulak ameliyatı, Sinüs cerrahisi, Kısmi glossektomi, Yüze yağ enjeksiyonu, Otoakustik emisyon, Botoks enjeksiyonu, Prp yüz gençleştirme, Timpanotomi alanlarında hizmet veriyor ve Kulak Hastalıkları, Gırtlak Ve Ses Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Ağız-Boğaz-Yutak, Boyun Ve Tükrük Bezi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Fatih Öktem için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Fatih Öktem muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Fatih Öktem hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. F Öktem ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Fatih Öktem hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. F Öktem hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.