Op. Dr. Şadi Özdemir

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - İstanbul
5.0

İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Vajinal Enfeksiyonlar, Kadında İşeme Bozukluğu

5.0

“Kendisini annemden tanıdığım ve çevremden bir çok kişinin yardım aldığı ve çok memnun ayrıldığımız b...” Devamı

Op. Dr. Şadi Özdemir

Op. Dr. Şadi ÖZDEMİR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, aynı üniversitede yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. 

Muş, Ağrı, Kırıkkale ve Silivri Devlet Hastane'lerinde ''Uzman Doktor'' olarak görev almış olan Op. Dr. Şadi ÖZDEMİR, 1983 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Laparoskopi Eğitimini başarıyla tamamlamış, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Gen Mühendisliği ve Biyoteknoloji Araştırma enstitüsünde Mikroenjeksiyon ve Transgenik manüplasyonlar konusunda çalışmalarda bulunmuştur.

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde bir süre Yrd. Doç. Dr. Olarak öğretim üyeliği yapmış, Yeditepe Üniversitesi'nde tüp bebek ve yardımcı üreme teknikleri, infertilite konusunda eğitimlerini tamamlamıştır

Op. Dr. Şadi ÖZDEMİR, 2003 yılında Silivri Onur Hospital’i,2007'de ise, Onur Diyaliz Merkezini kuruculuğunu yapmış 2011 yılında Onur Karaman Hastanesini inşa etmiştir, 2013 yılında Onur Trakya Hastanesini devreye alarak sağlık hizmetlerini sürdürmüş, 2017 yılında da İstanbul Şişli de Psikolojin Danışmanlık Merkezi kuruluşunda rol almıştır. Hala aktif olarak bu merkezde mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Op. Dr. Şadi ÖZDEMİR, Kısırlık tedavisinde IVF, İUİ gibi uzun ve zorlu manüplativ süreçler gerektiren durumlarda beklenen psikolojik sorunların çözümü için bu gibi tedavi ve operasyon merkezlerinde destek ve danışmanlık hizmetlerinin zorunluluğunu tez olarak ileri sürmektedir. Yasa ve yönetmeliklere bu hizmeti verecek personelin zorunlu olmasını sağlayacak şekilde maddeler konulmasını bilim ışığında önermektedir.

Doktor Özel Muayenehane
19 Mayıs mah.Halaskargazi cad.No.226/12 Şişli/İstanbul
Hizmetler
Vajina estetiği Vajinismus tedavisi Cinsel ilişkide ağrı Serviks biyopsisi İdrar kaçırma ameliyatları Devamı

İlgi Alanları

İdrar Kaçırma (üriner inkontinans) Vajinal Enfeksiyonlar Kadında İşeme Bozukluğu Pelvik Ağrı (kronik) Cinsel İşlev Bozukluğu Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
GK
Gül*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Kendisini annemden tanıdığım ve çevremden bir çok kişinin yardım aldığı ve çok memnun ayrıldığımız bir doktordur.Ablamın yumurtalıklarında oluşan dış gebeliğine hiç bir operasyon yapmadan sadece ilaçla sorunu çözdü ve aynı zamanda kaygı ve endişelerini gidermeye çalışıp destek oldu.Aynı şekilde tavsiyede bulunduğum bir kaç yıldır çocuğu olmayan bir yakınımın uyguladığı tedavi sayesinde çok sahibi olmasını sağladı kesinlikle bilgisine ve tecrübesine inanıp güvendiğim ve tavsiye ettiğim tek doktor.

ZY
Zey*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 yıl önce

Öncelikle 89 doğumlu bir çocuk annesiyim,o dönemde annemin doktoruydu benim dünyaya gelmeme yardımcı olan şadi hocam çoğu doktorun bilmediği bir şekilde Doğum yaptırmış. Uyuyarak normal Doğum !!! 2013 yılında mesafe sorunu yüzünden kendisinde Doğum yapamadım en büyük pişmanlığım kendisinde uyuyarak normal Doğum yapamamak. 3 doktor değiştirdim onun dışında bir çok doktora sordum bu şekilde Doğum yapabilirmisiniz diye,hiçkimse bunun olası olduğunu söylemedi! Burdan söylüyorum sizde normal Doğum olsun ama acı cekmiyim diyorsanız bu konunun uzmanı şadi Özdemir’dir. İkinci çocuğum olduğunda mutlaka şadi hocada uyuyarak normal Doğum yapacağım.bence uzmanlıkta üstüne yok.!!! ????

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Şadi Özdemir ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Şadi Özdemir için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Şadi Özdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Şadi Özdemir Doktor Özel Muayenehane bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Şadi Özdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Şadi Özdemir Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite uzmanıdır. İdrar Kaçırma (üriner inkontinans), Vajinal Enfeksiyonlar, Kadında İşeme Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve Vajina estetiği, Vajinismus tedavisi, Cinsel ilişkide ağrı hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube