Prof. Dr. Cihangir Akgün

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi - İstanbul
5.0

Hemodiyaliz, Hemodiyaliz, Hemodiyaliz

5.0

“Hastalığımızın başlangıcından beri Cihangir beyi tercih ediyoruz. En başta tedirginlik ve şüphelerim...” Devamı

Prof. Dr. Cihangir Akgün

Prof. Dr. Cihangir AKGÜN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuş ardından Çocuk Nefrolojisi üzerine yan dal ihtisas eğitimi almış ve başarıyla tamamlamıştır.

Uzmanlık eğitimi esnasında Çocuk Hastanesi olan ve Kanada'nın Toronto şehrinde bulunan özellikle organ nakli konusunda serileri olan Toronto Üniversitesi Sick Kids Hospital'de Observer olarak bulunmuş olan Prof. Dr. Cihangir AKGÜN, mesleki çalışmalarına Medipol Çamlıca Hastanesi'nde Başhekim olarak ve Koşuyolu Medipol Hastanesi'nde devam etmektedir.

Çamlıca Medipol Hastanesi
Bulgurlu Mah. Alemdağ Cad. No: 100 Üsküdar/İstanbul
Hizmetler
İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Cihangir AKGÜN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuş ardından Çocuk Nefrolojisi üzerine yan dal ihtisas eğitimi almış ve başarıyla tamamlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

EGE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Hemodiyaliz Hemodiyaliz Hemodiyaliz Periton Diyalizi Böbrek Nakli (Transplantasyonu) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Hastalığımızın başlangıcından beri Cihangir beyi tercih ediyoruz. En başta tedirginlik ve şüphelerimiz olsa da hastalıkla ilgili Cihangir beyin yaklaşımı ve ilgisi ve detaylı bir şekilde anlatımı ile bizi rahatlattı. Kendisinden çok memnunuz. Allah razı olsun kendisinden.

Pın*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Merhaba öncelikle normalde Çapa Medilife Hastanesi'ne gidiyorduk çocuğumuza böbrek genişleme teşhisi konulunca kendi doktorumuzun önermesiyle Bağcılar Medipol'de Cihangir Hoca'ya geldik. Hocamızın içimizi ferahlatan konuşması ve verdiği otoban örneği hem hastalığı bizim anlayacağımız seviyeye getirdi. Hem de bir kez daha içimizi ferahlattı. Nihayetinde sağlık ve ilk bebeğimiz. 3. ayımızda Cihangir Hocamız Çamlıca'ya geçti bir başka tarafa da geçse bırakmayız. Hocamızı seviyoruz.

MB
Mer*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Cihangir Amca merhaba ben Mert Bartu sizinle henüz 3-4 aylık olduğum zamanlarda tanışmıştık. Sol böbreğimde biraz rahatsızlığım vardı. Şimdi 21 aylık oldum. O zamandan bu zamana kadar geçen süredeartık iyileştim. Sizin sayenizde. Artık gelmeme gerek olmadığını söylediniz, bu benim için iyi bir şey. Size çok ama çok teşekkür ederim. İlginiz, alakanız ve samimiyetiniz içinde annem ve babam da teşekkür ediyor. Bundan sonra ki hayatınızda başarılar dilerim.

AK
Ali K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Değerli Cihangir Hocamızla Medipol Mega Hastanesi'nde çocuk nefroloji bölümünde çocuğumuz Ali Kaylı'nın böbrek probleminden dolayı gittik. Anne ve baba olarak çok tedirgin olduk kendisi süper bir şekilde hem güzel hemde tane tane açıklayıcı anlatımıyla bizi bilgilendirdi. Bu alanda kendini geliştirmiş bir hocamız insanlara yaklaşımıyla yine hocamıza geldik. He şey için teşekkür ederiz. Sayın Prof. Dr. Cihangir Akgün Hocam'ı ve Medipol Ailesine Türkiye'de böyle zeki ve kendini geliştirmiş insanlara ihtiyacımız var. Tekrar başarılar. Saygılar.

ZA
Zah*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Tam iki yıl oldu sizi tanıyalı, iyi ki de tanıdık. Allah bin kere razı olsun. En kötü günümde en mutlu günüm oldu çok ama çok teşekkür ederin. Cihangir Akgün sizi tanıdığımız gün yeniden doğduğumun günüdür. Çok teşekkür ederim.

LA
LAL*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kızımın vasküliti ve böbreğindeki protein kaçağıyla ilgili olarak 4 aydır Prof. Dr. Cihangir Akgün beye gidiyoruz.Çok memnunuz. Güleryüzlü ve çok saygılı bir hekim.Tahlil sonucumuz iyi çıkmadığında neredeyse bizim kadar üzüldüğünü hatırlıyorum.Neyse ki artık daha iyiyiz Cihangir hocam sayesinde. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Prof. Dr. Cihangir Akgün
Prof. Dr. Cihangir Akgün 5 Eylül 2018
Teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.
AM
Ahm*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Doktorumuzla internet üzerinden tesadüf bulduk ve oradaki görüşleri ve yorumları alarak geldik. Ve doktorumuzdan aşırı aşırı memnun kaldık ilgisi anlayışı hastalığıyla alakalı yardımı bizi çok tatmin etti. Ve şiddetle tavsiye edilmesi gereken bir doktor olduğunu söylemeliyim. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. İçimizi çok güzel rahatlattı açıklamaları anlatış tarzı sakinliği, güler yüzü.. Başarılarının devamını diler, kolaylıklar dilerim. Saygılarımla.

Prof. Dr. Cihangir Akgün
Prof. Dr. Cihangir Akgün 5 Eylül 2018
Teşekkür eder sağlıklı günler dilerim.
NE
Nur*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

6 Mart 2018 tarihinde Cihangir Akgün hocamızın güler yüzlü ve anlayışlı karşılamasıyla çok memnun kaldık. Bize her sorumuzu hiç sıkılmadan yanıtlayıp rahatlaması çok önemliydi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Kızımın sorununu beraber çözdük ve sağlığına kavuştu kendisine çok teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Cihangir Akgün
Prof. Dr. Cihangir Akgün 2 Haziran 2018
Teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.
ZB
Zey*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Doktorumuz Cihangir bey ile 4 yaşında tanıştık ve tahliller sonucu bir hastalığımız olduğunu öğrendik ilaç kullanmaya başladık. Kontrol altında devam edeceğiz uzun süren bir yolculuğa çıkıyoruz. Hocamız ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Cihangir Akgün
Prof. Dr. Cihangir Akgün 27 Nisan 2018
Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
M.
M.Y*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Prof. Dr. Cihangir Akgün hocamız ile 9 yaşındaki oğlum Mert Yekta'nın rahatsızlığı sebebi ile tanıştık. Ender görülen rahatsızlığını başka bir özel hastane maalesef teşhis edemedi ve akut böbrek yetmezliği olan çocuğumuzda yanlış tedavi uygulamışlardı, akabinde cihangir hocamız ile tanıştık. Çok hassas ve dikkatli bir şekilde tetkik ve muayenelerimizi yaptırdı. Basit bir mide bulantısı şüphesi ile geldiğimiz hastanede geceyi yoğun bakımda geçirmemiz gerekti. 1 Hafta yoğun bakım, bir hafta servisle olmak üzere bir tedavi süreci atlattık. Cihangir hocam tüm tedavi boyunca, çok ilgili ve hassasiyeti nöbeti olmadığı halde gece 11:30'da gelip çocuğun durumunu sormasını, asla unutamam. Tedavimiz hala devam ediyor. Hocama Allah razı olsun der, akademik hayatında başarılar dilerim.

Prof. Dr. Cihangir Akgün
Prof. Dr. Cihangir Akgün 16 Nisan 2018
Teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cihangir Akgün ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Cihangir Akgün için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Cihangir Akgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cihangir Akgün Çamlıca Medipol Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Cihangir Akgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cihangir Akgün Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi uzmanıdır. Hemodiyaliz, Hemodiyaliz, Hemodiyaliz alanlarında hizmet veriyor ve İdrar yolu infeksiyonlarının tanı ve tedavisi, hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube