Prof. Dr. Ali Civelek, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Ali Civelek

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Koroner Bypass, Varis cerrahisi ve tedavisi

Randevu Al 0 (850) 811 74 71

Doktorun Adresi

Sezai Selek Sok. Hak Apt. No:21/1 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Civelek Hakkında

Ali Civelek Kimdir?

1984 yılında İstanbul Burhan Felek Lisesinden mezun oldum. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. 1991-1994 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında Kalp Damar Cerrahisi ihtisas eğitimine başladım ve devam ettim. 1994-1997 yılları arasında İstanbul Koşuyolu Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kalp Damar Cerrahisi ihtisas eğitimine devam ederek Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı oldum. 1997-1998 yılları arasında İstanbul Koşuyolu Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor olarak çalıştım. 1998 yılında İstanbul, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalına Uzman Öğretim Görevlisi olarak atandım. 1999-2000 yılları arasında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Kliniğinde askerlik hizmetimi Tabip Asteğmen/Teğmen olarak yaptım. 2001 yılında Yardımcı Doçent oldum. 2002-2003 yılları arasında Almanya, Frankfurt, Bad Neuheim’da bulunan Kerckhoff Klinik, Department of Cardiovascular Surgery’de “Klinik Fellow” olarak çalışarak birçok açık kalp ameliyatını bizzat yaptım. 2004 yılında Doçent oldum. Gerek Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi gerekse de Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı Academic Hospital’da geniş bir spekturumda erişkin ve konjenital birçok açık kalp ameliyatı ve damar hastalıkları ameliyatını bizzat yaptım. 2008-2009 yılında İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastalıkları Hastanesinde, Marmara Üniversitesinden görevli olarak çalıştım. Bu süre içerisinde birçok açık kalp ve damar ameliyatını bizzat yaptım. 2009 yılı Ağustos ayında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında Profesör kadrosuna atandım. Bir dönem Anabilimdalı Başkanlığı da yaptığım bu görevim süresince Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında ekibimle birlikte birçok ilklere imza attım. Bu görevimi 5 yıl sürdürdükten sonra, mesleki çalışmalarıma Medicalpark Ordu hastanesinde devam ettim. Burada da 3 yıl çalıştıktan sonra İstanbul’a geri döndüm.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgilendiği Hastalıklar

 • Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi
 • Koroner Bypass
 • Varis cerrahisi ve tedavisi
 • Periferik Arter Cerrahisi
 • Mitral Darlığı

Tedaviler

 • Kılcal Varis Tedavisi
 • Mitral kapak tamiri
 • Mekanik protez kapak
 • Lazerle varis tedavisi
 • Lazer İle Varis Ve Kılcal damar Tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 71

Son Cevapladığı Sorular

 • Dvt ve coumadin

  Sağ ana-derin femoralvenlrde kronik trombtik minmal rezidüler ? belirgin septal formasyonlar ve belirgin reknalize dolum saptanmış olup bulgular sfj ye uzanımldır. minimal reflü mevcttur. yüzyel femoral ven kranial kesmde minimal sekel kronik trombtik değişiklkler izlenmş olup kaudal kesimnde trombo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Civelek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ayak bileğindeki morluklar

  Merhaba sayın hocam.şikayetim bir buçuk aydan beri ayak bileklerimde ve ayak kıl köklerimde kızarıklıkar oluştu.ve ayak bileklerimdekiler bir cm büyüklüğünde ve çürğe benzer oluştu.bu konuda biraz endişeliyim lütfen yardımcı olurmusunuz sayın hocam.saygılarımla sayın hocam.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Civelek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ali Civelek ile nasıl iletişime geçerim?
Prof. Dr. Ali Civelek ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 74 71

Prof. Dr. Ali Civelek için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. Ali Civelek için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Prof. Dr. Ali Civelek için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Civelek nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ali Civelek Özel Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Prof. Dr. Ali Civelek hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ali Civelek Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Kılcal Varis Tedavisi, Mitral kapak tamiri, Mekanik protez kapak, Lazerle varis tedavisi, Lazer İle Varis Ve Kılcal damar Tedavisi, Koroner by-pass ameliyatı, Korda ve papiler kas onarımı, Köpük tedavisi(skleroterapi ile kılcal varis tedavisi), Koltuk altı kalp ameliyatları, Pacemarker implantasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Koroner Bypass, Varis cerrahisi ve tedavisi, Periferik Arter Cerrahisi, Mitral Darlığı hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Prof. Dr. Ali Civelek için muayene ücreti nedir?
Prof. Dr. Ali Civelek muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ali Civelek muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Prof. Dr. Ali Civelek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. Ali Civelek hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.