Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - İzmir
5.0

Yer Tutucular, Ağız Koruyucusu, Bonding

5.0

“Daha önce tedavi olup çok memnun kalan bir yakınımın tavsiyesiyle ben de Tancan hocada tedaviye baş...” Devamı

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal

Prof.Dr.Dt. Tancan Uysal 1976 yılında doğmuştur. İlkokulu Bilecik Edebali İlköğretim Okulunda, Ortaokulu Bilecik Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Lise öğrenimini Bursa Karacabey Lisesinde birincilikle tamamladı. 1994 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden 1999 yılında dönem birincisi olarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

2003 yılında Selçuk Üniversitesi'nde doktorasını tamamladı ve Yardımcı Doçent olarak Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine atandı. 2006 tarihinde Doçentlik unvanını aldı ve Erciyes Üniversitesinde Kurucu Anabilim Dalı Başkanlığı, Senato Üyesi, Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Başhekimi olarak idari görevler aldı.
2011 yılında İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesinde profesör kadrosuna atandı ve Türkiye’nin en genç profesörlerinden biri oldu. 2010-2013 yılları arasında Suudi Arabistan’ın en prestijli üniversitelerinden olan King Saud Üniversitesinde ziyaretçi profesör olarak dersler verdi.

Prof. Tancan Uysal çok sayıda yurt içi ve yurt dışı derginin editörler kurulunda ve akademik danışma kurulunda yer almaktadır. Bir dönem Türk Ortodonti Dergisi Editörlüğünü yürütmüştür. Uzun yıllar TÜBİTAK, ARDEB, Sağlık Bilimleri Araştırma Grubunda öncesinde Danışma Kurulu Üyesi; sonrasında ise Yürütme Komitesi Üyesi olarak görev yapan Prof. Dr. Uysal, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Üniversitelerarası Kurul Üyesi ve Diş Hekimliği Fakültesi Kurucu Dekanı olarak çalışmıştır.
130’u SCI kapsamında bulunan dergilerde olmak üzere yaklaşık 300'ün üstünde yayını ve sunumu bulunmaktadır. Endodonti Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Banu Uysal ile evli olan Tancan Uysal’ın, Ayşe Zeynep (16), Yiğit Efe (14) ve Esra Aybige (6) isimli 3 çocuğu vardır.

Prof. Dr. Tancan Uysal, sabit ortodontik tedaviler, görünmeyen tellerle, dişlerin arka yüzeyinden uygulanan ortodontik tedaviler (lingual ortodonti-Incognito), şeffaf plaklarla ortodontik uygulamaların (Invisalign) yanında; Roth tekniği, MBT tekniği gibi sabit tel uygulamaları konusunda da Türkiye’deki en donanımlı hekimlerden birisidir.
Ülkede sayılı ortodonti uzmanının sahip olduğu iTero Ağız İçi Tarayıcı sistemlerle hasta ölçülerini dijital olarak almakta ve tedavi planlamalarını, gülümseme estetiğini dijital olarak tasarlamaktadır.

 

 

Smile İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adalet Mahallesi Şehit Polis Fethi Sekin Cad. Novus Tower No: 4/B (İzmir Bayraklı Adliyesi Karşısı ) Bayraklı/İzmir
Hizmetler
Gömülü diş çekimi Cerrahi Ortodontik Tedaviler Diş Beyazlatma Diş taşı temizliği Estetik diş hekimliği Devamı

İlgi Alanları

Yer Tutucular Ağız Koruyucusu Bonding Çene Büyüklüğü Damon Sistemi Ve Kapaklı Braketler Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Gül*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Daha önce tedavi olup çok memnun kalan bir yakınımın tavsiyesiyle ben de Tancan hocada tedaviye başladım. Çok güler yüzlü ve ilgili. Kesinlikle hastaya güven veriyor. Tavsiye ederim.

BE
Bur*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Tancan Hoca ile ilk görüşmenizde doğru adreste oldugunuzu anlıyorsunuz. Donanımı, sizinle iletişimi, pozitifliği, yoğunluğuna rağmen her zaman anında dönüş yapıyor olması şahane. Değerli Hocamıza ve Smile İzmir ekibine çok teşekkür ederim.12. Plağıma mutlulukla geçiyorum.

EA
Eda*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Tancan Hocayı hali hazırda hesabından takip ediyordum devamlı ve karar verememiştim, bugün o döngüyü kırdım ve yüzü gülecekler kervanına aday olarak, kliniğe taa Afyon’dan gittim. Öncelikle herkes çok samimi ve güler yüzlü bunun için tebrik ediyorum kendilerini, sonrasında tüm süreç tek tek anlatıldı her alanda ve sanıldığı kadar uçurum fiyatlar istenmiyor. Ben bugün kararımı verdim ve şuan kendimi çoook rahatlamış hissediyorum.Smile ailesine teşekkür ediyorum 😊😊

YE
Yes*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

8 ve 7 yaşındaki iki yeğenime şeffaf plak tedavisine baslandi.Kliniğin kapısından girdiğiniz andan itibaren guleryuzlu bir ekip sizi karsiliyor.Zaten Tancay beyin gozlerinin içi gülüyor.Yapilacak tedaviyi,izliyecegi yolu net bir şekilde anlatıyor. Diş sağlığı ve ortodonti ile ilgili her sorununuzda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

ÖA
Özg*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

.

EE
Elç*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Kesinlikle hepsine 5 yıldız🤩⭐️ Tancan Bey’e denk geldiğim için gerçekten çok mutluyum. Tel takmak istemiyordum ama bir yandan da dişlerimden aşırı rahatsız oluyordum. Şeffaf plaklarla ağrısız, acısız, sıkıntısız bir şekilde tedavi oldum ve şuan çok çok memnunum. Teşekkürler her şey için 🤩

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Tedaviye başlamaya korkuyordum fakat Tancan Bey ilk muayenemden itibaren ilgisiyle, güler yüzüyle aklımdaki bütün soruları cevaplandırarak içimi rahatlattı, iyi ki tedaviye onunla başladım. Tertemiz bir ortam ve son derece dakikler. Her şey için teşekkür ederim!

FU
Fat*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Güler yüzlü ilgili ve işinde çok iyi bir hekim 🖤

FT
Fik*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Hocamın ilgisine ve açıklamalarına teşekkür ederim.

Asl*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Bilgi ve tecrübe, hijyen harika

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal Smile İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Dt. Tancan Uysal Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) uzmanıdır. Yer Tutucular, Ağız Koruyucusu, Bonding alanlarında hizmet veriyor ve Gömülü diş çekimi, Cerrahi Ortodontik Tedaviler, Diş Beyazlatma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube