Prof. Dr. Ali Savaş, Ankara, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Prof. Dr. Ali Savaş

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Beyinde Damar Tıkanıklığı, Trigeminal Nevralji, Tremor (Titreme)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Kızılırmak Mah. 1450.Sok. ATM Binası A-Blok Bina No:3 **** D:37 Çukurambar  Çankaya, Ankara
Prof. Dr. Ali Savaş Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Savaş Hakkında

Ali Savaş Kimdir?

Prof. Dr. Ali Savaş, tıp eğitimini 1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. Ardından 1992 yılında İstanbul Tıp Fakültesi' nde Beyin ve Sinir Cerrahisi alanındaki ihtisasını tamamlayan Dr. Savaş, sonraki dönemde ise Almanya'nın Freiburg Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, doktora ve yüksek ihtisasını tamamladı. Dr. Savaş, 2000 yılında Doçent, 2006 yılında ise Profesör unvanlarını aldı.

Dr. Savaş, 2002 yılında Avrupa Nöroşirürji Topluluğu (EANS) Araştırma birincilik ödülünü aldı. 2006 yılında ise Almanya'da Münih Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde ve 2012 yılında Chicago'da Illinois Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde davetli profesör olarak görev yaptı.

Dr. Savaş, Avrupa Fonksiyonel Nöroşirürji ve Stereotaksi Topluluğunun (ESSFN) Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye temsilcisidir. Avrupa Beyin ve Sinir Cerrahisi (EANS) Topluluğunun “Sınav Komitesi” üyeliğini yürütmektedir. Halen Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji (Beyin ve Sinir Cerrahisi) Anabilim Dalında Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. 

Prof. Dr. Ali Savaş'ın mesleki ilgi alanları arasında özellikle Parkinson hastalığının cerrahi tedavisi ve hareket Bozuklukları –Tremor (Titreme),  Distoni- cerrahi tedavisi; Nörostimulasyon (beyin pili) uygulamaları;  Ağrının cerrahi tedavisi (trigeminal nevralji, kanser ağrısı, yüz ağrısı, bel ve bacak ağrısı... vb.) ve Beyin Tümörlerinin cerrahi tedavisi yer almaktadır.

Prof. Dr. Ali Savaş Çankaya'da yer alan muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ise..en

Ben Halise MADEN, 02 08.2018 tarihinde Parkinson Hastalığımdan dolayı Ali SAVAŞ Hocam tarafından Beyin Pili Ameliyatı oldum.Allah kendisinden razı olsun ve uzunnn ömürler versin de kendi gibi daha çok Ali SAVAŞLAR yetiştirsin 10-08-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Savaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mr vertebra lomber

  Hocam merhaba ben 4 5 yıldır bel fıtıgı agrısı çeken biriyim bunca yıldır agrısını çekiyorum ameliyatta oldum lakin faydasını görmedim gibi tekrar nüksetti diyeyim yeni çekmiş oldugum mr sonucunu yazmak istedm yorumlarsınız inşallah vertebra korpus yükseklikleri ve sinyalleri tabiidir bazı verteb... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Savaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Mr sonucu hakkındaki bilgi talebim

  Hocam merhaba, birkaç gün önce mr sonucu ile ilgili bir soru sormuştum herhalde yoğunluktan cevaplayamadınız. rica etsem ilgilenirmisiniz? saygılar hocam.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Savaş

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Savaş kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Savaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Savaş için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Savaş şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Savaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Savaş Prof. Dr. Ali Savaş Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ali Savaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Savaş Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Beyin pili, Beyin tümörleri ameliyatı, Beyin ve omurganın cerrahi gerektiren enjeksiyonları, Çocuk Beyin ve Sinir Cerrahisi, Derin Beyin Stimülasyonu (DBS), Epilepsi Cerrahisi, Epilepsi cerrahisinde yeni yöntemler, Floresan tümör boyaması, Kötü huylu beyin tümörlerinde yeni vasküler tedavi, Parkinson, Alzheimer ve Serebral Palsi'de yeni tedavi yöntemleri alanlarında hizmet veriyor ve Beyinde Damar Tıkanıklığı, Trigeminal Nevralji, Tremor (Titreme), Stereotaktik Beyin Biyopsisi, Serebral Palsi (Beyin felci) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ali Savaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Savaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Savaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Savaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ali Savaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Savaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.