Prof. Dr. Ahmet Türkçapar, İstanbul, Genel Cerrahi

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

Genel Cerrahi - İstanbul

ERCP, Apandisit, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Fulya Açık MR Binası 4.kat Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No:9 34349 Fulya-Beşiktaş  Şişli, İstanbul
Prof. Dr. Ahmet TÜRKÇAPAR Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Ahmet Türkçapar Hakkında

Ahmet Türkçapar Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Gökhan TÜRKÇAPAR, 1964 yılında doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi'nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987-1992 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği'nde Uzman Doktor olarak göreve başlayan Dr. TÜRKÇAPAR, aynı anabilim dalında 1997 yılında Doçent Doktor, 2003 yılında ise Profesör Doktor kadrosuna atanmıştır.

Reflü, safra kesesi, fıtık, şişmanlık ameliyatları olmak üzere laparoskopik cerrahi konularında uzman olan Prof. Dr. Ahmet Gökhan TÜRKÇAPAR, Ulusal Cerrahi Derneği, Ankara Cerrahi derneği, Laparoskopik Cerrahi Derneği, , Fıtık Derneği, International College of Surgeons, Surgical Infection Society, International Association of Surgeons and Gastroenterologist, Türk Gastroenteroloji Derneği üyesidir.

Prof. Dr. Ahmet Gökhan TÜRKÇAPAR, Laparoskopik cerrahi başta olmak üzere birçok alanda uluslararası çalışması bulunmakta olup Türkiye Klinikleri Cerrahi Dergisi'nin editörlüğünü yapmaktadır. Mesleki çalışmalarını ise Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde sürdürmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

 • Hangi doktora gitmeli

  Iyi günler 14 yaşında erkek kardeşimin sık sık burun kanaması oluyor hangi bölümde muayene olması gerekir teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Safra kesesi polipleri

  Iyi günler hocam böbrek kontrolü için gittiğim hastanede safra kesemde tesadüfen en büyügü 3 veya 4 mm çapında üç dört tane polip tesbit ettiler. hastanedeki genel cerrah hemen alınmalı dedi.başka bir hastanedeki genel cerrah ise 1cm kadar takip edlmeli şuan için gereksiz bir ameliyat olduğunu söyle... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Türkçapar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Türkçapar şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Ahmet Türkçapar Prof. Dr. Ahmet TÜRKÇAPAR Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Ahmet Türkçapar Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anorektal bölge cerrahisi, Herni cerrahisi, Endoskopi, Laparoskopik kolesistektomi, Şeker hastalığı ameliyatı alanlarında hizmet veriyor ve ERCP, Apandisit, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Nöralterapi, Radikal Sistektomi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Ahmet Türkçapar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Türkçapar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Türkçapar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.