Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

4.9

Aşılama (İUİ), Blastosist Transferi, Embriyo Dondurma (Cryopreservation)

4.9

“Ahmet hocam çok candan güller yüzlü babacan bir insan arkadaşımın 6yıllık bebek özlemini ilk tüp Beb...” Devamı

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1982 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında ikincilikle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi’nde yapmış ve 1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 1993-1995 yılları arasında ise Dr Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek Bölümünde başasistan olarak görev yapmış, 1994 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde New York Hospital-Cornell Medical Center ÜYTE Merkezinde Visiting Research Fellow olarak çalışmalarda bulunmuştur.

1996 yılında Sevgi Hastanesi İnfertilite (ÜYTEM) ve Jinekoloji Departmanında bir yıl boyunca görev yapmış olan Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, yine 1996 yılında Türkiye’nin ilk Dondurma-Çözme gebeliğini elde eden ekipte hem laboratuar hem de klinik alanda yer almıştır. 1997 yılında Ankara City Hospital bünyesinde Tüp Bebek Merkezinin kurulmasında aktif olarak görev almıştır. 1997-1999 yılları arasında bu merkezde Mesul Müdür ve ÜYTEM sorumlusu olarak da çalışmalar yapmış olup 1998 yılında Türkiye’nin ilk blastokist aşaması gebeliği ve “assisted hatching” uygulanarak elde edilen ilk dondurma çözme gebeliğini elde eden ekibin direktörü olarak görev almıştır.

1997 yılında Belçika'da ESHRE bünyesinde Brussel Free Üniversitesi’nde yapılan ICSI ve Mikromanipulasyon Yöntemleri ve 1999 yılında Preimplantasyon Genetik Tanı Eğitimlerini tamamlamış olan Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, 1999-2002 yılları arasında İstanbul Alman Hastanesi ve Ankara Bayındır Hastanesi Tüp Bebek Merkezlerinin direktörlüğünü, 2003 -2009 yılları arasında Özel Ankara Tüp Bebek Merkezinin kuruculuğu ve bilimsel koordinatörlüğünü, 2010-2014 yıllları arasında ise İzmir Özel İrenbe Tıp Merkezi'nde ÜYTE Sorumlusu ve Tüp Bebek Bilimsel Koordinatörlüğü görevlerini yürütmüştür.

Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, mesleki çalışmalarına şu anda Medicalpark İzmir Hastanesi'nde devam etmektedir.

Medicalpark İzmir Hastanesi
Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No. 12 Karşıyaka Karşıyaka/İzmir
Hizmetler
İnfertilite ve tüp bebek Yumurta dondurma(oocyt-freezing) Embriyo dondurma Devamı

Hakkında

Prof. Dr. Ahmet Zeki IŞIK, 1965 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini 1982 yılında TED Ankara Koleji'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1988 yılında ikincilikle tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi’nde yapmış ve 1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 1993-1995 yılları arasında ise Dr Zekai Tahir Burak Kadın Hastanesi Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Tüp Bebek Bölümünde başasistan olarak görev yapmış, 1994 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde New York Hospital-Cornell Medical Center ÜYTE Merkezinde Visiting Research Fellow olarak çalışmalarda bulunmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

4.9

Zamanlama

5.0

İlgi

4.8

Ortam

5.0
ED
ESR*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
07.12.2021

Ahmet hocam çok candan güller yüzlü babacan bir insan arkadaşımın 6yıllık bebek özlemini ilk tüp Bebek denemesinde sevinçli haberi vermişti emekleri boşa çıkmadı Ahmet hocam sayesinde oğlumuza kavuştuk Görüşü Şikayet Et

AE
Ali*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
18.06.2018

Ahmet Bey , yaptığı iş ile konuşuşan harkulade babacan ve daha bir çok şey, ilk tüp benek denemem ve başarılı sonuç aldım , başarısı olsam bile yine onu tercih ederdim, muayenehane odasına girerken hastanadan müsade alıp girer bu bit çok kadın için nasıl önemli, işini titizlikle yapar. Güven veren gereksiz cesaretlendirmeyen çok nadir hekimlerden, iyi ki var ?, şükürler olsun Görüşü Şikayet Et

Sık Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık ile nasıl iletişime geçerim?

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık Medicalpark İzmir Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. Aşılama (İUİ), Blastosist Transferi, Embriyo Dondurma (Cryopreservation) alanlarında hizmet veriyor ve İnfertilite ve tüp bebek, Yumurta dondurma(oocyt-freezing), Embriyo dondurma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube