Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu

Genel Cerrahi - İstanbul

Anal Fissür (Makat Çatlağı), Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Ortaklar cad. Elazığ apt. No:21 FULYA /Şişli  Şişli, İstanbul
Prof. Dr Cengiz Erenoğlu

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Cengiz Erenoğlu Kimdir?

Aralık 1965 yılında Alpullu’da dünyaya geldim. İlk ve orta öğretimimi Lüleburgaz’da tamamladım. Liseyi 1983 yılında Kuleli Askeri Lisesi’nde bitirdikten sonra, aynı yıl Gülhane Askeri Tıp Akademisi Askeri Tıp Fakültesi’ne girdim ve 1989 yılında Tabip Teğmen rütbesiyle mezun oldum. GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde bir yıl ‘stajyer tabip subay’ olarak çalıştıktan sonra, 1990-1992 yılları arasında Eleşkirt/Ağrı 29. Piyade Alay Komutanlığı Revir Baştabibi olarak kıta hizmetini yerine getirdim. Genel Cerrahi uzmanlık eğitimimi 1992-1996 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’nde tamamladım. 1996-2004 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Genel Cerrahi Servisi’nde uzman ve Yardımcı Doçent olarak çalıştım. Aralık 1999 yılında laparoskopik cerrahi konusunda dünyaca tanınmış merkezlerden olan IRCAD, Strasburg, Fransa’da bulundum. Eylül 2000 ile Ekim 2001 yılları arasında bir yıl süre ile devlet bursu ile gittiğim University of Virginia, Charlottesville, Virginia, ABD’de laparoskopik obezite ve ileri laparoskopik cerrahi konusunda dünya çapında tanınmış Prof.Dr.Bruce Schirmer ile birlikte çalıştım ve araştırmalarda bulundum. Yurda döndükten sonra 2004 yılında Doçent oldum. 2004-2009 yılları arasında Adana Askeri Hastanesinde Baştabip Yardımcısı ve genel cerrahi uzmanı olarak çalıştım. Ekim 2009’da TSK’dan Doç. Tbp. Kd. Alb. rütbesi ile emekli olarak Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi AD’na öğretim üyesi olarak atandım. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinde çeşitli idari görev ve bilimsel projelerde yer aldım. 2010 yılında aynı üniversitede Profesörlüğe yükseltildim. Bilimsel faaliyetlerimi çeşitli uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlandım. Ayrıca bu faaliyetlerimi uluslararası ve ulusal kongrelerde sözlü olarak sunma fırsatı buldum. Laparoskopik cerrahi alanında yapmış olduğum bilimsel çalışmam 2001 yılı GATA Cerrahi Tıp Bilimleri Birincilik Ödülü ile ödüllendirildi. 2013 yılının başından itibaren özel sektörde hizmet vermekteyim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Prof. Dr. C Erenoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Prof. Dr. C Erenoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu Prof. Dr Cengiz Erenoğlu bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anal Fissür Tanı Ve Tedavisi, Anorektal bölge cerrahisi, Endoskopi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Hemoroid Tanı Ve Tedavisi, Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri) alanlarında hizmet veriyor ve Anal Fissür (Makat Çatlağı), Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Fıtıklar, Kıl Dönmesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Prof. Dr. C Erenoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Cengiz Erenoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Prof. Dr. C Erenoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.