Op. Dr. Özge İdem Karadağ

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kayseri - Melikgazi

Kısırlık / İnfertilite , Tüp Bebek, Vajinismus

Randevu Al 0 (850) 811 92 84

Doktorun Adresi

Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 1/ 1-A  Melikgazi, Kayseri
Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Özge İdem Karadağ Hakkında

Özge İdem Karadağ Kimdir?

Op. Dr. Özge İDEM KARADAĞ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2007 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kayseri Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Kayseri Tüp Bebek Merkezi ve Bakırköy Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Özge İDEM KARADAĞ, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Özge İDEM KARADAĞ, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Tabipler Birliği, TJOD (Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği), TSRM (Üreme Sağlığı ve İnfertilite Derneği) ve Türkiye Maternal Fetal Tıp ve Perinatoloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ISTANBUL BAKIRKÖY DR. SADI KONUK EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Kısırlık / İnfertilite
 • Tüp Bebek
 • Vajinismus
 • Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi
 • Doğum
Tedaviler
 • Vajinismus tedavisi
 • Laparoskopik over kisti ameliyatı
 • Sistosel ve rektosel onarımı
 • Blastokist transferi
 • Sezeryan sonrası normal doğum
Ücret Bilgisi
Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 92 84

Özge İdem Karadağ Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Özge İdem Karadağ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Özge İdem Karadağ ile nasıl iletişime geçerim?
Op. Dr. Özge İdem Karadağ ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 92 84

Op. Dr. Özge İdem Karadağ için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. Özge İdem Karadağ için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Op. Dr. Özge İdem Karadağ için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Op. Dr. Özge İdem Karadağ nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Özge İdem Karadağ Özel Acıbadem Kayseri Hastanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Op. Dr. Özge İdem Karadağ hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Özge İdem Karadağ Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Vajinismus tedavisi, Laparoskopik over kisti ameliyatı, Sistosel ve rektosel onarımı, Blastokist transferi, Sezeryan sonrası normal doğum, Rahmin alınması, Serviks biyopsisi(kolposkopi), Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Genel jinekolojik operasyonlar, İnvitro maturasyon alanlarında hizmet veriyor ve Kısırlık / İnfertilite , Tüp Bebek, Vajinismus, Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Doğum hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Op. Dr. Özge İdem Karadağ için muayene ücreti nedir?
Op. Dr. Özge İdem Karadağ muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Özge İdem Karadağ muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Op. Dr. Özge İdem Karadağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. Özge İdem Karadağ hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.