Op. Dr. Timuçin Yıldırım

Göz Hastalıkları - Ankara
5.0

Astigmatizma, Glokom, Gözyaşı kanalı tıkanıklıkları

“Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir miyop kaynaklı gözlük kullanıyordum. kronik böbrek rahatsızlığım oldu...” Devamı

Op. Dr. Timuçin Yıldırım

Op. Dr. Timuçin Yıldırım, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Göz Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi (1997-2001) Çankırı Devlet Hastanesi (2001-2002) Özel Işık Göz Kliniği - Ankara (2002-2005)Türk Kızılay - Ankara (2005-2008) Gata - Ankara Özel Akay Hastanesi'nde -  Ankara (2009-2011) görev almiş olan  Op. Dr .Timuçin Yıldırım mesleki çalişmalarına şu an Medical Park VM Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Medical Park VM Ankara
Kalaba Mahallesi 30. Sokak No :5 Keçiören/Ankara
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Prp tedavisi Kozmetik cerrahi Laser tedavileri Lasik Makula ödemi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretli) Oyun Odası Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Op. Dr. Timuçin Yıldırım, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak Göz Hastalıkları uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 09.1991
Deneyim: 32 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Astigmatizma Glokom Gözyaşı kanalı tıkanıklıkları Işık Dolgusu Keratit Devamı

Deneyimler

Hacettepe Üniversitesi (1991 - 1997)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 25 35

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ÖV
Özd*** V***
Zamanlama
İlgi
Ortam
19 gün önce
Akıllı mercek ameliyatı
Medical Park VM Ankara

Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir miyop kaynaklı gözlük kullanıyordum. kronik böbrek rahatsızlığım olduğu için hastalığımında etkisi ile gözlerim yıllar içerisinde gittikçe bozuldu ve maalesef yaşam kalitemi gittikçe düşürür hale geldi. 10 yılı aşkın süredir gözüm değişik ışık koşullarında farklı tepki vermeye başlamıştı. Bunun için gitmediğim doktor ve hastane kalmadı ama hiç bir doktor derdime çare olamadığı gibi tanı bile koyamayan doktorlar oldu. Timuçin hocamla yollarımızın kesişmesinin ardından 2021 yılının sonunda muayene oldum .Hocam durumum oldukça değişik ve çok nadir görülen bir gör kusuru olduğunu bana detaylıca anlattı. Gözümün durumunun her ne kadar nadiren görülen bir rahatsızlık olsa da akıllı mercek ameliyatı ile tedavi edebileceğimizi belirtti. İnanın gittiğim hiç bir doktordan bu yönde bir geri dönüş alamadım. Özellikle doktorunuz ile arada ki güven çok önemli. En sonunda hocamın da verdiği güvenle 1.5 ay kadar önce sağ gözümden katarak temizliği ve Akıllı mercek ameliyatı oldum. Daha aradan bir kaç saat bile geçmeden yıllarca tedavisi yok denilen görme kaybım neredeyse tamamen ortadan kalkmıştı. Dünyaya ikinci defa gelmek tanımını gerçek anlamı ile ameliyatımın hemen bir kaç saat sonrasında tattım. 1.5 aydır gözüm de görmem de gayet iyi olduğu için 10 gün öncede diğer gözümden ameliyat olarak yepyeni gözlerimle Artık dünyayı daha iyi görüyorum. benim gibi değişik ışık koşullarında örneğin; gündüz bulanık gece daha net gören kişilere gözleri kapalı Timuçin hocamı tavsiye ederim.

up
Umm*** P***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce
Akıllı mercek ameliyatı
Medical Park VM Ankara

16-17 yıldır yani çocukluğumdan beri gözlük kullanan 26 yaşında bir İnt. Doktorum. Timuçin hocamla tanışmadan önce defalarca farklı doktorlara muayene olmuş ama bir türlü cesaret edememiştim. Yaklaşık 9,5 miyop ve 3,5 astigmat olan gözlerim korneam ince olduğu için kader ameliyatına uygun değildi. O yüzden Timuçin hocam ayrıntılı bir şekilde bana seçeneklerimi anlattı. Zaten kendisi o kadar Güler yüzlü, güvenilir ve sağlam duruşlu bir insan ki işinde çok iyi olduğunu tanışır tanışmaz anlamamak mümkün değil.Meslektaşı olarak cerrah olmak istediğimi söylediğimde göz içi lensleri benim hayat tarzıma en uygun olacak şekilde seçti. Kendisi yaşınızı , hayatınızı ve isteklerinizi de göz önüne alarak sizinle beraber en uygun kararı veriyor. Asla hiçbir şey ezbere değil.Ameliyat 2 seferde yapıldı ve gerçekten kısa bir ameliyattı. Bir kaç saat içerisinde de hastaneden çıkıyorsunuz zaten. Herhangi bir komplikasyon olmadan , sık sık kontrollere çağırarak ameliyat sonrası dönemde de en güzel şekilde ilgilendi. Bizim korka korka fikir aldığımız bu ameliyatları defalarca başarılı bir şekilde uygulamış çok yetenekli bir cerrah. Şuan gözlük kullanmıyorum. Bir doktor olarak iğnenin ucunu bile çok net şekilde görebiliyorum. Bir işlem yaparken gözlüğüm düştü yok sıcaktan burnuma kaydı , buharlandı vs dertlerimden kurtuldum. Hayatınızı gerçekten çok çok değiştiren bir ameliyat. Gözlükten kurtulmak inanılmaz bir şey. Timuçin hocam ile ilgili de ne söylesem az ama benim hayatımı değiştirdi. Sabah kalktığında gözlüğünü bulamayıp el yordamıyla gözlük arayan bir insanken şimdi iğnenin ucunu görüyorum. Ben bile inanamıyorum hala . Çok teşekkür ederim hocam , iyi ki varsınız…

