Prof. Dr. Başak Baksu

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - İstanbul
5.0

Ablasyo Plesenta (Plesenta Dekolmanı, Plesenta Ayrılması), Adet Düzensizlikleri, Doğal Doğum

5.0

“Vajinal enfeksiyonlarım ve mantarla başa çıkamaz hale gelmiştim. Çok fazla hekime gitmeme rağmen son...” Devamı

Prof. Dr. Başak Baksu

Doç. Dr. Başak BAKSU, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlköğrenimini Kayseri Ahmet Paşa İlkolulunda, orta ve lise öğrenimini İstanbul Özel Amerikan Robert Lisesi'nde tamamlamıştır. 1988-1994 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini alarak 1994 yılında  tıp doktoru unvanı almıştır. Uzmanlık eğitimine dermatoloji alanında devam etme kararı alarak 1994 – 1995 yıllarında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı'nda 9 ay, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 4 ay dermatoloji asistanlığı yapmıştır. Kadronun getirdiği sorunlar nedeniyle tekrar tıpta uzmanlık sınavina girmiş Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği'nde asistanlık hakkı kazanarak 5 ay da orada çalışmıştır. Bu süreçte alan değişikliğine karar vererek tekrar sınava girmiş ve Temmuz 1996'da Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde asistanlığa başlamıştır. 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuş ve aynı klinikde başasistan olarak çalışmaya devam etmiştir. Asistanlık sürecinde başladığı bilimsel çalışmaları sonucunda 2011 yılında Perinatoloji yan dal uzmanı olmuş ve 2013 yılında ise ''Doçent Doktor'' unvanını almıştır.

Mezuniyet sonrası eğitimlerine devam eden Doç. Dr. Başak BAKSU; 01.03.2005-01.06.2005 tarihleri arasında; İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum A.B.D Perinatoloji Bilim Dalı’nda rotasyon yapmış, 2006 Mart ay'ında “Fetal Medicine Foundation” tarafından verilen 11-13+6 hafta Ultrason Muayenesi Yeterlilik Sertifikasını almıştır.

Doç. Dr. Başak BAKSU, 01.12.2006-01.05.2007 tarihleri arasında, İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD Prenatal Tanı ve Tedavi Ünitesi’nde eğitim almış, 14.05.2007-08.06.2007 tarihleri arasında; Toronto Universitesi’nde hem “Obstetrics and Gynecology Department Maternal-Fetal Medicine Division”da, hem de “The Hospital for Sick Children Pediatrics Department Division of Cardiology”de Fetal Ekokardiografi Ünitesi’nde gözlemcilik yapmıştır. Fetal ekokardiyografi bilgi ve deneyimini arttırmak için 05.05.2014-15.06.2014 tarihleri arasında da Bonn Üniversitesi Perinatoloji Kliniği’nde fetal girişim ve fetal ekokardiografi alanında yine gözlemcilik yapmıştır.

2001-2009 yılları arasında, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde ve 2009-2011 yıllarında Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde başasistanlık yapmıştır. Perinatoloji yandal uzmanlığını aldıktan sonra ise 2011-2014 yılları arasında, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Perinatoloji Polikliniği’nde görev yapmış, 2014-2016 yıllarında ise Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Perinatoloji Kliniği’nde Perinatoloji Yandal Uzmanı olarak görev almıştır.

2000 yılında; Astra Zeneca ilaç firması tarafından verilen Jinekolojik Lapaoroskopi bursunu kazanarak, İstanbul Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD İnfertilite Bilim Dalı’nda bir aylık eğitim almıştır. 2002 yılında; “United Nations Population Fund’ın Third Countries Programme (UNFPA)” kapsamında İnsan Kaynaklarını Geliştirme Vakfı ve Sağlık Bakanlığı ortak çalışması olan ‘Üreme Sağlığı Asistan Eğitimi ve Üreme Sağlığı Hizmet Kalitesini Arttırma Projesi’nde eğitmen olarak yer almıştır.

Doç. Dr. Başak BAKSU, 2007 yılında; “Marquis Who’s Who in the World” yıllığının 24. basımında biyografisi yer almıştır. Robert Kolej Mezunlar Derneği, Bizim Tepe, ENKA, Darüşşafaka, Türk Maternal Fetal Tıp Derneği, Türk Jinekoloji Derneği, Ürojinekoloji Derneği, Servikal Patolojiler ve Kolposkopi Derneği, Türk İnfertilite ve Reprodüktif Tıp Derneği’ne üyesidir.

