Op. Dr. Naci Çelik, İstanbul, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Naci Çelik

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Göğüs Estetiği, Yüz Estetiği, Botoks Ve Dolgu

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Brandium R2 Kat: 28 D: 259  Ataşehir, İstanbul
Prago Klinik

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Naci Çelik Kimdir?

Op. Dr. Naci ÇELİK, 1969 yılında Isparta'da doğmuştur. Lise öğrenimini Kuleli Askeri Lisesi'nde bitirdikten sonra Gülhane Askeri Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında derece ile tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Aynı yıl Ege Üniversitesi  Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı'nda ihtisasına başlamıştır. 2001 yılında da Plastik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Öğrencilik hayatı boyunca pek çok burs kazanmış olan Op. Dr. Naci ÇELİK, tıp eğitimi esnasında Gata Başarı Bursu ile Almanya ve Belçika'ya gönderilmiştir.  Ege Üniversitesi'ndeki eğitimi döneminde de asistanlığının 4. senesinde Chang Gung Memorial Hospital Taiwan'da Fellowship olarak 2 yıl çalışmalarda bulunmuştur. Taiwan'da bulunduğu sürede "Residents Best Paper" ödülüne ve Taiwan Hükümeti tarafından "Deneysel Çalışma Bursuna" layık görülmüştür. Ayrıca 2002 yılında "Euraps Young Plastic Surgeon" bursunu ve 2007 yılında İtalya'da düzenlenen "Nose & Surroundings Kongresi"nde poster yarışması 3.'lüğünü de kazanmıştır. 

2001 yılında Prof Dr. Onur Erol'un yanında İstanbul ONEP'te Estetik Cerrahi Fellowluğuna başlayan Op. Dr. Naci ÇELİK, daha sonra ONEP'te partner olarak çalışmıştır. Mesleki çalışmalarına ise 2008 yılından beri kendisine ait olan PRAGO Kliniği'nde devam etmektedir. 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Naci Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.