Prof. Dr. Eftal Güdemez

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - İstanbul

El Bileği Kırıkları, Doğum Kusurları, Fazla Parmak (Polidaktili)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi (2)

Güzelbahçe Sok, No:20, 34365 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Özel Amerikan Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Davutpaşa Cad. No: 4 Topkapı (Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü El ve Mikrocerrahi Ünitesi)  Fatih, İstanbul
Koç Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eftal Güdemez Hakkında

Eftal Güdemez Kimdir?

Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 1970 yılında Gaziantep'te doğmuştur. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1998 yılları arasında ise Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği'nde ihtisasını yapmıştır.

Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 1995-1996 yılları arasında VKV Amerikan Hastanesi El ve Mikrocerrahi Bölümü'nde El Cerrahisi fellowship'liği, 1997-1998 yıları arasında ise The Cleveland Clinic Foundation Department of Plastic and Reconstructive Surgery, OH, USA'de Mikrocerrahi fellowship'liği yapmıştır.

Askerlik vazifesini 1999-2000 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde Ortopedi Uzmanı olarak yerine getirmiştir. 2000-2004 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapmış ve 2004 yılında Doçent olmuştur. 2004 yılından beri Amerikan Hastanesi'nde El ve Mikrocerrahi çalışmalarını yürüten Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 2005 yılında American Society for Surgery of the Hand Traveling Fellowship Programı çerçevesinde San Antonio Hand Center, San Antonio TX; Department of Hand Surgery, Mayo Clinic, Rochester, MN; ve Department of Plastic Surgery, Washington University, St. Louis, MO USA'de mesleki çalışmalar yapmıştır.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği, Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, American Society for Surgery of the Hand (ASSH), Europian Federation of National Associations of Orthopaedics and Traumatology (EFORT), International Society of Orthopedic Surgery and Traumatology (SICOT) gibi ulusal ve uluslararası kuruluşların aktif üyesi olan Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ'in, uluslararası dergilerde basılmış 30'a yakın makalesi, 40'a yakın uluslararası kongre tebliği bulunmaktadır. Avrupa El Cerrahisi Derneği ve Federasyonu El Cerrahisi Diploması sahibidir.

2013 yılında Profesör Doktor unvanı almış olan Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir ve Avrupa El Cerrahisi Derneği ve Federasyonu El Cerrahisi Diploması sahibidir.

Diploma aldığı kurum
 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 0005

Tecrübe: 2015 yıl 10 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • CLEVELAND CLINIC FOUNDATION, USA
  06 1997 - 07 1998
 • San Antonio Hand Centre
  01 2005 - 01 2005
 • San Antonio TX, Department of Hand Surgery
  03 2005 - 02 2005
 • Mayo Clinic
  06 2005 - 10 2005
 • Rochester, MN; Washington University
  12 0005 - 01 2005
İlgilendiği Hastalıklar
 • El Bileği Kırıkları
 • Doğum Kusurları
 • Fazla Parmak (Polidaktili)
 • Karpal Tünel Ameliyatı
 • Sinir Kesisi
Tedaviler
 • Kırık Cerrahisi - Tedavisi
 • Karpal tünel ve sinir basısı onarımı
 • El bileği artroskopi
 • Eklem cerrahisi
 • Üst ekstremite cerrahisi

Eftal Güdemez Değerlendirmeleri

Değerlendir
11 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

bra..�ar
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun doğumsal 6 parmak ameliyatını Eftal hocam gerçekleştirdi. Okadar kusursuz geçtiki tüm süreç.inanılmaz korkuyordum hem bizim tedirginliğimizi yok etti hemde oğlumu sağlığına kavuşturdu. Türkiye bir çok hekim araştırdım.bu konu da kesinlikle tek hekim diye bilirim. İyiki sizi bulmuşuz herşey için tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Saygı ve sevgilerimle. 04-06-2021

odi..ün
Zamanlama
İlgi
Ortam

Sağ el bileğimin iç kısmında bulunan, sinirlere yapışık ve oldukça da büyük bir kisti mikrocerrahi yöntemi ile aldırdım. Eftal Bey gerek muayene aşamasında, gerek ameliyat sonrası hastanede yattığım süreçte, gerekse de ameliyat sonrası kontrollerde cok ilgili, sıcakkanlı ve alçakgönüllü idi. Basit görünen ancak oldukça zor bir ameliyatı sorunsuzca atlattım. Zira sinirlere zarar verilmeden kistin tam olarak çıkarılması gerekiyordu. Aksi takdirde tekrar oluşma ihtimali yüksekti. Tam olarak kisti çıkarmaya çalışırken sinirlere zarar verilmesi durumunda ise, elimde hareket eksikliği oluşması riski vardı. Ancak hiçbir sorun yaşamadım. 2,5 sene oldu, hiçbir sorunum yok. Kendisine çok teşekkür ederim. 12-01-2021

gür..li
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlgisi, iletişimi, netliği ve bilgisi ile tanıştıktan sonra başka hiç kimseye görünme ihtiyacı hissetmediğim dünya tatlısı doktorum. Titizliğini de her şekilde anlarsınız. Kendisini tanımış olduğum için ayrıca çok mutlu oldum, kendisi gibi nice doktorlar yetiştirmesi dileğiyle. Her şey için sonsuz teşekkürler, sevgiler, selamlar Özgür Yerli 01-06-2019

ım..�z
Zamanlama
İlgi
Ortam

eftal bey yakında bizim oğlumuzun bp ameliyatını yapıcak eminim bizimde yüzümüzü güldürecek 13-03-2019

oş..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Çok sevdiğim canım doktorum çok başarılı ayak parmğımın arasında oluşan tümörü çıkarmak için ameliyat etti (Ismini unuttum rahatsizligimin) şimdiye kadar niye beklemişim bilmiyorum ameliyattan sonra hiç ağrım olmadı Doktorum ve asistanı çok ilgilendiler çok teşekkür ediyorum 30-01-2019

ıl..ger
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorum!!! Sağ elimi hem tetik parmak hem de kedi ısırığı sonunda apselenip tendon erimesi neticesinde muhteşem ameliyatlarla tedavi eden harika insan :)) Sevgi ve saygılarımla. 01-06-2018

da Ener..rsoy
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun süper doktoru.. Allah seni ve senin gibi doktorları korusun kollasın.. Sayende oğlum eskisi gibi kullanıyor kollarını. Allah sana güç kuvvet ve sağlık versin oğlum. 01-06-2018

iz..t
Zamanlama
İlgi
Ortam

Eftal Bey gerçekten tanıdığım en iyi doktorlardan biri. 2016 yılında sol el küçüklüğü ve parmak yapışıklığıyla doğan kızıma bütün doktorlar 1 yaşından sonra ameliyat planlarken,Eftal Bey ameliyatı 6-7 aylıkken yaptırmamızın elini rahatça kullanabilmesi açısından öneminli olduğunu vurguladı. İki ameliyat ve 1,5 ay gibi bir alçı süremiz oldu. Hiç bir pansumana gerek duyulmadan alçıdan çıktığında iyileşme tamamlanmıştı. Zamanla da diğer elini kullandığı gibi gayet rahat kullanmaya başladı. Uzmanlığı, bilgisi zaten tartışılmaz ama bize olan tutumu, güleryüzlülüğü hepsinden öteydi. Kendisine burdan bir kez daha çok ama çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. 08-10-2017

cu..demir

Dogru teşhisleriyle hep mutlu ayrıldıgım doktor,herseyin için cok teşekkur ederim. 26-08-2016

an..

24-12-2015

11 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Eftal Güdemez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Eftal Güdemez Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • El bilegi kırığı

  Merhaba hocam 4 yil once gecirdigim bir kaza sonucu sol el bilegimde acik kirik meydana geldi ayrica eklem kemiklerim parcalanmisti. 5 kez ameliyat oldum parmaklarimi kullanabiliyorum ama eklem fonksiyonlarim cok kısıtlı ve agrilarim var. bu konuda cerrahi olarak yapilabilecek bir sey varmidir.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Eftal Güdemez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • El tarak kemiği kırığı iyileșme sonrası șișlik

  Merhabalar hocam, sağ elimin serçe parmağı devamındaki tarak kemiğinde parçalı olmayan, çatlak gibi bir kırık olușmuș. olay sırasında ciddi bir ağrı v.b hissetmediğimden kırık olduğunu düșünmediğim için hastaneye gitmedim. elimdeki șișlik ve hafif ağrı 8-10 gün içinde geçti ancak bu noktada ufak... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Eftal Güdemez

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Eftal Güdemez kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. E Güdemez ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Eftal Güdemez için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. E Güdemez şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Eftal Güdemez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Eftal Güdemez Özel Amerikan Hastanesi Koç Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Eftal Güdemez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Eftal Güdemez Ortopedi ve Travmatoloji, ,El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Kırık Cerrahisi - Tedavisi, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, El bileği artroskopi, Eklem cerrahisi, Üst ekstremite cerrahisi, Sinir tamiri, Morton nöroma çıkarılması, Batık tırnak tedavisi, Artroplasti alanlarında hizmet veriyor ve El Bileği Kırıkları, Doğum Kusurları, Fazla Parmak (Polidaktili), Karpal Tünel Ameliyatı, Sinir Kesisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Eftal Güdemez için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Eftal Güdemez muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Eftal Güdemez hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. E Güdemez ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Eftal Güdemez hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. E Güdemez hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.