Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık, İzmir, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - İzmir

Aşılama (İUİ), Blastosist Transferi, Embriyo Dondurma (Cryopreservation)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No. 12 Karşıyaka  Karşıyaka, İzmir
Medicalpark İzmir Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Ahmet Zeki Işık Hakkında

Ahmet Zeki Işık Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1982 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında ikincilikle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi’nde yapmış ve 1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 1993-1995 yılları arasında ise Dr Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek Bölümünde başasistan olarak görev yapmış, 1994 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde New York Hospital-Cornell Medical Center ÜYTE Merkezinde Visiting Research Fellow olarak çalışmalarda bulunmuştur.

1996 yılında Sevgi Hastanesi İnfertilite (ÜYTEM) ve Jinekoloji Departmanında bir yıl boyunca görev yapmış olan Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, yine 1996 yılında Türkiye’nin ilk Dondurma-Çözme gebeliğini elde eden ekipte hem laboratuar hem de klinik alanda yer almıştır. 1997 yılında Ankara City Hospital bünyesinde Tüp Bebek Merkezinin kurulmasında aktif olarak görev almıştır. 1997-1999 yılları arasında bu merkezde Mesul Müdür ve ÜYTEM sorumlusu olarak da çalışmalar yapmış olup 1998 yılında Türkiye’nin ilk blastokist aşaması gebeliği ve “assisted hatching” uygulanarak elde edilen ilk dondurma çözme gebeliğini elde eden ekibin direktörü olarak görev almıştır.

1997 yılında Belçika'da ESHRE bünyesinde Brussel Free Üniversitesi’nde yapılan ICSI ve Mikromanipulasyon Yöntemleri ve 1999 yılında Preimplantasyon Genetik Tanı Eğitimlerini tamamlamış olan Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, 1999-2002 yılları arasında İstanbul Alman Hastanesi ve Ankara Bayındır Hastanesi Tüp Bebek Merkezlerinin direktörlüğünü, 2003 -2009 yılları arasında Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinin kuruculuğu ve bilimsel koordinatörlüğünü, 2010-2014 yıllları arasında ise İzmir Özel İrenbe Tıp Merkezi'nde ÜYTE Sorumlusu ve Tüp Bebek Bilimsel Koordinatörlüğü görevlerini yürütmüştür.

Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, mesleki çalışmalarına şu anda Medicalpark İzmir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Aşılama (İUİ)
 • Blastosist Transferi
 • Embriyo Dondurma (Cryopreservation)
 • Embriyo Traşlama (Assisted Hatching)
 • Mikroenjeksiyon-Intra Sitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tedaviler
 • İnfertilite ve tüp bebek
 • Yumurta Dondurma(OOCYT-Freezing)
 • Embriyo dondurma

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

me..
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ahmet Bey , yaptığı iş ile konuşuşan harkulade babacan ve daha bir çok şey, ilk tüp benek denemem ve başarılı sonuç aldım , başarısı olsam bile yine onu tercih ederdim, muayenehane odasına girerken hastanadan müsade alıp girer bu bit çok kadın için nasıl önemli, işini titizlikle yapar. Güven veren gereksiz cesaretlendirmeyen çok nadir hekimlerden, iyi ki var ?, şükürler olsun 18-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Çikolata kıstı

  Hocam merhaba yaşım 24 14 aylık evlıyım adet sancılarından birtakım rahatsızlıklardan doktora gıtmıstım ve cıkolata kıstı cıktı ayrıca ılerlemıs cok fazla sag yumrtalık bıtmıs cıkolata kıstı sebebıyle soldaki de aynı sekılde yarısı bıtmıs durumda henuz cocugumuz yok bgune kdr denememıstık bı ıhtm... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Endişeliyim

  Merhabalar doktor bey ben 13 haftalık gebeyim ve birden vücudumda kızarıklık ve kabarıklık oluştu başta jinekoloğuma gittim doktorumda dermatoloğa yönlendirdi ve ürtiker tanısı konuldu ve prednol 40 mg iğne ve allerset tablet verildi kullanmak zorunda kaldım ama endişeliyim bebeğe ne gibi yan etkisi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.