Op. Dr. Salim Sezer

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler - İstanbul
5.0

Prematüre Doğum, Gebelik Dönemi Genel, Gebelik Takibi

“11 yıl sonra doğal yollarla oluşan riskli gebeliğimizi Salim hocamıza emanet ettik..İki kez serklaj ...” Devamı

Op. Dr. Salim Sezer

Uzm. Dr. Salim Sezer 09.10.1972 yılında doğmuştur. Lisans öğremini 1994 – 200 yılında İstanbul Üniversitesi (İstanbul Tıp Fakültesi) ‘nden almıştır. Yüksek Lisans eğitimini Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde alan Salim Sezer, Doktorasını Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Perinatoloji (yan dal) Bölümünde tamamlamıştır. 2001 Ocak – 2002 Haziran pratisyen hekim olarak Sakarya/Kocaali SSK istasyonunda 1.5 yıl, 2002 temmuz- 2002 Ekim Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel cerrahi asistanı olarak 4 ay, 2004-2009 yılları arasında 5 yıl süre Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanlığı, 2009-2011 yılları arasında 2 yıl süre ile Elbistan Devlet Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2011-2013 yılları arasında 2 yıl süre ile Nizip Özel Zirve Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı, 2014-2017 yılları arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 yıl süre ile Perinatoloji yandal asistanlığı, 2017 Mayıs – 2017 Ekim 6 ay süre ile Şanlıurfa Eyyubi’ye Eğitim ve Araştırma hastanesinde Perinatoloji uzmanı, 2017 kasım-2019 Temmuz arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Perinatoloji uzmanı olarak görev yapmıştır. 2019 yılından itibaren Özel Esencan Hastanesinde Perinatoloji Uzmanı olarak hasta kabulüne başlamıştır.

Özel Esencan Hastanesi
Bağlarçeşme mah. 19 Mayıs Bulvarı No:18 Esenyurt/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Gebelik muayenesi Üçlü tarama testi Sezeryan sonrası normal doğum Sezaryen doğum Şeker yüklemesi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Vale Sgk Anlaşmalı Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Uzm. Dr. Salim Sezer 09.10.1972 yılında doğmuştur. Lisans öğremini 1994 – 200 yılında İstanbul Üniversitesi (İstanbul Tıp Fakültesi) ‘nden almıştır. Yüksek Lisans eğitimini Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde alan Salim Sezer, Doktorasını Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Perinatoloji (yan dal) Bölümünde tamamlamıştır. 2001 Ocak – 2002 Haziran pratisyen hekim olarak Sakarya/Kocaali SSK istasyonunda 1.5 yıl, 2002 temmuz- 2002 Ekim Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi genel cerrahi asistanı olarak 4 ay, 2004-2009 yılları arasında 5 yıl süre Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Asistanlığı, 2009-2011 yılları arasında 2 yıl süre ile Elbistan Devlet Hastanesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2011-2013 yılları arasında 2 yıl süre ile Nizip Özel Zirve Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı, 2014-2017 yılları arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 3 yıl süre ile Perinatoloji yandal asistanlığı, 2017 Mayıs – 2017 Ekim 6 ay süre ile Şanlıurfa Eyyubi’ye Eğitim ve Araştırma hastanesinde Perinatoloji uzmanı, 2017 kasım-2019 Temmuz arasında Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Perinatoloji uzmanı olarak görev yapmıştır. 2019 yılından itibaren Özel Esencan Hastanesinde Perinatoloji Uzmanı olarak hasta kabulüne başlamıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 06.2004
Deneyim: 19 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Prematüre Doğum Gebelik Dönemi Genel Gebelik Takibi Geç Doğum (Miad Aşımı) Gestasyonel (Gebelikte) Diyabet Devamı

Hobiler

Satranç Doğa gezisi Devamı

Deneyimler

Özel Esencan Hastanesi (2019 - Devam ediyor)
İSTANBUL KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE ÇOCUK NEFROLOJİSİ UZMANI (2017 - 2019)
Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi (2017 - 2017)
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (2014 - 2017)
Özel Zirve Tıp Merkezi (Pasif) (2011 - 2014)
Kahramanmaraş Elbıstan Devlet Hastanesı (2009 - 2011)
İstanbul Gaziosmanpaşa Taksım Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı (2004 - 2009)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 16 03

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

4.9
AM
Ali M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 ay önce
Gebe takibi
Özel Esencan Hastanesi

11 yıl sonra doğal yollarla oluşan riskli gebeliğimizi Salim hocamıza emanet ettik..İki kez serklaj ameliyatı ve çok sıkı bir takip sayesinde oğlumuzu sağ salim kucağımıza aldık çok şükür..Samimi, işinde son derece uzman ve babacan bir doktor arayan herkese tavsiyemizdir..Allah ondan ve ekibinden razı olsun..

FA
Fat*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Sayın hocama öncelikle çok teşekkür ederim, riskli gebelik grubunda olan bir anne adayıyım maalesef. Farklı bir ilde yaşadığımdan dolayı doktor konusunda sıkıntılar yaşıyordum. İstanbul’a geldiğimde Salim hocaya muayeneye gittim, normal bir muayene olmasına rağmen uzunca bir süre hem bana hem bebeğime detaylı olarak baktı, çok güzel açıkladı her şeyi, korkularımı giderdi. Çok memnun kalarak ayrıldım. İstanbulda yaşıyor olsaydım hastası olacak ve kendimi çok şanslı hissedecektim. Tekrardan çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Meslek hayatınızda başarılar dilerim.

KG
Kad*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Devlet hastanesine muayene olmaya gittigimde bebeğime amniyotik bant teşhisi koyuldu doktor Salim bey’in detaylı ultrason muayenesinde çok şükür ters bir duruma rastlamadık içimize su serpildi kendisine çok teşekkür ederim

EA
Esr*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Dört hastane gezdim. Çocuğumda bir sorun olduğunu söylemişlerdi. Ve gittiğim hastanedeki doktorların hiçbirinden net bir cevap alamadım. Sağ olsun Doktor Salim Bey'i bulduk. Salim Bey bize detaylı açıklamaları yapıp, çocuğumda bir problem olmadığını bize söyledi. İlgi ve alakasından dolayı Salim Bey'e çok teşekkür ederiz...

Sen*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Ayrıntılı ultrason için gittik, Salim Bey gerçekten de çok ilgili ve alakalıydı. Kesinlikle bir Kadın Doğum uzmanı arıyorsanız, Salim Bey'i öneririm.

Rab*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Salim beyi iki kez ziyaret ettim ikisindede çok memnun kaldım biri ikili tarama testi diğeri ayrıntılı ultrasondu herşeyi tüm ayrıntılarıyla anlattığı için teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SS
Sed*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

İçimde iyi duygular ile gittiğim doktor Salim Bey bizi yanıltmadı. BebeğimiZin detaylı ultrasonunu çektirmek için gittik. Bilgili, ilgili ve kibar bir beyefendi. Her sorduğumuz soruya istisnasız cevap verdi. Gerçekten çok detaylı oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Salim Sezer ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Salim Sezer için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Salim Sezer için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Salim Sezer ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741603

Op. Dr. Salim Sezer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Salim Sezer Özel Esencan Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Salim Sezer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Salim Sezer Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji - Riskli Gebelikler uzmanıdır. Prematüre Doğum, Gebelik Dönemi Genel, Gebelik Takibi alanlarında hizmet veriyor ve Gebelik muayenesi, Üçlü tarama testi, Sezeryan sonrası normal doğum hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube