Prof. Dr. Ali Metin Esen

Kardiyoloji - İstanbul

Miyokard Enfarktüsü, Hipertansiyon, Angina Pektoris

Randevu Al 0 (850) 811 83 11

Doktorun Adresi

E5 Üzeri 23 Nisan Sok. No: 17 Merdivenköy  Kadıköy, İstanbul
Medical Park Göztepe Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ali Metin Esen Hakkında

Ali Metin Esen Kimdir?

Prof.Dr.Ali Metin Esen, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 1995 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü tamamlayarak 2001 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

2003- 2015 yılları arasında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nde, 2009-2015 yılları arasında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Klinik Şefi,2011-2014 yılları arasında Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Başhekimi, 2009-Halen: Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu Kardiyoloji Müfredat Belirleme Komisyon Üyesi,2011-2012: Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği Genel Sekreteri,2015-2018: Şişli Memorial Hastanesi Kardiyoloji Kliniği'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına Medical Park Göztepe Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • EGE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Miyokard Enfarktüsü
 • Hipertansiyon
 • Angina Pektoris
 • Üfürümler
 • Ventriküler Septal Defekt (VSD)
Tedaviler
 • Kalp damar (koroner) darlıklarında koroner anjıygrafi ve koroner stent konulması
 • Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tanı ve tedavisi
 • Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka)
 • Perkutan mitral balon valvuloplasti
 • Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti)
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 83 11
Anlaşmalı Kurumlar
 • Acıbadem Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta

Ali Metin Esen Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ze..raktaroğlu
Zamanlama
İlgi
Ortam

Babamın kalp yetmezliği döneminde özenle, ilgiyle ve mesleğinin gerektirdiği profesyonellik ve şefkatle yaklaşan, isabetli teşhisleri ile yönlendiren, beyefendiğiyle hayatınızda yeri olan bir doktordur. 26-07-2020

un..iz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhabalar, Bahcesehir universitesi' Goztepe Medicalpark hastanesi kardiyoloji birimine yaptigim muracaat da, Sn. Prof .Dr. Ali Metin ESEN ve Sn. Prof. Dr. Ozlem ESEN tarafindan muayene,ve sonrasinda set up testi, daha sonra da el bileginden anjiyo uygulamasi yapildi. Bu uygulama neticesinde de stent uygulamasi yerine by pass yapilmasina karar verildi. Sayin hocalarimiza sergiledikleri, yaklasim, uygulama, emek ve teshislerinden dolayi sukranlarimi arz ediyorum. By pass karari sonrasi da ameliyatimin Kalp damar cerrahi, Sn. Prof. Dr. Mustafa GULER tarafindan yapilmasina karar verildi. Sayin GULER hocamizin ameliyat oncesi sergiledigi yaklasim, kendisine olaganustu bir guven duymami sagladi. Bu guvenle girdigim ameliyat 06 Kasim 2019 gunu gerceklesti. 4 damarima by pass yapildigini ogrendim. Bir gunum yogun bakimda gecti, daha sonra servise gectim. Cok basarili gectigini ogrendigim ameliyatimi gerceklestiren Sn. Prof. Dr. Mustafa GULER hocamiza, ameliyat sonrasi mesai mefhumu gozetmeksizin surekli kontrolumu de yapan degerli yardimcisi Op. Dr. Sinan GOCER" e, anestezi uzmani ve ameliyat ekibine sukranlarimi sunuyorum. Hastahaneye geldigim andan itibaren sergiledigi sevecen ve yardimsever yaklasimiyla Sn. Eda hanima, yogun bakim da olaganustu ilgi gosteren hemsireler ve yardimci personellerine, cok guzel bir ihtimamla 8 gun boyunca benim bakimimi gerceklestiren 7 . kat hemsireleri ve yardimci personellerine sonsuz tesekkurler ediyorum. Saygilarimla' Levent DENIZ 02-12-2019

rşad..UZ
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hani derler ya işinin erbabı kendini mesleğine adamış ilmiyle gerçek tanıyı koyan doğru dürüst efendi nazik kendisine gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz benim doktorum aynı zamanda hemşehrim aile dostu güzel insan kendisinden ALLAH razı olsun teşekkür ederim Kürşad Yavuz 18-08-2019

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Metin Esen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Ali Metin Esen Videoları

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Metin Esen ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ali Metin Esen ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 83 11

Prof. Dr. Ali Metin Esen için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ali Metin Esen için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Metin Esen için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Metin Esen hangi kurumlar Ali Metin Esen ile anlaşmalı?
Prof. Dr. Ali Metin Esen ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Acıbadem Sigorta , Ak Sigorta , Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , Ray Sigorta , Eureko Sigorta , Türkiye İş Bankası , Halkbank , Şekerbank , Akbank , Medlab , Ziraat Bankası , Zurich Sigorta , Ziraat Sigorta , Ethica Sigorta , Oyak )

Prof. Dr. Ali Metin Esen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Metin Esen Medical Park Göztepe Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Metin Esen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Metin Esen Kardiyoloji, uzmanıdır. Kalp damar (koroner) darlıklarında koroner anjıygrafi ve koroner stent konulması, Yüksek tansiyon (hipertansiyon) tanı ve tedavisi, Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka), Perkutan mitral balon valvuloplasti, Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti), Kardiyak stent, Kardiyak kateterizasyon, Kardiyak anjiyografi, Kalp yetersizliğinde tanı ve tedavi, Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Miyokard Enfarktüsü, Hipertansiyon, Angina Pektoris, Üfürümler, Ventriküler Septal Defekt (VSD) hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ali Metin Esen için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ali Metin Esen muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Metin Esen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ali Metin Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ali Metin Esen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.