Op. Dr. Tuğrul Türker

Üroloji - Bursa
5.0

YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi), VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü), Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik)

“Sorduğum soruya çok kısa sürede ve açıklayıcı bir sekilde yanıt verdi.Eksik olmasın.Teşekkür ediyoru...” Devamı

Op. Dr. Tuğrul Türker

Op. Dr. Tuğrul TÜRKER, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2007-2012 yılları arasında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur.

2005-2006 yılları arasında Ağrı Eleşkirt Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş olan Op. Dr. Tuğrul TÜRKER, 2007-2012 Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Üroloji Kliniği'nde asistan olarak ve 2012-2014 yılları arasında İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi'nde Üroloji Uzmanı olarak görev yapmıştır. 

2014 yılında beri Bursa Özel Doruk Hastanesi'nde çalışmalarına devam eden Dr. TÜRKER, Endoüroloji (kapalı böbrek, üreter ve prostat ameliyatları) alanında yoğun çalışmalar yapmaktadır.

Penisin geri çekilmesi

Hocam saygılar. 1 aydır penisimde geri çekilme oluyor. Bir kaç kere sünnet derisine çekilme olmuştu elimle düzelttim. Bol giyindiğimden beri böyle sünnet derisine gitme gibi bir sıkıntı kalmadı. Ancak devamlı kasığa doğru küçülüyor çekiliyor gibi. Beni rahatsız ediyor. Pantalonu devamlı dışarı çekme ihtiyacı doğuruyor bende. Yürürken oluyor yattığımda olmuyor. Bunu çok sıkıntı yaptığımdan galiba dermatolojiye gitttim penis başında kızarıklık ve kahverengi lekelenme vardı liken planus dendi. Stre...

Daha Fazla
Op. Dr. Tuğrul Türker

Op. Dr. Tuğrul Türker tarafından cevaplandı

Tarif ettiğiniz şikayetler kiloya bağlı penisin deri içinde kalması olabilir. Anormal bir durum degi... Cevabı görmek için tıkla.

24 Aralık 2021 tarihinde cevaplandı.

Cinsellik ile ilgili

Hocam merhaba benim sağtesisim ilişkiden sonra iğne batması şeklinde birşey oluştu iki gündür geçmedi ve dikkat ettim penis sertleşirsken tesisler sertleşiyor ve yukarı doğru çıkıyor bunun sebebi ne olabilir saygılarımla

Op. Dr. Tuğrul Türker

Op. Dr. Tuğrul Türker tarafından cevaplandı

Sertleşme sırasında testislerde dolgunluk ve yukarı doğru çekilme normal fizyolik bir durum Saygıla... Cevabı görmek için tıkla.

15 Kasım 2021 tarihinde cevaplandı.

Böbrek hastalığı

Merhaba Tuğrul bey böbrek de damar darlığı sebebiyle olan açık pyeloplasti ameliyatından sonra sadece bacağın üst kısmında olan uyuşukluk önemli bir problem midir? Ameliyatın üstünden dokuz gün geçti. Cevabınız için teşekkür ederim şimdiden.

Op. Dr. Tuğrul Türker

Op. Dr. Tuğrul Türker tarafından cevaplandı

Ameliyatın kendisine bağlı değildir. Ameliyatta verilen pozisyona bağlı geçici süre olabilir. Ameliy... Cevabı görmek için tıkla.

31 Ekim 2021 tarihinde cevaplandı.

Özel Doruk Yıldırım Hastanesi
Duaçınarı, Ankara Cad. (yüksek ihtisas karşısı) Yıldırım/Bursa
Tedaviler
İdrar yolu darlıkları Erkeklerde cinsel isteksizlik Perkütan böbrek cerrahisi Lazerle prostat cerrahisi Mesane taşı (sistoskoik) Ürojinekolojik rehabilitasyon Micro cerrahi varikosel Mikro Tese Penis eğriliği (penil rotasyon) tedavisi Penis protezi Sistoskopi Sünnet Testis hastalıkları Tur Prostat Ameliyatı Üretra taşı (Sistoskopik) Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) İkram Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Tuğrul TÜRKER, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2007-2012 yılları arasında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Üroloji Anabilim Dalı'nda yapmış ve Üroloji Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12.2006
Deneyim: 10 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi) VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü) Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik) Vezikoüretral Reflü Ürolojik Tümörler Ürolojik Kanserler Ve Tedavisi Ürolojide Laparoskopik Cerrahi Ürojinekoloji Üriner Sistem Yaralanmaları Üriner Sistem Enfeksiyonu (Üse) Üriner Sistem Anomalisi Üriner Enfeksiyon (Idrar Yolları Ernfeksiyonu) Üretra Kanseri (Dış İdrar Kanalı) Üremi (Kanda Üre Yüksekliği) Utangaç Testis (Retraktil Testis)
Devamı

Deneyimler

Bursa Özel Doruk Hastanesi (2017 - 2015)
Bursa Özel Yıldırım Hastanesi (2016 - Devam ediyor)
İ. Şevki Atasagun Nevşehir Devlet Hastanesi (2015 - 2013)
Zonguldak Karaelmas Üniv. Üroloji Kliniği (2013 - 2011)
Ağrı Eleşkirt Devlet Hastanesinde (2006 - 2005)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 60 97

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NM
Nec*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
8 ay önce

Sorduğum soruya çok kısa sürede ve açıklayıcı bir sekilde yanıt verdi.Eksik olmasın.Teşekkür ediyorum.

GD
Göz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tuğrul beye şiddetli böbrek taşı ağrısı ve idrar yolu enfeksiyonuyla gittim kapalı ameliyat yöntemiyle taşımı alarak beni bu ağrılardan kurtardı. Yaptığı ameliyattan ilgisinden alakasindan cok memnun kaldim. Yine böyle bi durum olsa Tuğrul beyden başkasına gitmem. Eğer sizinde böyle sıkıntılarınız varsa Tuğrul beye hiç şüphe etmeden gidebilirsiniz. Herkese tavsiye edebileceğim tek üroloji uzmanıdır. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgisinden ve beni çabucak bu ağrılarımdan kurtarıp sağlığıma kavuşturduğu icin ne kadar teşekkür etsem az kalır. Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin

Ali Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Ilk gordugumde bu doktor bey kesinlikle karadenizli diyip arastirdigim daha muayne olmadan buradan verdigi samimi ve yapıcı cevaplari icin kendisine minnettar oldugum doktordur kendisi . Şu virus gecsin ameliyati yapan doktoruma degil ona kontrole gidicem . Karadenizde dogup bursayı aydınlatan beyfendi allah yolunuzu açik eylesin

Mer*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Haftalardır böbrek ağrısı çekiyordum neyseki Dr.Tuğrul Türker'le tanıştım. Güler yüzlülükle ve sabırıyla tüm sorularımı cevapladı. Başarılı operasyon sonrası ağrılarımdan kurtuldum. Kendisine minettarım her şey için teşekkür ederim Tuğrul Bey :)

ST
Ser*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İdrar kanalına düşen taş nedeni ile çok ağrı çekiyordum. Neyse ki bir tanıdığımız vasıtası ile Tuğrul Bey ile tanıştım da bu berbat ağrıdan ve sıkıntıdan kurtuldum. Gerek operasyon öncesi gerek ise sonrasında gösterdiği ilgi ve alaka gerçekten çok iyiydi. Sorularıma gayet güzel ve anlaşılır şekilde cevap verdi. Tüm sıkıntımı derdimi hiç bir zorluk çekmeden anlatabildim. Tuğrul Bey'in uzmanlık alanlarından herhangi birinde sorun yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey randevu almak. Gerisini zaten kendisi hallediyor :)

mm
Meh*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Gecenin bir yarısı soruma cevap verdiğiniz için teşekkürler, rahat uyuyabilirim sayenizde ,

Seç*** Ş***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Üroloji uzmanı Dr. Tuğrul TÜRKER'e sol böbreğimde bulunan 27*17 mm'lik kaya nedeniyle başvurdum. Başarılı bir kapalı ameliyat ile beni bu rahatsızlıktan kurtardığı için kendisine çok teşekkür ederim. Ameliyat öncesi ve sonrası tüm sorularıma verdiği sabırlı cevap ve açıklamalar için ayrıca minnettarım. Hastanenizde bulunduğum sürece hemşirelerinizin göstermiş olduğu ilgi alaka ve hizmetleri içinde ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Güler yüzlü alanlarında uzman bir ekip ile bu süreci atlatmak benim ve ailem için büyük bir şanstı.

İÇ
İsa*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Her Yazdıgıma cevap verip beni rahatlattı allah razı olsun Çok ilgili :) bir doktor işnin hakkını veriyor

SG
Seç*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

20 gün önce bobrek taş ameliyati oldum.. Uzun zamandır cekmis oldugum agrılardan Doktor Tugrul bey sayesinde kurtuldumm..Tugrul beyin bize karsı ilgi ve alakasından güleryüzlü davranıslarindan dolayi kendisine cok tesekkur ederimm

OK
Oğu*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

On gün önce Böbrek taşı ameliyatı oldum.Tuğrul Bey gerçekten harika bir doktor, hastalarına ameliyat öncesi, esnası ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi alaka takdire şayandı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Tuğrul Türker ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Tuğrul Türker için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Tuğrul Türker için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Tuğrul Türker ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508116097

Op. Dr. Tuğrul Türker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Tuğrul Türker Özel Doruk Yıldırım Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Tuğrul Türker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Tuğrul Türker Üroloji uzmanıdır. YAtak Islatma (Enürezis, Gece İşemesi), VUR (Vezikoüreteral Reflü, Böbrek Reflüsü), Vezikovajinal Fistül (İdrar Kesesi İle Vajina Arasında Delik) alanlarında hizmet veriyor ve İdrar yolu darlıkları, Erkeklerde cinsel isteksizlik, Perkütan böbrek cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 60 97

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube