Op. Dr. Yeliz Acar

Göz Hastalıkları - Bursa
5.0

Akıllı göz içi merceği, Piterjium (Gözde Et), Çocuk ve erişkinlerde göz muayenesi

“Öncelikle ilk defa bir doktor hakkında yorum yaptığımı belirtmek isterim. Amacım, operasyon kararı v...” Devamı

Op. Dr. Yeliz Acar

Op. Dr. Yeliz Acar Dünyagöz Bursa Hastanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Dünyagöz Bursa Hastanesi
Kükürtlü, Emirabdülkadir Sk. No:58, 16080 Osmangazi/Bursa
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Blefaroplasti Göz kapağı estetiği Göz kapağı şekil bozukluğu Katarakt ameliyatı Akıllı mercek ameliyatı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Yeliz Acar Dünyagöz Bursa Hastanesinde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. Devamı

Uzmanlık Aldığı Kurum

ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.2009
Deneyim: 13 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce, Türkçe

İlgi Alanları

Akıllı göz içi merceği Piterjium (Gözde Et) Çocuk ve erişkinlerde göz muayenesi Akıllı Lens Göz Kapağı Ameliyatları Devamı

Deneyimler

Özel Bursa Dünyagöz hastanesi (2022 - Devam ediyor)
BURSA YÜKSEK IHTISAS EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI (2017 - 2022)
Sinop Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi (2015 - 2017)
İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesı (2014 - 2015)
İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) (2009 - 2014)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 78 02

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AY
AYŞ*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 ay önce
Göz kapağı estetiği
Dünyagöz Bursa Hastanesi

Öncelikle ilk defa bir doktor hakkında yorum yaptığımı belirtmek isterim. Amacım, operasyon kararı vermekte benim gibi zorlananlara  yardımcı olabilmek diyorum veee başlıyorum.... Yeliz Hanım'a gözkapaklarımda genetik/yaş alma ile oluşan yoğun deformasyon şikayetiyle başvurdum. Sorunum görüş alanımı kısıtlıyor, yüzüme yorgun ve mutsuz ifade veriyor, olduğumdan daha yaşlı görünmeme sebep oluyordu. Makyaj yapmak kabustu, gözkapaklarıma bulaşıyordu. Vs, vs, vs...... Titiz, detaycı, araştırmacı yapımdan dolayı, uzun süre içime sinen bir doktor arayışına girdim sonrasında. Plastik cerrahi mi yapacaktı? Göz doktoru mu? En büyük ikilemim bu oldu en başta. Oküloplasti dalında tecrübeli bir göz doktoruna karar vermişken(çünkü göz anatomisini çok daha iyi bildikleri düşünülürse) tavsiye üzerine Yeliz Hanım'ı buldum ve rendavu aldım. Sorduğum çok, çok ama epey çok soruyu sabırla dinleyerek, yanıtladı görüşmemizde. Kendisiyle tanışınca zaten yapabilirliğinin verdiği özgüvenini, samimi mütevaziliğini, idealistliğini (beni Türk doktorlarına emanet edin diyerek ne güzel demiş Atamız diye içimden geçirmedim değil o konuşurken) ve bana verdiği güveni ölçememek mümkün değildi. Velhasıl kelam tanışmak için diye gidip, ameliyat gününü kararlaştırıp çıktım ben hastaneden. Lokal anestezi ile yapılan, ağrısız, acısız bir ameliyat idi. Doktorum ve ekibi gerçekten harikaydılar. Operasyonda yeri geldi süreci anlattı doktorum, yeri geldi güldük:) Bugün üst gözkapağı operasyonumun 2.haftası doldu.O kadar hoşnutum ki görünüşümden.Her sabah aynadaki görüntüme bakıp, hala şaşırıyorum bu ben miyim diyerek. Ek bir bilgi olarak, Yeliz Hanım'ın kendi tekniği sebebiyle badem göz sahibi oldum bu arada. (ki kendisine de söylemiştim, çok istiyordum hafif yukarı doğru bakan gözlerimin olmasını) Niye söyledin bunu derseniz, normal üst gözkapağı isterseniz şu kadar fiyat, yok bademgöz estetiği de isterseniz üstüne bu kadar ilave şeklinde fiyatlandırma veriyorlardı, aşağı doğru sarkan gözkapaklarıma çokkkkkk meşhur doktorlar.... Sadede gelirsem, gözüm kapalı tavsiye ediyorum Yeliz Hanım'ı.Gözünüze kendi gözü gibi bakan bir göz doktoru arıyorsanız doğru adres kendisi. Ameliyat öncesi, hele ki ameliyat sonrası ilgisi alakası için, hep bir telefon yakınımda oldu sağolsun, buradan kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum....

YB
YUN*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce
Göz kapağı şekil bozukluğu
Dünyagöz Bursa Hastanesi

Göz kapaklarımda düşüklük vardı. Özellikle sol gözde daha fazla görünürdü. Birçok yere göründüm. Kimi doktor damla, merhem vermişti. Kimileri muayene edip böyle kalmasının da zararı olmayacağını söyledi. Gözün hassaslığından dolayı da herhangi bir ameliyatı hep ertelemiştim. Rutin göz muayenesi için Dünyagöz'e gittim ve Yeliz Acar hocaya yönlendirildim. İlk muayenede direkt teşhis koyup ne yapılması gerektiğini ve sürecin nasıl işleyeceğini aktardı. Karar verip kendisinden ameliyat günü aldım. 1:30 saat süreceğini tahmin ettiğim ameliyat 3:30 saat sürse de kendisinin ve hastane ekibinin ilgisi harikaydı. Sol kapağı kaldıran kasımın olağandan düşük olması işi uzatmış. Lokal anestezi oldum. İlk uyuşturmak için vurulan iğne dışında hiçbir şey hissetmedim. Yeliz Hocanın da içine sinerek yapma isteği ameliyat kararında etkili oldu. Ameliyat esnasında da sürekli rahatlattı sohbet ettik. Ameliyat sonrasında damla ve verilen ilaçları ve buz tedavisini de düzenli uygulayınca ağrı ya da şişlik de olmadı. Eklediğim fotoğraf ameliyattan sonraki 6. güne ait. 6. günde dikişleri kendisi aldı. Muayene edip 3 haftaya iyice oturacağını söyledi. Şu anda Gözle görünür ciddi bir fark olması beni çok memnun etti. Süreci en başından beri yöneten hastane ekibine ve içine sinerek ameliyatı uygulayan Yeliz Hocama çok teşekkür ederim. 3.30 saatlik operasyon süresince doktorluğun ne kadar kıymetli bir iş olduğunu kendisi sayesinde bir kere daha anladım. Bu veya benzeri rahatsızlığı olanlara kesinlikle hocamı tavsiye ederim.

PG
Pın*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce
Blefaroplasti
Dünyagöz Bursa Hastanesi

Ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiği müthiş ilgisi, alanında uzmanlaşmış ve bilgi sahibi oluşu ile tercih edilmesi gereken biri. İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler.

TA
Tem*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce
Blefaroplasti
Dünyagöz Bursa Hastanesi

Doktorumuz Yeliz hanımı daha önce görev yaptığı bursadaki eğitim araştırma hastanesinden çok başarılı göz kapak ameliyatları yaptığına dair duyumlarla bulmuştuk. Biz kendisine dünya göz hastanesine geçtikten sonra muayene olmaya gittik. Gerek ilgisi sıcaklığı güleryüzlülüğü gerekse olası ameliyat riskleri hakkında ki detaylı açıklamaları içimizi çok rahatlattı..Eşimin ameliyatı 1 saat kadar sürdü. Ameliyatta neredeyse hiçbir ağrı ve sızı hissetmediğini söyledi. 1 haftada da tamamen iyileşti diyebilirim veeeee sonuç muhteşem oldu. O sihirli dokunuşuyla eşimi olduğumdan adeta 15 yaş daha genç gösterdi. Şuan herkes kime ameliyat olduğunu soruyormuş. Sakın sırrını söyleme diyorum :). İşin şakası bir tarafa devlet hastanemizn böyle başarılı bir doktoru elinden kaçırması ayrıca üzüntü verici. Yeliz hanıma gözü kapalı güvenebilirsiniz. Önü açık becerikli genç doktorumuza başarılı bir meslek yaşamı diliyorum. Eşim şuan da çok mutlu aynanın önünden ayrılamıyor, artık kendisini çok beğendiğini söylüyor, iyi ki Yeliz hanıma gittik diyor. Gerçekten buradan kendisine çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Yeliz Acar ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Yeliz Acar için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Yeliz Acar için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Yeliz Acar ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504747802

Op. Dr. Yeliz Acar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Yeliz Acar Dünyagöz Bursa Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Yeliz Acar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Yeliz Acar Göz Hastalıkları uzmanıdır. Akıllı göz içi merceği, Piterjium (Gözde Et), Çocuk ve erişkinlerde göz muayenesi alanlarında hizmet veriyor ve Blefaroplasti, Göz kapağı estetiği, Göz kapağı şekil bozukluğu hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube