Op. Dr. Onur Peşluk, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Onur Peşluk

Genel Cerrahi - İstanbul

Mide Kanseri, Paratiroid Bezi Hastalıkları, Mide Ağrısı

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Valikonağı Cad. Fulya Sok. No:5 P.K.:34365  Şişli, İstanbul
Nişantaşı HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Onur Peşluk Hakkında

Onur Peşluk Kimdir?

Op. Dr. Onur PEŞLUK, 1977 yılında doğmuştur. Tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı, Taksim Özel Alman Hastanesi, Diyarbakır Asker Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği ve Sivas Şarkışla Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan  Op. Dr. Onur PEŞLUK, mesleki çalışmalarına şu anda İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde devam etmektedir. Ayrıca kendisi, Türk Kolon ve Rektum Cerrahisi Derneği, Türk Cerrahi Derneği, İstanbul Meme Derneği, Türk Tabipler Birliği, Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği ve Türk Obezite Cerrahisi Derneği üyesi olup iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

  • Allianz Sigorta
  • Anadolu Sigorta
  • Axa Sigorta
  • Demir Hayat
  • Ergo

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Onur Peşluk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Onur Peşluk kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. O Peşluk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Peşluk için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. O Peşluk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Onur Peşluk ile anlaşmalı?
Onur Peşluk ile anlaşmalı kurumlara doktorsitesi.com üzerinde yer alan profilini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. ( Allianz Sigorta , Anadolu Sigorta , Axa Sigorta , Demir Hayat , Ergo , Groupama Sigorta , Güneş Sigorta , Mapfre - Genel Sigorta , YapıKredi Sigorta )

Op. Dr. Onur Peşluk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Onur Peşluk Nişantaşı HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Onur Peşluk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Onur Peşluk Genel Cerrahi, uzmanıdır. Anorektal bölge cerrahisi, İleal interpozisyon, Laparoskopik reflü cerrahisi, Yemek Borusu(Özofagus) Kanseri, Endoskopi alanlarında hizmet veriyor ve Mide Kanseri, Paratiroid Bezi Hastalıkları, Mide Ağrısı, Peptik Ülser, Genital Siğil hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Onur Peşluk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Onur Peşluk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Onur Peşluk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. O Peşluk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Onur Peşluk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. O Peşluk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.