Prof. Dr. Eftal Güdemez

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - İstanbul
5.0

Ganglion Kisti (Kistik Higroma), Tetik Parmak, El Cerrahisi

5.0

“Oğlumun doğumsal 6 parmak ameliyatını Eftal hocam gerçekleştirdi. Okadar kusursuz geçtiki tüm süreç....” Devamı

Prof. Dr. Eftal Güdemez

Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 1970 yılında Gaziantep'te doğmuştur. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1998 yılları arasında ise Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği'nde ihtisasını yapmıştır.

Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 1995-1996 yılları arasında VKV Amerikan Hastanesi El ve Mikrocerrahi Bölümü'nde El Cerrahisi fellowship'liği, 1997-1998 yıları arasında ise The Cleveland Clinic Foundation Department of Plastic and Reconstructive Surgery, OH, USA'de Mikrocerrahi fellowship'liği yapmıştır.

Askerlik vazifesini 1999-2000 yılları arasında İstanbul Haydarpaşa Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde Ortopedi Uzmanı olarak yerine getirmiştir. 2000-2004 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı'nda öğretim üyesi olarak görev yapmış ve 2004 yılında Doçent olmuştur. 2004 yılından beri Amerikan Hastanesi'nde El ve Mikrocerrahi çalışmalarını yürüten Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 2005 yılında American Society for Surgery of the Hand Traveling Fellowship Programı çerçevesinde San Antonio Hand Center, San Antonio TX; Department of Hand Surgery, Mayo Clinic, Rochester, MN; ve Department of Plastic Surgery, Washington University, St. Louis, MO USA'de mesleki çalışmalar yapmıştır.

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği, Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, American Society for Surgery of the Hand (ASSH), Europian Federation of National Associations of Orthopaedics and Traumatology (EFORT), International Society of Orthopedic Surgery and Traumatology (SICOT) gibi ulusal ve uluslararası kuruluşların aktif üyesi olan Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ'in, uluslararası dergilerde basılmış 30'a yakın makalesi, 40'a yakın uluslararası kongre tebliği bulunmaktadır. Avrupa El Cerrahisi Derneği ve Federasyonu El Cerrahisi Diploması sahibidir.

2013 yılında Profesör Doktor unvanı almış olan Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir ve Avrupa El Cerrahisi Derneği ve Federasyonu El Cerrahisi Diploması sahibidir.

Özel Amerikan Hastanesi
Güzelbahçe Sok, No:20, 34365 Nişantaşı Şişli/İstanbul
Hizmetler
Artroplasti Batık tırnak tedavisi Morton nöroma çıkarılması Sinir tamiri Üst ekstremite cerrahisi Devamı
Koç Üniversitesi Hastanesi
Davutpaşa Cad. No: 4 Topkapı (Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü El ve Mikrocerrahi Ünitesi) Fatih/İstanbul
Hizmetler
Artroplasti Batık tırnak tedavisi Morton nöroma çıkarılması Sinir tamiri Üst ekstremite cerrahisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Eftal GÜDEMEZ, 1970 yılında Gaziantep'te doğmuştur. 1987 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1993-1998 yılları arasında ise Sağlık Bakanlığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği'nde ihtisasını yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.0005
Deneyim: 2019 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Ganglion Kisti (Kistik Higroma) Tetik Parmak El Cerrahisi El Bileği Bağ Yaralanmaları El Tümörleri Devamı

Deneyimler

Mayo Clinic (2005 - 2005)
San Antonio TX, Department of Hand Surgery (2005 - 2005)
St. Louis, MO (2005 - 2005)
San Antonio Hand Centre (2005 - 2005)
Amerikan Hastanesi (2004 - Devam ediyor)
CLEVELAND CLINIC FOUNDATION, USA (1997 - 1998)
Rochester, MN; Washington University (5 - 2005)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
KK
Küb*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Oğlumun doğumsal 6 parmak ameliyatını Eftal hocam gerçekleştirdi. Okadar kusursuz geçtiki tüm süreç.inanılmaz korkuyordum hem bizim tedirginliğimizi yok etti hemde oğlumu sağlığına kavuşturdu. Türkiye bir çok hekim araştırdım.bu konu da kesinlikle tek hekim diye bilirim. İyiki sizi bulmuşuz herşey için tekrar tekrar çok teşekkür ederiz. Saygı ve sevgilerimle.

MA
Mel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sağ el bileğimin iç kısmında bulunan, sinirlere yapışık ve oldukça da büyük bir kisti mikrocerrahi yöntemi ile aldırdım. Eftal Bey gerek muayene aşamasında, gerek ameliyat sonrası hastanede yattığım süreçte, gerekse de ameliyat sonrası kontrollerde cok ilgili, sıcakkanlı ve alçakgönüllü idi. Basit görünen ancak oldukça zor bir ameliyatı sorunsuzca atlattım. Zira sinirlere zarar verilmeden kistin tam olarak çıkarılması gerekiyordu. Aksi takdirde tekrar oluşma ihtimali yüksekti. Tam olarak kisti çıkarmaya çalışırken sinirlere zarar verilmesi durumunda ise, elimde hareket eksikliği oluşması riski vardı. Ancak hiçbir sorun yaşamadım. 2,5 sene oldu, hiçbir sorunum yok. Kendisine çok teşekkür ederim.

ÖY
Özg*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İlgisi, iletişimi, netliği ve bilgisi ile tanıştıktan sonra başka hiç kimseye görünme ihtiyacı hissetmediğim dünya tatlısı doktorum. Titizliğini de her şekilde anlarsınız. Kendisini tanımış olduğum için ayrıca çok mutlu oldum, kendisi gibi nice doktorlar yetiştirmesi dileğiyle. Her şey için sonsuz teşekkürler, sevgiler, selamlar Özgür Yerli

na
Naz*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

eftal bey yakında bizim oğlumuzun bp ameliyatını yapıcak eminim bizimde yüzümüzü güldürecek

Fat*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Çok sevdiğim canım doktorum çok başarılı ayak parmğımın arasında oluşan tümörü çıkarmak için ameliyat etti (Ismini unuttum rahatsizligimin) şimdiye kadar niye beklemişim bilmiyorum ameliyattan sonra hiç ağrım olmadı Doktorum ve asistanı çok ilgilendiler çok teşekkür ediyorum

CG
Cey*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Oğlumun süper doktoru.. Allah seni ve senin gibi doktorları korusun kollasın.. Sayende oğlum eskisi gibi kullanıyor kollarını. Allah sana güç kuvvet ve sağlık versin oğlum.

IB
Işı*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorum!!! Sağ elimi hem tetik parmak hem de kedi ısırığı sonunda apselenip tendon erimesi neticesinde muhteşem ameliyatlarla tedavi eden harika insan :)) Sevgi ve saygılarımla.

Fi
Fil*** I***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Eftal Bey gerçekten tanıdığım en iyi doktorlardan biri. 2016 yılında sol el küçüklüğü ve parmak yapışıklığıyla doğan kızıma bütün doktorlar 1 yaşından sonra ameliyat planlarken,Eftal Bey ameliyatı 6-7 aylıkken yaptırmamızın elini rahatça kullanabilmesi açısından öneminli olduğunu vurguladı. İki ameliyat ve 1,5 ay gibi bir alçı süremiz oldu. Hiç bir pansumana gerek duyulmadan alçıdan çıktığında iyileşme tamamlanmıştı. Zamanla da diğer elini kullandığı gibi gayet rahat kullanmaya başladı. Uzmanlığı, bilgisi zaten tartışılmaz ama bize olan tutumu, güleryüzlülüğü hepsinden öteydi. Kendisine burdan bir kez daha çok ama çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık.

Bur*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Dogru teşhisleriyle hep mutlu ayrıldıgım doktor,herseyin için cok teşekkur ederim.

AB
Asl*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 yıl önce

Teşekkürler

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Eftal Güdemez ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Eftal Güdemez için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Eftal Güdemez nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Eftal Güdemez Özel Amerikan Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Eftal Güdemez hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Eftal Güdemez Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Ganglion Kisti (Kistik Higroma), Tetik Parmak, El Cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Artroplasti, Batık tırnak tedavisi, Morton nöroma çıkarılmasıArtroplasti, Batık tırnak tedavisi, Morton nöroma çıkarılması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube