Op. Dr. Şerafettin Özer, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Şerafettin Özer

Genel Cerrahi - İstanbul

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Fıtıklar, Obezite Cerrahisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Acıbadem Mah. Sokullu Sok. No: 1  Kadıköy, İstanbul
Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Şerafettin Özer Hakkında

Şerafettin Özer Kimdir?

Opr. Dr. Şerafettin ÖZER1976 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini 1982 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1986 - 1991 yılları arasında ise GATA Tıp Fakültesi Eğitim Hastanesi'nde Genel Cerrahi İhtisas eğitimini tamamlamış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Opr. Dr. Şerafettin ÖZER, 1983 - 1986 yılları arasında Pratisyen Kıta Hekimliği, 1991 - 2004 yılları arasında Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak, 2004 - 2005 yılları arasında Kasımpaşa Asker Hastanesi'nde Baştabip Yardımcısı olarak, 2005 - 2011 yılları arasında ise yine aynı hastanede Baştabip olarak ve 2011 - 2013 Özel Türkiye Hastanesi'nde Tıbbı Koordinator ve Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapmıştır. Ulusal ve Uluslararası olmak üzere 7 Adet Sempozyum organizyonunun düzenlenmesinde aktif rol almış ve sempozyum başkanlığı görevini yürütmüştür.

Mikrocerrahi Kursu (1991), Genel Cerrahi Uzmanlığı Mesleki Geliştrme Kursu (1996), Hastane İşletmeciliği Semineri (1999), Sağlık Kurumları Yöneticiliği Kursu (2004) ve Toplam Kalite Yönetimi, Liderlik (2007) gibi birçok kursa katılmış, sertifika sahibi olmuştur.

 

Türk Cerrahi Derneği, İstanbul Cerrahi Derneği, Endoskopik Laporoskopik Cerrahi Derneği ve Fıtık Derneği üyesi olan Op. Dr. Şerafettin ÖZER, şu anda Türk Diyabet ve Obezite Hastanesi'nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Şerafettin Özer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Dilimde ufak bi kesinti

  Doktor bey merhabalar dilimi yanlisla disimle kestim cok kucuk bir yer koptu ve kanadı simdi dilim aciyor dil kendiji toparlarmi sevgiler..

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Şerafettin Özer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Lütfen yardım

  Annem 50 yasında dösünde bi agrı nedeniyle acile gittik yapılan tetkik sonucu su cıktı karaciger parankiminde kuyruklu yıldız artefaktına neden olan cok sayıda milimetrik ekojenite izlenmiştir(multipl biliyer hamartomlar) daha sonra genel cerrahi muaynesinde midede sorun var denildi ve endoskopye... devamı

  Doktor Cevabı:

  Op. Dr. Şerafettin Özer

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Şerafettin Özer kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. � Özer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Şerafettin Özer için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. � Özer şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Şerafettin Özer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Şerafettin Özer Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Şerafettin Özer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Şerafettin Özer Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik ve açık inguinal ve insizyonel, Splenektomi, Mastektomi (Meme alma operasyonu), Radyoaktif iyot tedavisi, Gaita testleri dışkı testleri, Boyun diseksiyonu, Tiroit sintigrafisi, Guatr ameliyatı, Tiroit ultrasonografisi, Endoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Fıtıklar, Obezite Cerrahisi, Genel Cerrahide Laparoskopi, Kolorektal Cerrahi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Şerafettin Özer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Şerafettin Özer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Şerafettin Özer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. � Özer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Şerafettin Özer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. � Özer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.