Prof. Dr. Ercan Karacaoğlu

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Fazla Parmak (Polidaktili), Kubital Tünel, Kistik Lezyon

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Vedat Günyol Cad. No:30 Küçükbakkalköy  Ataşehir, İstanbul
Ataşehir Memorial Hastanesi Estetik Cerrahi Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ercan Karacaoğlu Hakkında

Ercan Karacaoğlu Kimdir?

Prof. Dr. Ercan KARACAOĞLU, lise eğitimini İzmir  Bornova Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı fakültede yapmış ve Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2001-2005 yılları arasında Brown Üniversitesi ABD’de Estetik-Meme Cerrahisi ve Meme Cerrahisi alanında ihtisas yapmış olan Prof. Dr. Ercan KARACAOĞLU, Endoskopik yüz gençleştirme, Endoskopik boyun germe, Yüz Estetiği, Göz ve Çevresi Estetiği, Lazerlipoliz, Meme Estetiği, Kalça Estetiği, Bacak Estetiği, Botoks-Baltimore, Dolgu, Migrende Botoks ve Cerrahi Tedavisi, Burun Estetiği, Yüz Estetiği konularında uzmanlaşmıştır.

Prof. Dr. Ercan KARACAOĞLU'nu yurtiçi ve yurtdışında, başta ABD’de olmak üzere, yayınlanmış çok sayıda bilimsel sunusu, kitap ve kitap bölümleri, makaleleri ve kendine has geliştirdiği teknikleri bulunmaktadır. Birçok uluslararası çalışmada ve textbook da yöntemleri referans olarak gösterilmektedir.

Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi Derneği (TPCD), Estetik Plastik Rekonstrüktif Cerrahi Derneği (EPCD), Uluslararası Plastik, R. ve Estetik Cerrahlar Derneği (ISAPS), Amerikan Plastik Cerrahlar Derneği (ASPS), Avrupa Plastik Cerrahi Board (EBOPRAS) derneği üyesi olan Prof. Dr. Ercan KARACAOĞLU, mesleki çalışmalarına Ataşehir Memorial Hastanesi Estetik Cerrahi Merkezi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GÜLHANE ASKERI TIP AKADEMISI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Fazla Parmak (Polidaktili)
 • Kubital Tünel
 • Kistik Lezyon
 • Kırıklar
 • Kellik
Tedaviler
 • Leke tedavisi
 • Liposakşın
 • Dövme silme
 • Botoks enjeksiyonu
 • Post-bariatrik cerrahi

Ercan Karacaoğlu Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Şahane bir hoca, şahane bir insan. Hiç bıkmadan sorularınızı yanıtlayan, ameliyat aşamasında verdiği destekle bu aşamayı çok daha kolay atlatmanızı sağlayan, ameliyat sonrasında tecrübesi, titizliği ve başarısıyla hastasının güvenini boşa çıkarmayan mükemmel bir doktor. Karın germe ve göğüs küçültme ameliyatlarım esnasında ve sonrasında hissettiklerim ve yaşadıklarım bunlar oldu. Şu an iyileşme sürecim devam ediyor ve hocam bana her daim yardımcı olmaya devam ediyor. İyiki varsınız hocam.:) 31-10-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ercan Karacaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ercan Karacaoğlu Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Merhaba hocam

  Merhaba hocam istanbuldami bulunuyorsunuz herzamn kocaelide oluyormusunuz burun ameliyati olmam gerekiyor kemik ve kikirdak ameliyati fiyat araliginizi ogrenebilirmiyim

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ercan Karacaoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Karim gerdirme

  Hocam merhavalar yaklasim 35 kg civari kilo verdim alt karin sarkmasi var suanda 80 kg civarim karin gerditme ameliyati yaptirmayi düşünüyorum ama 1 sene sonra minumuma cekip yaptırmak daha mantikli geliyor bana bilmiyorum belkide degildir ve hocam ameliyat zor bir operasyonmudur saygılar.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ercan Karacaoğlu

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.