Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Adana

Tanı Yöntemleri, Baş Ve Yüz Ağrısı, Epilepsi (Sara)

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Yeni baraj mahallesi, 68009 Sokak, No: 1, Nazar Plaza, Kat: 5, No: 18, Seyhan/ Adana  Seyhan, Adana
Prof.Dr. Derviş Mansuri Yılmaz Beyin ve Sinir Cerrahisi Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Derviş Mansuri Yılmaz Hakkında

Derviş Mansuri Yılmaz Kimdir?

Doç. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Adana’da tamamlamasının ardından tıp eğitimine Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladı ve eğitimini 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. Mezuniyetinin ardından tıpta uzmanlık sınavını kazandı ve Ç.Ü.T.F. Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başladı ve 2005 yılında tamamlayarak uzman doktor unvanını aldı.

Dr. Yılmaz, 2005 ile 2006 yılları arasında aynı klinikte uzman doktor olarak çalışmalarını sürdürdü. Askerlik vazifesini 2006 ile 2007 yılları arasında Merzifon Asker Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi kliniğinde atabip teymen olarak tamamlamasının ardından 2007 ile 2009 yılları arasında Ç.Ü.T.F. Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği'nde uzman doktor, 2009 ile 2012 yılları arasında ise yardımcı doçent doktor olarak görev aldı.

Dr. Yılmaz, 2008 yılında Türk Nöroşirurji Derneği (TND) Yurtdışı Özel Konular Burs programları ödülünü kazandı. 2011 yılında yüksek öğretim kurumunun (YÖK) öğretim üyesi bursu ile 3 ay süre ile Amerika Birleşik Devletleri’nde, Northwestern University, Feinberg School of Medicine, Children’s Memorial Hospital’da Pediatrik Nöroşirurji kliniğinde gözlemci olarak çalışmalara katıldı.
2008-2010 tarihleri arasında TND Genç Nöroşirurjiyenler Kurulu üyeliği, 2009-2010 tarihleri arasında Ç.Ü.T.F’de etik kurulu üyeliğinde yaptı. 2013 yılından itibaren Çukurova Üniversitesi Tıbbi Bilimler Deneysel Araştırma ve Uygulama Merkezi (TIBDAM) Müdür yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • ÇUKUROVA UNIVERSITESI TIP FAKULTESI
Uzmanlık aldığı kurum
 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Tanı Yöntemleri
 • Baş Ve Yüz Ağrısı
 • Epilepsi (Sara)
 • Inme
 • Koma
Tedaviler
 • Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi
 • Epiduroskopi
 • Mikrodiskektomi
 • Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi
 • Yoğun bakım

Derviş Mansuri Yılmaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gi..neş
Zamanlama
İlgi
Ortam

Daha önce şiddetli bel ağrısı şikayetiyle başka bir doktor tarafından mr sonucuna göre bel fıtığı denilip ilaç yazılıp gönderildim muayene bile edilmedim ağrılarım bir türlü geçmek bilmedi bende internette iyi bir doktor arayışına girdim bütün doktor yorumlarını okudum Derviş bey hakkında o kadar güzel yorumlar okudum ki hemen randevu alıp gittim gerçekten öyleymiş sıcak bir karşılama oldu kendimi güvende hissettim beni güzelce dinledi detaylı muayene etti hastalığımla ilgili yapmam ve yapmamam gereken bilgileri verdi o kadar çok memnun kaldım ki takiplerimi artık Derviş beye gideceğim odasından huzurla çıktım Allah yolunuzu hep açık etsin Derviş bey. Esra Uçar 14-07-2018

..cel
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocam muayene de tam doğru teşhis ile başarılı bir şekilde bel fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdiğiniz için çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim 25-01-2018

�NE..NTÜRK

Çok değerli Derviş Mansuri Yılmaz hocam, gerek annemin gerek benim hayati önem taşıyan ameliyatlarımızı büyük bir başarıyla sonuçlandırdınız. Tekrar hayata bağlanmamıza vesile oldunuz. Bu nedenle size ne kadar teşekkür etsek azdır. Hastalarınız üzerinde çok hassas, ilgili, mütevazi ve bir o kadarda mesleğine aşık özel bir insansınız. Vatanımızda böyle başarılı ve mütevazi kişiler olduğu için Allah'ımıza şükürler olsun, çok şanslıyız. Ben ve ailem size şükran borçluyuz. Sizi çok seviyoruz... Başarılarınız daim olsun, saygı değer hocamız... Allah’a emanet olun. 10-04-2016

gi..inoğlu

Hocam muhteşem ilgili bir hekim annemi tedavi için götürdüm . Ve çok şükür tedavisi ile ilgisi ile şu an çok iyi durumda 11-11-2015

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Derviş Mansuri Yılmaz Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Emar sonucum

  Hocam emar sonuçlarım da lomber düzlenmistir vertebra korpus yükseklikleri tabiidir. l4 vertebra alt end platosunda 2 tip dejenerayona ait sinyal degişikleri izlenmiştir. l4 vertebra l5 üzeriden anteriyora grade 1 listezis göstermiştir. bu düzeyde disk posteriyoru diffüz kabarıktır. tekal kese anter... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Emar sonucum

  Hocam emar sonuçlarım da lomber düzlenmistir vertebra korpus yükseklikleri tabiidir. l4 vertebra alt end platosunda 2 tip dejenerayona ait sinyal degişikleri izlenmiştir. l4 vertebra l5 üzeriden anteriyora grade 1 listezis göstermiştir. bu düzeyde disk posteriyoru diffüz kabarıktır. tekal kese anter... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. D Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. D Yılmaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz Prof.Dr. Derviş Mansuri Yılmaz Beyin ve Sinir Cerrahisi Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Epiduroskopi, Mikrodiskektomi, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Yoğun bakım, Spinal Enstrümantasyon, Servikal posterior cerrahi ameliyat, Servikal anterior cerrahi ameliyat, Servikal Anterior - Posterior Cerrahi, Periferik sinir cerrahisi (karpal tünel sendromu, kübital tünel sendromu) alanlarında hizmet veriyor ve Tanı Yöntemleri, Baş Ve Yüz Ağrısı, Epilepsi (Sara), Inme, Koma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. D Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Derviş Mansuri Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. D Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.