Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos, İstanbul, Kalp Damar Cerrahisi

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos

Kalp Damar Cerrahisi - İstanbul

Torakoabdominal Aort Anevrizması, Aort Diseksiyonu, Kalp Ritim Bozukluğu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Rue Gabrielle Perret Gentil 4 1211 Cenevre 14 Isviçre  İstanbul
Cenevre Tip Fakultesi hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Afksendiyos Kalangos Hakkında

Afksendiyos Kalangos Kimdir?

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos, Kalp Damar Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Afksendiyos Kalangos, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
6 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..uzcan

Oglumuzun kontrollerini yapmakta olan güven veren işinin uzmanı, beyefendi bir doktor.Aort anevrizması sorunumuz bulunmaktadır.Allah razı olsun.. 16-09-2019

ğla..

Kalangoshocaikiayönceaçıkkalpameliyatımıyaptı.Zorbirameliyattı.Kendisineemeğinevaktineilgisineçokteşekkürederim.Türkiye’yeayda1haftageliyoramasanırsınızkiherdaimburada.Müthişbirekibivar,vehastanedençıktıktansonradasüreklitakipedildiğimihissettim.İlgialaka100%.Süpercerrah,süperinsan,Çokince,düşüncelibirinsan. Kalangoshocauzunyıllarİsviçre’deçalışmış,koskocaİsviçreCenevreüniversitehastanesindedirektörlükyapmışbiryetenek.Birdahidesekdahadoğru.Dünyacaünlükendiadındaçocuklariçingeliştirdiğikalbetakılanringvar.İçimnedenseöylebirısınmıştıkihiçtereddütetmedenkendimiKalangoshocayateslimettim.Allahrazıolsun,yolunuaçıketsin.Dahaniceonungibidoktorlaryetişsinisterim.Dünyanınveülkemizinböyleinsanlaraihtiyacıvar.Çağla. 04-02-2019

�ba..ksel

Sayın hocam uzun zamandır sizi takip ediyorum .niyetim sadece size teşekkür etmek .yaptiginiz ameliyatlar, hayatlarını guzellestirdiginiz insanlar adına size minnettarım.Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin ,daha nice insanların hayatlarına dokunabilmenizi nasip etsin insallah iyiki varsiniz hocam 07-07-2016

r..ANOGLU

Hocam sizi sosyal ağlarda görmek çok güzel. BAU'da Hakkı hoca bu işin uzmanıdır. İnşallah devamlı buralarda olursunuz. 06-05-2015

�e..gin

Afksendiyos Hocam sizi burada görmek bizim için çok büyük bir onur.Allah size uzun ömürler versin.Keşke sizin gibi çok ama çok değerli tıp doktorlarına ülkemizin bütün kaynakları serilse,halkımızda tanısa böyle yüce gönüllü,dünya çapında başarılı doktorları. 05-05-2015

ye..BAYIR

Muhteşemlerin de muhteşemi sihirli eller oğlumu bana geri verdi. Dünyanın en iyi kalp cerrahı. 12-02-2015

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Kalp anomalisi

  Hocam kalp anomolisi ile dogan bebegimiz var.sizden nasıl randevu alabiliriz.hangi hastahanedesiniz.raporlarimizi gormek isterseniz gonderebiliriz.

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Aort koarktasyonu

  Hocam merhabalar. benim oğlum 26.08.20 de doğdu anne karnında aort koarktasyonu tanısı konulmuştu. doğumdan 5 gün sonra akciğer damarlarına banding işlemi yapıldı sonrasında tam düzeltme ameliyatı düşünüldü fakat cerrahımız onaylamadı bebeğin küçük olduğunu ameliyatı kaldıramayacağını söyledi ve duk... devamı

  Doktor Cevabı:

  Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos kimdir , telefon numarası nedir?
Prof. Dr. A Kalangos ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos için nasıl randevu alabilirim?
Prof. Dr. A Kalangos şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos Cenevre Tip Fakultesi hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos Kalp Damar Cerrahisi, uzmanıdır. Kolesterol testi, Perkütan komissürotomi, Perkutan mitral balon valvuloplasti, Norwood ameliyatı, Anjiyografi alanlarında hizmet veriyor ve Torakoabdominal Aort Anevrizması, Aort Diseksiyonu, Kalp Ritim Bozukluğu, Kangren, Diyabetik Ayak hastalıkları konusunda çalışıyor.

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Prof. Dr. A Kalangos ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Prof. Dr. Afksendiyos Kalangos hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Prof. Dr. A Kalangos hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.