Evli ve 2 çocuk annesi olan Doç. Dr. Başak BAKSU, mesleki çalışmalarına İstanbul Acıbadem Kozyatağı Şubesi'nde devam etmektedir.

Acıbadem Kozyatağı
İnönü Cad. Okur Sk. 20 Kozyatağı 34742 Kadıköy/İstanbul
Hizmetler
Riskli gebelik takibi Gebelik muayenesi Rahim ağzı kanseri tarama Hamilelik testi Düşük Devamı

Hakkında

Doç. Dr. Başak BAKSU, 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. İlköğrenimini Kayseri Ahmet Paşa İlkolulunda, orta ve lise öğrenimini İstanbul Özel Amerikan Robert Lisesi'nde tamamlamıştır. 1988-1994 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini alarak 1994 yılında  tıp doktoru unvanı almıştır. Uzmanlık eğitimine dermatoloji alanında devam etme kararı alarak 1994 – 1995 yıllarında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi kadrosunda İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Dermatoloji Ana Bilim Dalı'nda 9 ay, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde 4 ay dermatoloji asistanlığı yapmıştır. Kadronun getirdiği sorunlar nedeniyle tekrar tıpta uzmanlık sınavina girmiş Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği'nde asistanlık hakkı kazanarak 5 ay da orada çalışmıştır. Bu süreçte alan değişikliğine karar vererek tekrar sınava girmiş ve Temmuz 1996'da Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde asistanlığa başlamıştır. 2000 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuş ve aynı klinikde başasistan olarak çalışmaya devam etmiştir. Asistanlık sürecinde başladığı bilimsel çalışmaları sonucunda 2011 yılında Perinatoloji yan dal uzmanı olmuş ve 2013 yılında ise ''Doçent Doktor'' unvanını almıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10.2001
Deneyim: 22 Yıl

Yabancı Dil

Almanca, İngilizce

İlgi Alanları

Ablasyo Plesenta (Plesenta Dekolmanı, Plesenta Ayrılması) Adet Düzensizlikleri Doğal Doğum Ergenlik Sorunları Fetal Dna Testi Devamı

Hobiler

Tenis oynamak Kayak kaymak Piyano çalmak Seyahat etmek Okumak Devamı

Deneyimler

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2014 - 2016)
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği (2011 - 2014)
Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği (2009 - 2011)
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği (2001 - 2009)

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SA
SEL*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Acıbadem Kozyatağı

Vajinal enfeksiyonlarım ve mantarla başa çıkamaz hale gelmiştim. Çok fazla hekime gitmeme rağmen sonuç alamadım. Başak hocayı web araştırmalarım ve öneriler sonucu buldum. tüm süreç boyunca doğru tetkik ve tedavi ile çok güzel sonuçlar aldık. Kendisi tedavi sürecinde oldukça disiplinliydi. Beni de her seferinde moralim daha yüksek gönderdi. Partnerime de gerekli bilgilendirmeleri her zaman yaptı. Gerçekten uzman ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu işlerde en önemli şey doktorunuza güvenmek ve doktorun verdiği tedaviyi en iyi şekilde yapabilmek. Ben de hocamın söylediklerine harfiyen uydum ve güzel bir şekilde sonuçlandı. Kendisine çok ama çok teşekkür ederim. Bir gün hamile kalırsam da kesinlikle Başak hocamdan başkasına gitmem :)

fs
Fey*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Riskli gebelik takibi
Acıbadem Kozyatağı

gebeliğimin başında takibimi yapan doktorun bebeğimden umudu kesip yaşamaz, ölür demesi üzerine başka bir doktor araşına girişince Başak hocamı buldum. biz onun şehir dışından olan hastasıydık ihtiyacım olduğu her an yanımdaydı, saat kaç olursa olsun farketmeksiniz ne zaman gebelikte ilgili sıkıntım olsa kendisine ulaşabildim, bu ulaşabilirlik gebe biri için inanılmaz konforlu. gebeliğin ilerleyen haftaların da plasenta gelişim bozukluğu ve gebelik zehirlenmesi yaşadığımda da Başak hocam bu sıkıntılı durumları çok başarılı, temkinli ve gayet sakin yönetti. 32.haftada acil sezeryana alınıp doğumdan hemen sonra yurt dışı ziyareti olduğu halde oralardan beni düşünüp doğum sonrasında ki süreçte bile mesajlar attı, yanımda oldu. aşırı evhamlı ve kaygılı olan biriyken başka hocamın verdiği güven sayesinde doğumum çok rahattı. gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz bir doktor.

GO
Gul*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Prof. Dr. Başak Baksu'ya hamileligimin 18 nci haftasından itibaren gitmeye başladım. Hamileliğimin ilk doktor kontrolünde o zamanki doktorumuz, RH uyumsuzlugu icin perinatoloji doktoruna görünmemiz gerektiğini tavsiye etmişti. Görüştüğümüz ilk perinatoloji doktorumuzu beğenmemiştim. Çok ilgisiz ve soğuktu. Biz sormadan hiçbir şey söylemiyordu. Bilgileri ağzından zorla alıyorduk. Düşünün ki bu durum pandemi öncesiydi. Toplamda 2 tane doktora gittim ama beğenmedim. Moralim bozuk ve pandeminin tam başlangıcında yeni bir doktor araştırmaya başladık ve iyiki Başak hoca'yı bulduk. İlk randevuya gittikten hemen sonra sonunda bana gerçekten güven veren, bebeğimin sağlığını emanet edebilecegim tam bir profesyonel doktor bulduk. Çalışma şeklini çok beğendik; titiz ve ilgili. Bütün bilgileri anlasilir ve aciklayici sekilde aktariyor. Her gelecek ay karsilasabilecegimiz şeyleri erkenden söyleyerek sizi hazir ve güvende hissettiriyor. Bir kez bile ayni sorunla ikinci kez görüşmeye gerek kalmiyor. Sorunu kökünden çözüyor.Gerekli durumlarda verdigi bilgiler tam olarak gereken seyler. Neye ihtiyacin varsa, hangi sorunla karsilasirsak Başak hoca da çok net ve tereddütsüz bir cevap mutlaka var. Hamileliğimin ilk zamanlarından itibaren doğumu düşünürken çok heyecanliydim ve bazen korkuyordum. Mumkunse normal dogum istedim. Sezeryanın iyileşme sürecinin uzunluğu ve zorluğu beni korkutuyordu. Ama bebegim popo asagi pozisyonda kaldığı (makat geliş) ve son ana kadar dönmedi. Başak hoca endişelerimizi giderdi ve bana sadece ona güvenmemi söyledi. Hem doğumun hem de iyileşme sürecinin iyi geçeceğini anlatti. Ben de kendisine tamamen güvendim ve bebeğimle tanışacağım günü bekledim. Doğum öncesi duygusal ve heyecanlıydım. Ameliyathanede anesteziyi beklerken duygulandim ve ağladım ama Başak hocanin sesini duyar duymaz kendimi tekrar pozitif hissettim. Doğum tam beklediğim şekilde ve pozitif geçti. Başak hoca söylediği gibi sorunsuz bir sekilde doğumu gerçekleştirdi. Bebeğimizle odamıza geçtikten sonra Başak hoca kontrollere gelip güzel bir şekilde ilgilendi. Hatta akşam 23.00 civarı bizi evinden arayarak durumumuzu sordu. İyileşme süreci anlattğı gibi geçti. İlk akşam ayağa kalkabildim ve emin olmak adina destekle yürüdüm. İkinci gün ise tek başıma yürümeye başladım. Hastaneden eve gittigim gün tamamen iyileştiğimi hissediyordum. Ağrım ve sızım yoktu. Bunu yakinlarimla paylaştığımda açıkçası herkes sasirdi. Evdeyken bebeğimi kucağıma alıp rahatlıkla emzirebildim. Sezeryanda her zaman söylenir hekimin iyi olması gerektiği ve Başak hoca’nın tüm yaptıkları bunu bize kanıtlamış oldu. Herkese hamilelik süreci ve doğum için Başak hocayı tavsiye ederim. Ben Hollanda’dan Türkiye’ye yeni taşındım ve eğer ikinci bebeğimizi beklerken Hollanda'da olursam hiç tereddütsüz Başak hoca için Türkiye'ye gelirim. Hatta yurtdışında olan arkadaşlarıma en azından doğum için Basak hocaya gelmelerini tavsiye ettim. Uzun lafın kısası sizin ve bebeğinizin sağlığı için gereken her şeyi biliyor. Kesinlikle kendisi en az 10 adım önden gidiyor. Size sadece bir hasta gibi bakmıyor, sefkatlı ve sizi anlıyor. Son derece temiz, titiz, düzenli, ilgili calışıyor. Gereken her şeyi hamilelik sirasinda ve sonrasinda sorabilirsiniz. Kesinlike verdigi her bilgiyi aklınızda en ufak bir soru işareti olmadan uygulayabilirsiniz. Benim icin hem doğum, hem de hamileliğim Başak hoca sayesinde pozitif bir hatira olarak kalacak.Başak hoca’ya çok tekkür ederiz.

Seç*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Canım Başak hocamla hamileliğim sırasında gittiğim 2 doktor sonrasında tanıştım. Her iki doktor da alanında çok başarılı ve tanınmış olmalarına karşın benim için en önemli olan şey doktorum ile güven duygusuyla anlaşabilmem ve benim kafamda olan sayfalar dolusu sorularıma geçiştirmeden sonraki hastayı hemen alalım düşüncesinde olmadan sabırla cevap verebilmesi olmuştu. Her gelişimde güleryüzle nasılsın Seçil’cim diyip tatlı tatlı konuşan ve sorularım bitene kadar beni dinlediği, en ufak sorunumla hemen ilgilendiği için teşekkür ederim. Bu arada normal doğum yapmayı çok isteyip beni teşvik ettiği ve çok güzel bi doğum geçirmeme sebep olduğu için çok çok teşekkür ederim. Umarım ikinci bebişte de görüşürüz hocam sizi çok özledim :)

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 1 Şubat 2021
Sevgili Secilciğim, sana ve ailene en içten sevgiler. 'Hasta-hekim ilişkisi özeldir' derken 'özel' kelimesini her anlam hissettirdiğin için gebelik takibi sırasında ben sana teşekkür ederim. Güven ve anlayış temelli her ilişki özeldir. Böyle bir anneye sahip olan bebeğin çok şanşlı. Sağlıkla birarada kalmanız dileğiyle :))
DA
Dam*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Başak hocam ilgisi ve tecrübesiyle sizi etkisi altına alan, kendinizi son derecede güvende hissedeceğiniz ki bu hamile bir kadın için çok çok önemlidir, ilgili ve esprili canım hocam :)

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 27 Kasım 2020
Damlacığım, sakinliğin ve olgunluğun anneliğinle birleşince daha da güzel oldun... Eşin ve evladın çok şanşlı :))
DD
Der*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Başak hoca ile gebeliğimin 12. Haftasinda tanistim; gebelikteki idrar yolu enfeksiyonu, karaciger fonksiyon testleri bozukluklarimda cok cok yakindan, gerektiginde derhal whatsap uzerinden haberleserek , hic geciktirmeden hemen gereğini yapti... isini kesinlikle şansa birakmayan, her açıdan hastanin durumunu hic bir bosluk birakmadan değerlendiren, aydın gôrüşlü bir hekim. Ne yeni moda normal dogum israrci hekimleri gibi hasta sagligini degerlendirmeden normal doguma yonlendiren ne de durduk yere sezeryana yonlendiren bir hoca... gercekten bebegin ve annenin tum durumunu ayrintili olarak degerlendirerek dogum seklinin ne olmasi gerekiyorsa ona gore hareket ediyor... dogum zamanin pandeminin ilk gunlerine denk geldiginde; sadece benim ve bebegimin degil tum aile bireylerimizin sagligina yonelik karar alarak, toplum sagligini da ne kadar onemsedigini kanitlamis oldu bize... profesör unvanini her yonuyle hakeden nadir hekimlerden... tekrar dogum yapacak olursam baska bir hekim ile ilerlemeyi aklimdan dahi gecirmem. Her muayeneye gittigimde şıklıgi ile de enerji veriyordu..acibadem hastanesinin en kiymetli kadin dogum hekimlerinden bizce...

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 27 Kasım 2020
Sizi siz gibi bilen, anlayan hastaların olması kadar bir hekimi mutlu kılan, onurlandıran birşey olamaz. Çok, çok anlamlı bu değerlendirmeniz benim için. Bu 'ödül' için teşekkürler tüm kalbimle ...
EK
Eli*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Fmf hastası biri olarak Başak hanım ile karşılaşıncaya kadar hamilelik sürecinden oldukça endişe duyan biriydim. Tüm hamileliğim süresince her fmf atağımda bana çok destek ve yol gösterici oldu. Hamileliğim boyunca yapılan tüm işlemlerde bizi tek tek bilgilendirdi. Kendisi gerçekten tanıdığım en ilgili, araştırmaya devam eden, iletişimi çok iyi, her zaman ulaşabileceğiniz bir doktor. Doğuma fmf atağı ile korkarak girmeme rağmen Başak hanım sayesinde çok kolay ,rahat ve güven içinde bir doğum süreci yaşadım. Doğum sonrasında da aynı ilgi ile hep yanımızdaydı. İşinde çok titiz, güleryüzlü ve pozitif. Kendisi ile iyi ki yollarımız kesişmiş. Başak hanım sayesinde benim için çok zorlu olan hamilelik sürecini huzur dolu ve sağlıklı geçirdim.

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 27 Kasım 2020
Sevgili Elif'ciğim, senin pozitif tutumun ve enerjinin karşısında hiçbirşey duramaz. hep böyle kal. Böyle bir annesi olduğu için çocuğun çok şanşlı ve tabii ki okuldaşım eşin de :))
GK
Gam*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Başak hanımla covid henüz ülkeye girmişken ve pozitifken kesişti yollarımız. Bir başka doktor bizi muayene etmek istemezken Başak Hanım kabul etmişti bizi ve aylar sonra ağlayarak görmüştüm anne karnındaki yavrumu. İşini şansa bırakmayan, tecrübeli ve merhametli ellerine doğdu Barkın’ımız. Artık Başak hanım nereye biz oraya. İyi ki tanıdık onu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 27 Kasım 2020
Sevgili Gamze hanım, çekine çekine, sizin kontrolünüzde olmayan durum için adeta özür dilercesine gelişinizi hiç unutmayacağım. Böyle duyarlı ve kibar bir insanın harika bir anne olacağına eminim. Zor zamanların bebeği belki evladınız ama duyarlı ve sevgi dolu bir yuvada güçlü bir birey olarak yetişecek, eminim ...
ÖB
Özg*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Başak Hoca ile hamile olduğumu öğrendiğimin hemen arkasında tanıştık. Hamileliğim boyunca detaylı araştırması ve her an bilgilendirmesi beni ve eşimi güvenli hissettirdi. Hamileliğimde, doğumda ve doğum sonrası takip sürecinde sabırla tüm sorularımıza yanıt verdi. Özellikle "vajinal doğum" istediğimi bildiği için bana verdiği destek ve doğum sürecinde aldığı kritik kararlar ile bebeğime istediğim gibi sağlıkla kavuşmama yardımcı oldu. İyi ki bu süreci Başak Hocamız ile geçirdik. Canımız hocamız iyi ki varsınız.

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 27 Kasım 2020
Bu tatlı, alçakgönüllü ve 'söz dinleyen' çiftin en az kendileri kadar güzel bir çocukları olduğunu görmek en güzel mutluluk...İyi ki varsınız :)
GD
Goz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş. Ne zaman ne konuda danışsam içtenlikle yardım eder, ilgilenir. Her konuda güvenebilirsiniz. Kendisine tekrar teşekkür ederim

Prof. Dr. Başak Baksu
Prof. Dr. Başak Baksu 28 Mayıs 2020
Sevgili Gözde hanımcığım, iltifat için teşekkürler. Sizin güzelliğiniz de yavrularınıza vurmuş. Sağlıkla büyüsünler.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Başak Baksu ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Başak Baksu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Başak Baksu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Başak Baksu Acıbadem Kozyatağı bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Başak Baksu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Başak Baksu Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. Ablasyo Plesenta (Plesenta Dekolmanı, Plesenta Ayrılması), Adet Düzensizlikleri, Doğal Doğum alanlarında hizmet veriyor ve Riskli gebelik takibi, Gebelik muayenesi, Rahim ağzı kanseri tarama hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube