Op. Dr. Seçkin Sarı

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Omurga Cerrahisi, Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi, Kifoz

Randevu Al 0 (850) 811 54 82

Doktorun Adresi

Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. Doğu İş Merkezi Kapı No:15 Kat 7 No:16 (Asuman Eczanesinin yanı)  Şişli, İstanbul
Seçkin Sarı Muayenehane

Online randevu aktif değil. Telefon ile randevu alabilirsiniz.

0 (850) 811 54 82
İmkanlar
Wi-fi Kredi kartı ile ödeme Nakit

Seçkin Sarı Hakkında

Seçkin Sarı Kimdir?

Op. Dr. Seçkin SARI, 1980 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak 2005 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tammaladıktan sonra Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Sırasıyla Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Omurga Cerrahisi ve Artroplasti Kliniği’nde, Nusaybin Devlet Hastanesi’nde ve Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Op. Dr. Seçkin SARI’nın mesleki kongre, seminer ve yer aldığı kurslar;

Temel Omurga Cerrahisi Kursu

Surgical Techniques in the Degenerative Lumbar Spine Instructional Course

AO Spine Advanced Symposium-Spinal derformity

Intervertebral Disk ve Hastalıkları Uygulamalı Kadavra Kursu

GKD-PEV Tanı ve Tedavisi Uygulamalı Kursu

Omuz ve Dirsek Cerrahisi Çekirdek Müfredat Eğitim Programı Kursu

Diz Ekleminde Temel Cerrahi Artroskopi Kursu

İlizarov Eğitim Toplantısı

AO Travma Temel Kursu ve İleri Kursu

Op. Dr. Seçkin SARI, İstanbul Beşiktaş'ta bulunan Fulya Ortopedi ve Omurga Merkezi'nde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Omurga Cerrahisi
 • Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi
 • Kifoz
 • Sinir Sıkışması
 • Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları
Tedaviler
 • Artroskopik cerrahi
 • Kalça protezi ameliyatları
 • Eklem cerrahisi
 • Halluks valgus onarımı
 • İlizarov - Kemik uzatma ameliyatları
Fotoğraflar
Hobiler
 • Fotoğraf Çekmek
 • Motosiklet Sporları
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 54 82

Seçkin Sarı Değerlendirmeleri

Değerlendir
6 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ze..tancı
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktorumuz Seçkin Sarı beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. Annemin başarılı bel kırığı ameliyatını gerçekleştirdi çok memnunuz sağolsun var olsun Çoook memnunuz Allah sağlıklı,sıhhatli, uzun ömürler versin.. Dünkü ilginizden dolayı size minnettarız...Sevgiler saygılar 22-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
an..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

İlk randevumuzdan itibaren bilgisini ve ilgisini hiç esirgemedi. Her mesajımıza cevap verdi, atomkarınca kıvamında, süper bir doktor. 10-12-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
ıl..al
Zamanlama
İlgi
Ortam

