Prof. Dr. Dündar Sabah

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir
5.0

Donmuş Omuz, Ewing Sarkom, Femur Epifiz Kayması

5.0

“Randevuma giderken endişeliydim fakat kendisinin sakın kendinden emin fakat alçak gönüllülük ile dur...” Devamı

Prof. Dr. Dündar Sabah

Prof. Dr. Dündar SABAH, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1975 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1981 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Amerika Mayo Clinic'de 10 ay misafir klinisyenlik, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 1991 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor, 1992 yılında Doçent Doktor, 1998 yılında ise, Profesör Doktor'' unvanları ile hasta kabulü yapmış olan Prof. Dr. Dündar SABAH, mesleki çalışmalarına İzmir'de bulunan özel muayenehanesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde devam etmektedir.

Prof. Dr. Dündar SABAH, Asya Pasifik İskelet Sistemi Tümörleri Derneği (APMSTS) geçmiş Başkan, İskelet Sistemi Tümörleri Derneği geçmiş Başkanı, Asya Pasifik İskelet Sistemi Tümörleri Derneği (APMSTS) Türkiye temsilcisi, Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği geçmiş Yönetim Kurulu üyesi, EFORT (Europian Federation of National Associations of Orthopedics and Traumatology) derneği geçmiş bilimsel kurul üyeliği, International Symposium of Limb Salvage (ISOLS) Bilimsel Komite üyesi, Journal of Orthopaedic Surgery dergisi hakem danışmanı Acta Orthopedica et Traumatologica Turcica’ dergisi hakem danışmanı Journal of Ege University’dergisi hakem danışmanlığı yapmıştır.

Prof. Dr. Dündar Sabah Muayenehanesi
Ali Çetinkaya Bulvarı No:66/24 Alsancak Konak/İzmir
Hizmetler
Arthroplasty - protez ameliyatı Eklem protezleri Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması Morton nöroma çıkarılması Total diz protezi Devamı

İlgi Alanları

Donmuş Omuz Ewing Sarkom Femur Epifiz Kayması Kalça Ekleminde Artroz Kalça Kırıkları Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EY
Ere*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Randevuma giderken endişeliydim fakat kendisinin sakın kendinden emin fakat alçak gönüllülük ile durumum hakkında verdiği bilgiler ile endişem gitti güvendim ve operasyonumu yaptırmaya karar verdim. Yumuşak doku tümörüm var. Teşekkür ederim kendisine.

TA
TC *** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

başka doktorların yanlış teşhisini tanımlayıp ameliyatımızı kendi elleriyle yapan nadir hocalardan. ilk ameliyatı baska bırı yapmıstı ıkıncı amelıyeat zor olacak demıstı yumusak doku tümorunu 5.5 saat boyunca ugrasarak tamamen temizleyen hocadır. eşimin suan 2. mr cekıldı ve sonuc olarak hıcbır lezyon olusumuna rastlanmamıstır. Allah razı olsun sizden.

AA
Ayb*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

oglumayberkaksu19yasındaveotizmli.5hazirandadizininaltındaminikbirşişlikvardı.ilkteşhiskansertimördediklerinde.drarayışınagirdiğimizdekemiktimorundeturkıyedeılk2ısımdenbirisiolarakdoktorumuzuonerdıler.ıyıkıdeoyleolmus.ayberkotızmlıolmasıguvenonunıcınenonemlıunsurdu.doktorumuzayberkıleokadarguzelıletısımkurdukıayberkdragıderkenıyıolacagınıbılıyormusgıbıcoksevınerekgıdıyordu.doktorbeyayberkıletektekkonusuyoranlatıyorduayberkdehersoyledıgınetamamdıyordu.veteslımoluyordu.tedavıyaparkenbenımbakamadıgımdurumlardabıleayberkhıckıpırdamadanduruyordu.cunkudokturunucoksevdıvecokguvenıyordu.kısacasıdoktorbeyılkguvenvermeyıhastasıylanasılıletısımegırecegınıcokıyıbılıyor.budazatenherseyıcokkolaylastırıyor.ayrıcakonusundagercekdendebırnumara.bacagındantımorutamamentemızledı.2gunsonrayururdedı.veaynendeoyleoldu.fılmlerınıbaskadrlaragosterdıgımdetablogıbısanateserıdıyorlar.vedoktorunuzdundarbeymıdıyorlar.kısacasıdoktorbeykonusundacokcokcokuzman.amacokdahaonemlısııseınsan.ayberk%20ostrasarkomdu.7ayoldumasallahhıcbıryerınesıcramadı.amelıyatyerıokadartemızolmuskı.tekrarlamarıskıolmadıgınıgorenheruzmandadıyor.cokcokcoktskrdoktorbey.ıyıkıvarsınız.sızoldugunuzsurecehıcbırseydenkorkmuyoruz.7aydarostrasarkomuarastırdıgımdagordumkı.ılkamelıyatyerındetekrarlamasıyadaprotezsorunlarıbırkackezamelıyatolunması.cokzorbırsurecoldugu.iştedoktorumuzunfarkıayberkdedızındetekrarlamarıskıhıcyok.bucokcokonemli.keskeihtiyacıolanherkesinsizinleyolubirleşse.bizimiçinhelekiözelbircocukotizmliayberkiçindoktorbeydunyadabirnumara.

Mel*** İ***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Çözümlenemeyen ortopedik rahatsızlıklarda kesinlikle ziyaret edilmesi gereken Ege Bölgesi'nin en deneyimli Hocasıdır kendisi ...Güven veren tavrı bilgi birikimli duruşu sayesinde korkularınızdan ve endişelerinizden uzaklaşıyorsunuz

AE
Ayl*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Oğlumuz Şafak Esin'in 2015 Haziran ayında dizindeki, kötü huylu olmayan kemik oluşumunun alınması işlemi ile tanıdığımız bir doktordur. Mesleğine olan hakimiyetini ve bilgisini hemen fark edebildiğiniz, alçak gönüllülüğü ile de ayrıca takdirinizi kazanacak, gönül rahatlığıyla tecrübesine güvenebileceğiniz ender doktorlardan biridir. Aylin-Güngör Esin..

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Dündar Sabah ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Dündar Sabah için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Dündar Sabah nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Dündar Sabah Prof. Dr. Dündar Sabah Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Dündar Sabah hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Dündar Sabah Ortopedi ve Travmatoloji uzmanıdır. Donmuş Omuz, Ewing Sarkom, Femur Epifiz Kayması alanlarında hizmet veriyor ve Arthroplasty - protez ameliyatı, Eklem protezleri, Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube