Prof. Dr. Ali Civelek, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Ali Civelek

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi, Koroner Bypass, Varis cerrahisi ve tedavisi

Randevu Al 0 (850) 811 74 71

Doktorun Adresi

Beşyol, Florya, Akasya Sk. No:4 D:1, 34295  Küçükçekmece, İstanbul
İ.A.Ü. VM Medical Park Florya Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Ali Civelek Hakkında

Ali Civelek Kimdir?

1984 yılında İstanbul Burhan Felek Lisesinden mezun oldum. 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. 1991-1994 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında Kalp Damar Cerrahisi ihtisas eğitimine başladım ve devam ettim. 1994-1997 yılları arasında İstanbul Koşuyolu Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kalp Damar Cerrahisi ihtisas eğitimine devam ederek Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı oldum. 1997-1998 yılları arasında İstanbul Koşuyolu Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Uzman Doktor olarak çalıştım. 1998 yılında İstanbul, Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalına Uzman Öğretim Görevlisi olarak atandım. 1999-2000 yılları arasında İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Kliniğinde askerlik hizmetimi Tabip Asteğmen/Teğmen olarak yaptım. 2001 yılında Yardımcı Doçent oldum. 2002-2003 yılları arasında Almanya, Frankfurt, Bad Neuheim’da bulunan Kerckhoff Klinik, Department of Cardiovascular Surgery’de “Klinik Fellow” olarak çalışarak birçok açık kalp ameliyatını bizzat yaptım. 2004 yılında Doçent oldum. Gerek Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi gerekse de Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Vakfı Academic Hospital’da geniş bir spekturumda erişkin ve konjenital birçok açık kalp ameliyatı ve damar hastalıkları ameliyatını bizzat yaptım. 2008-2009 yılında İstanbul Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Hastalıkları Hastanesinde, Marmara Üniversitesinden görevli olarak çalıştım. Bu süre içerisinde birçok açık kalp ve damar ameliyatını bizzat yaptım. 2009 yılı Ağustos ayında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında Profesör kadrosuna atandım. Bir dönem Anabilimdalı Başkanlığı da yaptığım bu görevim süresince Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalında ekibimle birlikte birçok ilklere imza attım. Bu görevimi 5 yıl sürdürdükten sonra, mesleki çalışmalarıma Medicalpark Ordu hastanesinde devam ettim. Burada da 3 yıl çalıştıktan sonra İstanbul’a geri döndüm.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Minimal İnvaziv Kalp Cerrahisi
 • Koroner Bypass
 • Varis cerrahisi ve tedavisi
 • Periferik Arter Cerrahisi
 • Mitral Darlığı
Tedaviler
 • Kılcal Varis Tedavisi
 • Mitral kapak tamiri
 • Mekanik protez kapak
 • Lazerle varis tedavisi
 • Lazer İle Varis Ve Kılcal damar Tedavisi
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 74 71

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Civelek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Dvt ve coumadin

  Sağ ana-derin femoralvenlrde kronik trombtik minmal rezidüler ? belirgin septal formasyonlar ve belirgin reknalize dolum saptanmış olup bulgular sfj ye uzanımldır. minimal reflü mevcttur. yüzyel femoral ven kranial kesmde minimal sekel kronik trombtik değişiklkler izlenmş olup kaudal kesimnde trombo... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Civelek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Ayak bileğindeki morluklar

  Merhaba sayın hocam.şikayetim bir buçuk aydan beri ayak bileklerimde ve ayak kıl köklerimde kızarıklıkar oluştu.ve ayak bileklerimdekiler bir cm büyüklüğünde ve çürğe benzer oluştu.bu konuda biraz endişeliyim lütfen yardımcı olurmusunuz sayın hocam.saygılarımla sayın hocam.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ali Civelek

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Doktordan Randevu Al


.