Prof. Dr. Atay Atabey, İzmir, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prof. Dr. Atay Atabey

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Bacak Estetiği, Düğme İliği (Boutonniere) Deformitesi, Diyabetik Ayak

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres (2)

Cumhuriyet Bulvarı 127/5 Kat: 5 Alsancak  , İzmir
Estetia Estetik ve Plastik Cerrahi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Kuruçeşme Mah. 203/27. Sok. No: 12 Tınaztepe  Buca, İzmir
Özel Tınaztepe Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Atay Atabey Kimdir?

Prof. Dr. Atay ATABEY, 1958 yılında Ankara'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara'da bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1985-1990 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1994-1995 ve 1998-2000yılları arasında ABD Johns Hopkins Üniversitesi Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Maksillofasiyal Cerrahi Bölümü'nde "Doktora Sonrası Araştırmacı" olarak çalışmalar yapmış olan Prof. Dr. Atay ATABEY, burada “kompozit flep prefabrikasyonu, kranio - maksillofasiyal cerrahi, doku transferleri” konularında araştırmalar yapmış, Johns Hopkins Hastanesi'nde gerçekleştirilen operasyonlara katılmıştır. Ayı zaman zarfında 3 ay süre ile Dr. Oscar Ramirez'in kliniğinde endoskopik 3 boyutlu yüz germe ve diğer estetik cerrahi operasyonlarına katılmıştır.

Akademik çalışmalarına 1991 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde çalışmalarına başlayan Prof. Dr. Atay ATABEY, 1997 yılında Doçent unvanını, 2003 yılında ise Profesör unvanını almıştır. 

Prof. Dr. Atay ATABEY, mesleki çalışmalarına Estetia Estetik Cerrahi ve Özel Tınaztepe Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği'nde devam etmektedir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Atay Atabey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kulak küçültme

  Meraba hocam benim kulaklarım başıma göre boyut olarak daha boyuktur kepçe değildir ve kendimi bu şekilde çok çirkin hissediyorum kulak küçültmek mümkün mü aça bi videonuz izledim mümkün demişsiniz bu nasıl olur bilgi verirseniz çok sevinirim örneğin benim kulak 6 cm ve ben bunun 5 cm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Atay Atabey

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Jinekomasti

  İyi günler atay bey jinekomasti ameliyatında lazer kullanıyormusunuz ve fiyat aralığı nedir acaba kolay gelsin.ııı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Atay Atabey

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.