Prof. Dr. Emin Ersoy

Genel Cerrahi - İstanbul

Obezite Cerrahisi, Tip 2 Diyabet, Akalazya Tanı Ve Tedavisi

Randevu Al 0 (850) 474 42 45 Soru Sor

Doktorun Adresi

Rüzgarlıbahçe Bahce Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24 PK, 34805  Beykoz, İstanbul
Medistate Kavacık Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Emin Ersoy Hakkında

Emin Ersoy Kimdir?

Prof. Dr. Emin Ersoy, 1993 yılından 2016 yılına kadar Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda hastalarına hizmet vermiştir. 1998 yılında aynı fakültede "Cerrahi Endoskopi Ünitesini" kurmuştur. Bu ünitede; yılda 2000 üzerinde gastrointestinal sistem tanısal ve terapötik endoskopisi yapılmaktadır. Aynı zamanda bu ünitede genel cerrahi asistanları eğitilmektedir.

Prof. Dr. Emin Ersoy’un ilgi alanları; Laparoskopik - Endoskopik Cerrahi ve Fıtık Cerrahisi ilgi alanlarıdır. Bu alanlar içerisinde, safra kesesi, mide fıtıkları, gastroosefageal reflü hastalığı, kasık ve kesi yeri fıtıkları ile mide cerrahisi ise özel ilgi alanlarını oluşturmaktadır. Prof. Dr. Emin Ersoy, uzmanlığı ile bağlantılı olarak başta ABD, Singapur, Hamburg ve Brüksel olmak üzere birçok uluslararası kurum ve kuruluşlarda teorik ve pratik uygulama ve kurslara katılmış ve 2006’da Salzburg’da Prof. Karl Miller tarafından düzenlenen Laparoskopik Gastrik Bypass ve Laparoskopik Gastrik Banding uygulamalarında bulunmuştur.

Türkiye Endoskopik ve Laparoskopik Cerrahi Derneği Başkanlığı'nı 2006 yılından beri yürütmekte olan Prof. Dr. Emin Ersoy, ulusal ve uluslararası mecralarda yayınlanmış 100’den fazla makalesi ve kitap bölümleri bulunmaktadır.   

Prof. Dr. Emin Ersoy, 2016 yılından İstanbul Medistate Kavacık Hastanesi'nde mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • GAZI ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Obezite Cerrahisi
 • Tip 2 Diyabet
 • Akalazya Tanı Ve Tedavisi
 • Fıtıklar
 • Mide Cerrahisi
Tedaviler
 • Mide Cerrahisi
 • Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle)
 • Endoskopi
 • Bariatrik cerrahi
 • Kolon ve rektum cerrahisi
Ödüller
 • Science Citation Index-Journal Citation Reports’a kaynak teşkil eden dergilerde 2007 yılında yayımlanan makalesi nedeni ile Gazi Üniversitesi Rektörlüğünce “Yayın Ödülü” verilmiştir. (01.01.2007)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 474 42 45

Emin Ersoy Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

met..ılmaz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Emin hocam ben 5 ay önce laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı oldum tek taraflı son iki aydır lenf nodlarim var ameliyatan dolayi ultrason çektiridm doktorum birşey soylemedi aceba kendiliğinden geçermi 22-10-2019

at..anzade

Herkese Emin beyi içtenlikle tavsiye ederim 11-04-2017

at MORAL..AL

Dr Emin Ersoy'u eşime yapmış olduğu çok başarılı safra kesesi ve fıtık ameliyatları vesilesiyle tanıdım. Uzun süren mide rahatsızlığım nedeniyle yapılacak olan mide fıtığı ve reflü ameliyatlarım için kendimi gönül rahatlığıya onun sihirli ellerine teslim ettim.Şu anda, hiçbir sorun yaşamadan hayatımı sağlıklı bir şekilde sürdürmekteyim. Meslekteğindeki üstün yeteneklerinin yanında insan ve dost olarak da kendisini tanımaktan mutluyum. Tüm dostlara Emin beyi içtenlikle tavsiye ederim. Neşe MORAL 12-11-2015

at MORAL..AL

Dr Emin Ersoy'u hastalığım nedeniyle yakından tanıma fırsatını buldum. Kendisi benim komplike safra kesesi ve fıtık ameliyatlarımı laperoskopik sistemle çeşitli zaman aralıklarında başarıyla gerçekleştirmiştir. Gerek teşhis aşamasında gerekse ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiği yakın ilgi bana büyük moral verdiği gibi kendisini yakın dostlarıma hararetle tavsiye etmeme de zemin teşkil etmiştir. İnsani ve sorumluluk duygusu gelişmiş hekimlik vasıflarını yakından gözlemlediğim Dr Emin Ersoy'u potansiyel hastalara içtenlikle tavsiye ederim. Nejat MORAL (Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı) 12-11-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Emin Ersoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Emin Ersoy Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Sol kasık ve bacak bitişiğinde çukur

  Merhabalar sol kasık ve bacağımın bitişinde yer yer çukurlar var ve bu çukurların olduğu yerler yanık derisi gibi ince, ayrıca hafif kahverengimsi renktedir. sebebi nedir acaba

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Emin Ersoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Makat kontrolü

  Merhaba hocam iyi günler bundan 1 buçuk 2 sene önce ergenliğin ve gençlik hevesinin verfiği cahillikle birlikte makat bölgeme 2 - 3 cm kalığınlığında belirli cisimlerle 4 5 kez aralıklarla yanlış şeyler yaptım .şimdi ise polislik ve astsubaylık için hazırlanıyorum .sağlık muayenelerinde makat kontro... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Emin Ersoy

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Emin Ersoy ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Emin Ersoy ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 474 42 45

Prof. Dr. Emin Ersoy için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Emin Ersoy için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Emin Ersoy için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Emin Ersoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Emin Ersoy Medistate Kavacık Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Emin Ersoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Emin Ersoy Genel Cerrahi, uzmanıdır. Mide Cerrahisi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Endoskopi, Bariatrik cerrahi, Kolon ve rektum cerrahisi, Laparoskopik cerrahi, Obezite, Obezite cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Obezite Cerrahisi, Tip 2 Diyabet, Akalazya Tanı Ve Tedavisi, Fıtıklar, Mide Cerrahisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Emin Ersoy için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Emin Ersoy muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Emin Ersoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Emin Ersoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Emin Ersoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.