AK
Arz*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Merhaba 20 yıl gözlük takan sol gözü diğerinden tembel 4 derece miyop 4 dereceye yakın astigmatlı bir hasta olarak hocamı buldum. Çok korkularım vardı zaten yeterli göremiyordum bir de kör olursam falan derken bir cesaret aldım randevu kendisi ile görüştükten sonra karar verdim sağolsun tüm endişelerimi giderdi çok sol göz diğerinden daha tembel yüzde 60 görüyordu yüzde yüz görmesede harika görecek dedi. Ameliyatı oldum oldukça konforlu geçti süreç bugün tam altı ay oldu ve iki gözümde yüzde yüz görüyor çok şükür sevgili hocamın bu iyileşme için sevinci çok güzeldi. Her şey için çok teşekkürler iyi ki varsınız.

AG
Asu*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce
Laser tedavileri
Medical Park VM Ankara

Arkadaşım benden bir sene önce Timuçin hocayla laser tedavisi olmuştu ve çok memnun kaldığını söyledi.Aklımda hiç yokken ben de bir randevu aldım.Açıkçası pek niyetim yoktu ameliyata sadece olabilir mi diye gittim ama Timuçin hoca o kadar güzel bir şekilde anlattı ki tedavinin nasıl olacağını hemen karar verdim ve oldum.Süreç sırasında ve sonrasında da çok ilgiliydi.Kafanız bir şeye takıldığında hemen sizi rahatlatıyor ve hiç bıkmadan bütün sorularınıza cevap veriyor.Şuan ameliyat olalı 2 ay oldu aşırı memnunum.Artık dünyaya bir çerçeveden bakmıyorum,bu çok konforlu bir durum.

GD
Giz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Uzun uzun araştırmalarım sonucu lazer ameliyatı için Timuçin Beyi buldum. İyi ki de buldum 5 ay önce lazer ameliyatı oldum 2.25 olan gözlerim şu an 0 hiçbir sıkıntı yaşamadım işini o kadar titizlikle yapıyor ki keşke daha önce yaptırsaymışım mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor soranlara da hiç düşünmeden Timuçin Beyi öneriyorum sizi iyi ki tanıdım hocam 🙂

HK
Hül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

2 çocuğumu da 7 yıldır takip ediyor Timuçin Bey.İkisi de gözlüklü. En son rutin kontrolümüzde oğlumun optik disk sinirlerinde hafif silinme fark etti, baş ağrısı varmı diye sordu ve kibas şüphesi ile bir not yazarak nörolojiye yönlendirdi. Pek çok tetkik yapıldı nörolojide ve ulucanlar gözde. Kafa içi basıncı yüksek çıktı ve neden olabilecek patalojik bir bulgu olmadığı için pseudotumor cerebri teşhisi konuldu oğluma. Gittiğimiz çocuk nörologlarının hepsi de göz doktorumuzun dikkati sayesinde çok çok erken fark edildiğini söylediler. Çok önemli bir teşhis Timuçin Bey sayesinde çok başında konulmuş oldu. İlaç ile kontrol altına alınabilen ama genelde fark edildiğinde geç kalınan ve maalesef görme alanı kaybına neden olabilecek bir bulguyu hocamız kendi rutin muayenesinde oğlumun sinir uçlarını da dikkatli bir şekilde kontrol ettiği için çok başında yakaladık. Timuçin Hocanın da ilk muayenede dediği gibi onca tetkikten sonra da onaylandığı üzere oğlumun görme alanında şükür bir kayıp olmadı. Kendisi zaten çok çok iyi ve zeki bir hekim, hafızası çok iyi, asla unutmuyor, özellikle çocukları hızlı ve güzel muayene ediyor. Net ve sade bir şekilde hastaya durumu aktarıyor. Kafa karışıklığı olmadan kendinizi güvende hissediyorsunuz.

ŞA
Şen*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Timuçin bey çok güven duyduğum bir. Göz doktoru.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GD
Giz*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Lazer için Uzun uzun araştırmalarım sonucunda Timuçin Beyi buldum iyi ki de bulmuşum dediğim bir doktor. Ne kadar gergin olursanız olun doktor beyle konuştuktan sonra hiçbir şeyiniz kalmıyor. 😌 sorduğunuz her soruya yanıt alabileceğiniz ilgisi alakası on numara bir doktor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TS
Tuğ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Timuçin hocayı çok seviyoruz ve ilgisinden son derece memnunuz.Ancak randevumu doktor sitesinden aldığım için hastanede bu randevum gorunmediginden dolayı bir karışıklık yaşandı.Bir daha direk hastaneden randevu almayı düşünüyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
TS
Tuğ*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Timuçin hocayı çok seviyoruz ve ilgisinden son derece memnunuz.Ancak randevumu doktor sitesinden aldığım için hastanede bu randevum gorunmediginden dolayı bir karışıklık ve yoğunluk oldu.

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Timuçin Yıldırım ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Timuçin Yıldırım için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Timuçin Yıldırım için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Timuçin Yıldırım ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504742535

Op. Dr. Timuçin Yıldırım nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Timuçin Yıldırım Medical Park VM Ankara bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Timuçin Yıldırım hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Timuçin Yıldırım Göz Hastalıkları uzmanıdır. Astigmatizma, Glokom, Gözyaşı kanalı tıkanıklıkları alanlarında hizmet veriyor ve Prp tedavisi, Kozmetik cerrahi, Laser tedavileri hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube