Prof. Dr. Aslan Güzel

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Gaziantep

Vasküler Cerrahi, Menenjiom, Glial Tümör

Randevu Al 0 (850) 811 73 03

Doktorun Adresi

Mücahitler, 52063. Sk., 27090  Şehitkamil, Gaziantep
Özel Medıcalpark Gaziantep Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Aslan Güzel Hakkında

Aslan Güzel Kimdir?

Prof. Dr. Aslan GÜZEL, 1965 yılında Mardin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1992 yılında tıp doktoru unvanı almıştır. Mecburi hizmetini Bitlis Devlet Hastanesi’nde yaptı, Gaziantep Büyük Şahinbey ve Yeşildere Sağlık Ocakları’ndagörev almıştır.

Uzmanlık eğitimini 1995–2001 yılları arasında SSK Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi (Yeni adı: Sağlık Bakanlığı Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi)’nde yapmış, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda 2001 yılında uzman, 2003 yılında yardımcı doçent, 2009 yılında doçent oldu. Aynı yıl Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroşirürji Kliniğine şef olarak atandı. 2013 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gaziantep MedicalPark Hastanesi Nöroşirürji Kliniğinde Öğretim Üyesi olarak göreve başladı, 2014 yılında ''Profesör Doktor'' unvanı almıştır. 

Kopenhag Rigshospitalet Üniversite Hastanesi (Ekim-Kasım1997), Hannover Krankenhaus Norstadt Hastanesi ve Hannover Tıp Fakültesi (Ocak-Şubat 2000), Arkansas Üniversitesi Tıp Fakültesi (Temmuz-Eylül 2002), Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (Nisan-Temmuz 2003) nöroşirürji kliniklerinde gözlemci olarak, Freiburg Üniversitesi Stereotaktik ve Fonksiyonel Nöroşirürji Kliniği’nde (Ekim 2005-Eylül 2006, TÜBİTAK ve DFG bursu ile destekli) klinik gözlemci ve araştırmacı olarak bulunmuştur.

Prof. Dr. Aslan GÜZEL, Ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış 35, uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmış 68 makalesi, 5 kitap bölümü yayınlanmış olup, H indeksi 15, İ10 indeksi 27 olup, yayınlarına 762 atıf yapılmıştır. Ulusal toplantılarda 95, uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş 13, bildiri kitabında basılan toplam 108 bildirisi mevcuttur. Çok sayıda mesleki kursta katılımcı ve görevli olarak bulunmuş, konuşmacı ve yönetici olarak 44 toplantıda görev almıştır.

Prof. Dr. Aslan GÜZEL, Evli ve iki çocuk babası olup, halen Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gaziantep Medical Park Hastanesi Beyin, omurilik ve Sinir Cerrahisi Kliniğinde görev yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • DİCLE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DISKAPI YILDIRIM BEYAZIT EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1993

Tecrübe: 28 yıl 9 ay

Yabancı Diller
 • İngilizce
Deneyimler
 • Özel Medıcalpark Gaziantep Hastanesi
  05 2013 - Şu Anda
 • Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi
  06 2001 - 08 2009
 • Freiburg Üniversitesi, Stereotaktik ve Fonksiyonel Nöroşirürji Kliniği, Neurocentre, Freiburg, Almanya (TUBİTAK ve DGF bursu destekli)
  10 2005 - 09 2006
 • Ankara Üniversitesi, Tıp Fakültesi Nöroşirürji Kliniği, Ankara
  04 2003 - 07 2003
 • Brigham and Womens Hospital Harvard Medical School (Ossama Al-MEfty) Boston, USA (klinik gözlemci)
  05 2016 - 05 2016
İlgilendiği Hastalıklar
 • Vasküler Cerrahi
 • Menenjiom
 • Glial Tümör
 • Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)
 • Bel-Sırt-Boyun Ağrıları Tanı Ve Tedavisi
Tedaviler
 • Mikrodiskektomi
 • Bel Fıtığı Tedavisi
 • Beyin pili
 • Beyin tümörleri ameliyatı
 • Beyin ve omurganın cerrahi gerektiren enjeksiyonları
Ödüller
 • Uluslararası katılımlı Kent ve Sağlık Sempozyumu, sözlü bildiri, ikincilik ödülü, (09.06.2006)
Fotoğraflar
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 73 03
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Aslan Güzel Değerlendirmeleri

Değerlendir
4 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.8)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..AZIT BOZKURT
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hocamda kavernom ameliyatı oldum.İstanbul'da birçok ünlü cerrahı gidip onda karar kılmama sebep bilgisi ve gördüğüm ilk andan beri ona inanmadı.Sezeyandan bile çok korkan ben felç kalma riskimin çok yüksek olduğu 2 ameliyat geçirdim.Sonuç harikaydı.Ameliyattan 15 gün sonra ameliyat olan ben değil bir başkasını.Aslında çok fazla yazacak sözlerim var ama sanırım sayfalar yetmez denir ya...Kısacası canınızı iyi bir doktorun yanı sıra bir abi yada bir babaya emanet etmiş gibi hissedersiniz.Dileğim sizin gibi hekimler yetiştirmeniz.Teşekkürün az kalacağınını bilsemde bana 2. Bir hayat,sevdiklerime büyük bir mutluluk verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 31-07-2020

ahattin ..giz
Zamanlama
İlgi
Ortam

ilgi alaka çok iyiydi memnun kaldım inşallah tekrardan gidip ameliyat olmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim 07-03-2020

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
mail..türk
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben Ahmet Öztürk bel fıtığından, kardeşim de bel fıtığından ve eşim 4’lü anevrizma dan ameliyat olduk. Prof.Dr.Aslan güzel. Rabbime çok şükür ameliyattımızda başarılı geçti Prof. Dr. Aslan güzel çok çok teşekkürlerimizi sunuyoruz rabbim her ameliyatını kolaylaştırsın ve başarılarımın devamlılığımı sağlasın inşallah.Prof. Dr. Aslan güzel bizim aile doktorumuz oldu. Prof. Dr. Aslan güzel Allah sizden razı olsun sizi ve ekibinizi ve emeği geçen herkeseten Allah razı olsun saygılarımızı sunuyoruz hocam. 08-12-2019

it..ban
Zamanlama
İlgi
Ortam

07-10-2018

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Aslan Güzel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Aslan Güzel ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Aslan Güzel ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 73 03

Prof. Dr. Aslan Güzel için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Aslan Güzel için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Aslan Güzel için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Aslan Güzel hangi kurumlar Aslan Güzel ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Aslan Güzel ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta , Eureko Sigorta , Halkbank , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası , Aselsan , Yapı Kredi Bankası , Ziraat Sigorta )

Prof. Dr. Aslan Güzel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Aslan Güzel Özel Medıcalpark Gaziantep Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Aslan Güzel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Aslan Güzel Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Mikrodiskektomi, Bel Fıtığı Tedavisi, Beyin pili, Beyin tümörleri ameliyatı, Beyin ve omurganın cerrahi gerektiren enjeksiyonları, Boyun omurga kırıkları ameliyatları, Nöbet, Omurga ağrılarında enjeksiyonlar, Omurga kırıkları (açık, kapalı cerrahisi, enstrümantasyon, omurga ve omurilik tümörleri), Servikal Anterior - Posterior Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Vasküler Cerrahi, Menenjiom, Glial Tümör, Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Bel-Sırt-Boyun Ağrıları Tanı Ve Tedavisi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Aslan Güzel için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Aslan Güzel muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Aslan Güzel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Aslan Güzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Aslan Güzel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.