Temmuz 2018 yılında tanışma Şeref’ine nail olduk Seçkin hocayla..Çaresizlik içinde sayısız doktor gezip hiçbirinden yol gösterici birşeyler duyamamışken, son olarak hocama yolumuz düştü.iyiki de düşmüş, vesile olanlardan allah razı olsun. Ben buraya hem halamın adına hem kendi adıma yazıyorum, 9 ay önce skolyoz ameliyatı oldu halam, çok endişeliydik çünkü kolay bir ameliyat değildi, 90 derecelik bir Skolyoz ameliyatını anlatıp bir hastayı sakinleştirmek çok basit birşey değil, fakat seçkin hoca okadar özveriyle yaklaştıki, o muayenehaneyi terkettiğimizde halam bana “kızım ben bu hocaya güvendim inanıyorum ona olayım ameliyatımı” diyebildi.Yani bir insanın korkusunu alıp sakinleştirmesini bilen, kelimelerini seçerek ve kendini hastasının ve yakınlarının yerine koyarak konuşan bir İnsan. 8 saatlik bir ameliyat süreci boyunca sürekli beni telefonla arayarak ameliyatın nasıl gittiğini bildirip içime su serpti, sadece bir doktor gibi değil bir abi gibi samimi rahatlatıcı davrandı hep. Sayesinde halamın hayat kalitesi arttı, gençlik hallerine döndü neredeyse diyebilirim. Hastalarına, hasta yakınlarına ilgisi, anlayışı, Güleryüz’ü ve samimiyeti okadar güzel ve değerliki. Hastalarını hiçbir durumda yalnız bırakmayan, ameliyat sonrası, iyileşme süreci tamamlandıktan sonra bile hiç çekinmeden bir problem oluştuğunda rahatlıkla arayıp derdimizi anlattığımızda buna bir çözüm üretmeye çalışan bir doktor. Buraya ne yazsam, veya nekadar yazarsam yazayım ona olan minnetimi veya nekadar mükemmel bir doktor olduğunu ifade etmem mümkün değil çünkü onu tanımadan ve karşı karşıya gelmeden bu hayranlığımı eminim anlayamazsınız. Rabbim hocamızı vesile kılmış bu yolda. İyiki bulmuşuz seni, iyiki güvenmişiz. Herşey için çok teşekkür ederim Hocam. Işıl 16-09-2019

�egül..lan
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kayak yaparken düşüp ,çapraz bağları koparmam sonucu 11 doktordan sonra Seçkin beyi karşımıza Allah çıkardı.En ünlü sporcu hastanesinden tutunda ,doktorlara kadar herkezin ameliyat dediği bağ kopmasına Seçkin beyin fizik tedaviyi önerip ,geçirmesi uzmanlık ötesi bir tedavi yöntemiydi.Şimdi ailemizin ilik kemik doktoru oldu resmen..Kesinlikle başka kimseyi aramayın .Alanında 1 numara,ilgi,alaka,sohbeti, on numara doktor. 11-03-2019

an..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

Oğlumun skolyoz hastalığı sebebiyle tanıştık kendisiyle. İlk muayenede hastalık ve ameyiyat ile ilgili öyle geniş bilgilendirdi, öyle bir güven verdi ki, kararımızı vermiş olarak ayrıldık yanından. Çok doğru bir karar vermişiz. Beş ay oldu ameliyat olalı çok şükür her şey yolunda. Son nefesime kadar kendisine duacıyım. 03-02-2019

tafa Berk..at
Zamanlama
İlgi
Ortam

Üç ay önce skolyoz ameliyatı oldum, 7.5 saatlik ameliyat süreci boyunca sürekli ailemi telefonla arayarak ameliyatın nasıl gittiğini bildirdi ve ameliyat sonrasında hastanede kaldığım süre boyunca her gün ziyarete geldi 19-12-2018

6 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Seçkin Sarı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Seçkin Sarı ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Seçkin Sarı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 54 82

Op. Dr. Seçkin Sarı için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Seçkin Sarı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Seçkin Sarı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Seçkin Sarı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Seçkin Sarı Seçkin Sarı Muayenehane Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Seçkin Sarı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Seçkin Sarı Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır. Artroskopik cerrahi, Kalça protezi ameliyatları, Eklem cerrahisi, Halluks valgus onarımı, İlizarov - Kemik uzatma ameliyatları, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu), Pediatrik ortopedi cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Omurga Cerrahisi, Kalça Kireçlenmesi Ve Tedavisi, Kifoz, Sinir Sıkışması, Çocuk Dirsek Çevresi Kırıkları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Seçkin Sarı için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Seçkin Sarı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Seçkin Sarı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Seçkin Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Seçkin Sarı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Pzt 26 Tem
Sal 27 Tem
Çar 28 Tem

Bu uzmanın online randevu alabileceğiniz bir takvimi bulunmuyor.

Randevu takvimi talep edin
.