Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - İstanbul

Beyin Tümörleri, Omurilik Tümörleri, Beyin Kanamaları

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba Mahallesi, İncirli Caddesi, Bayrak Apartmanı No:89/8,  Bakırköy, İstanbul
Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Erol Taşdemiroğlu Hakkında

Erol Taşdemiroğlu Kimdir?

Prof.Dr Erol TAŞDEMİROĞLU, 24 Ocak 1953 tarihinde Kars'ta doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) uzmanlık eğitimini 1976 - 1982 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tamamlamıştır.1998 yılında Doçent ünvanı,2009 yılında ise Profesör ünvanını almıştır.

1982 - 1983 Van Asker Hastanesi'nde,1983 - 1985 yılları arası Çorlu Devlet Hastanesi'nde,1985-1987 yılları arası Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde,1987-1989 yılları arası Visiting Scientist-Postdoctoral Fellow, USA, College of Medicine,Department of Physiology, 1989 - 1991 yılları arası Research Fellow, Massachusetts General Hospital, Harvard Medical School, Stroke Research Lab, Boston, 1991 - 1992 yılları arası Clinical Fellow, University of Cincinnati, College of Medicine,Department of Neurosurgery, Cincinnati, 1992-1994 yılları arası Clinical Fellow,Univ. Kentucky Medical Center, Div. Neurosurgery,800 Rose Street, Lexington,1994 - 1996 : İncirli Hastanesi'nde,1996-1999 yılları arası Eyüp SSK Hastanesi'nde,1999-2009 yılları arası İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde,2010- 2013 yılları arası Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 2013 yılında Konsültant Beyin Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmış olan Prof.Dr Erol TAŞDEMİROĞLU,mesleki çalışmalarına Özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Prof.Dr Erol TAŞDEMİROĞLU, Türk Nöroşirürji Derneği Aktif üyesi, European Neurosurgical Association Individual Member, American Association of Neurological Surgeons, International Associate üyesidir. Ayrıca evli ve iki çocuk babasıdır.

Diploma aldığı kurum
 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Beyin Tümörleri
 • Omurilik Tümörleri
 • Beyin Kanamaları
 • Bel Fıtığı
 • Omurilik Kanal Darlığı
Tedaviler
 • Mikrodiskektomi
 • Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi
 • Spinal Enstrümantasyon
 • Servikal Anterior - Posterior Cerrahi
Diplomalar ve Sertifikalar
Ödüller
 • TÜBİTAK Doktora sonrası araştırma bursu Miktarı :$5,000; Mayıs 1986. (01.02.1986)
 • American Heart Association, Alabama Affiliate. Miktarı :$20,000. Temmuz 1988 - Haziran 1989. (01.01.1989)
 • American Physiological Society (APS), John F. Perkins, Jr., Memorial Award. Miktarı :$3,500; Haziran 1987 (01.01.1987)
 • Beyin Damar Hastalıkları Derneği II. Simpozyumu, İkincilik Teşvik Ödülü Miktarı: :500DM; Mayıs 1997 (01.01.1997)
 • Scholarship 29 th SIOP(Society of International Oncology of Pediatrics), (01.01.1997)
Fotoğraflar
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Demir Hayat

Erol Taşdemiroğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..�RUGİL

Çok iyi bir doktor Allah razı olsun 23-06-2017

da..irci

Cok iyi bir cerrah ve iyi bir insan ameliyatimi yapti ve suanda cok iyiyim ellerine saglik.. Herkese tavsiye ederim gonul rahatligi ile.. 14-02-2016

an..

dörtyol/HATAY dan mesaj atmıştım..13 şubat 2015 de ayağı kayıp düşen anneme devlet hastanesi film tomogrofi sonucu beyin cerrahı 10 gün ortobetik yatakda yatsın demişti. ağrıları çok olduğundan özel hastaneye gittik uzm. dk. tekrar tomografi istedi belde yırtık var 20 gün çubuklu korseyle düz yatsın deyip ağrı kesici verdi.15 gün çektik iinternette araştırıken Erol beye yazdım bir kaç görüşme sonu mr çektirmemi kendisine yada başka bir doktora gitmem gerektiğini iletti. sonuç 3. defa başka hastane bu sefer bir çok ameliyat yapan ii bir doktora ulaştık L2 kemiğinde kırık çıktı. ameliyata alındı betonla dolgu yapıldı. ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz memleketin her köşesinde sizin gibi doktorlara ihtiyacımız var.. ancak bizim şansımızdan mı nedir ameliyat sonrası sağ bacak da şiddetli ağrı diz kapağından aşağı iç taraf da uyuşma ve yürürken his kaybı olup dengesini yitiriyordu geçer dediler .. bel ağrısı geçti 6 gün sonra kontrolde ameliyat yerinde ağır gibi görünen fıtık oluştuğu bir mr daha çekildiğinde görüldü.şimdi bununla mücadele ediyoruz. Hocamdan Allah razı olsun alakadar olup yol gösterdiği için teşekkür ediyorum. 23-03-2015

NA..�AR

16 sene önce yaptığı bir ameliyattan ve ilgisinden çok memnun kalmıştık. 08-01-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Erol Taşdemiroğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Bel ağrısı

  İyi günler hocam omurga kırığı sonrası kifoz ameliyatı oldum 10 yıl oldu. 2 yıldır neredeyse hiç geçmeyen gece uykudan uyandıran ağrılarım oluyo kan tahlillerim temiz çıktı tomografi sonuçlarım böyle ne yapmalıyım teşekkürler.. fraktür   lomber ve torakal vertebralarda osteodejeneratif değişiklikle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Beyin omurilik sıvı akıntsı

  Merhaba hocam, trafik kazası geçirdim de burnumdan beyaz bir sıvı şeffaf renkli akıyor durmadan kaza 17 gün önce oldu kolunda kırık oldu ve şu an alçıda baş ağrım var sık sık 17 gün önce çektirdiğim tomografinin raporu gönderiyorum yalnız bugün nörolojiye gittim beyin sinir cerrahisine görünmem gere... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Ekibim

Çelikler Nuray 2 yıllık mesleki tecrübe

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Taşdemiroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Taşdemiroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Erol Taşdemiroğlu ile anlaşmalı?
Erol Taşdemiroğlu ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Groupama Sigorta , YapıKredi Sigorta , Ege(Euro) Sigorta , Hdi Sigorta , Eureko Sigorta , Promed , TÜRKİYE ANKARA SİGORTA A.Ş. , Ziraat Bankası )

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Endoskopik Hipofiz ve Kafatabanı Cerrahisi, Spinal Enstrümantasyon, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Beyin Tümörleri, Omurilik Tümörleri, Beyin Kanamaları, Bel Fıtığı, Omurilik Kanal Darlığı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Taşdemiroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Erol Taşdemiroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Taşdemiroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.