Op. Dr. Müjde Koyuncu

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Ankara
5.0

Hamilelik, Genital Siğil (hpv), Genital Organ Bozuklukları

5.0

“Bir buçuk yıl önce çok sıkıntılı bir süreçten geçiyordum ve kadın hastalıkları uzmanına gitmem gerek...” Devamı

Op. Dr. Müjde Koyuncu

Op. Dr. Müjde KOYUNCU, lisans öncesi öğrenimin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından Ankara Numune Hastanesi, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi, Ankara Fatih Üniversitesi Hastanesi gibi saygın kurumların Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği'nde görev yapmış olan Op. Dr. Müjde KOYUNCU, 2000 yılından beri Ankara - Çankaya'da bulunan özel kliniğinde hastalarını kabul etmektedir. Ayrıca kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.

Op. Dr. Müjde Koyuncu Muayenehanesi
Çankaya Cad.No:4/3 Atakule Karşısı, İş Bankası Üstü Çankaya/Ankara
Hizmetler
Nst Jinekolojik cerrahi Jinekolojik muayene Jinekolojik operasyonlar Kızlık zarı dikimi (himenoplasti) Devamı

Hakkında

Op. Dr. Müjde KOYUNCU, lisans öncesi öğrenimin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Numune Hastanesi'nde yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Hamilelik Genital Siğil (hpv) Genital Organ Bozuklukları Genital Kaşıntı Genital Estetik Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
MA
Mel A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Bir buçuk yıl önce çok sıkıntılı bir süreçten geçiyordum ve kadın hastalıkları uzmanına gitmem gerekiyordu. Kuzenim müjde hanımı uzun zamandan beri tanıyor ve ondan hep övgü ile bahsediyordu. Doktor hanımın muayenehanesine giderken sıkıntılarımı unutturacak kadar korkularım vardı. Bilmiyorum doktor hanıma mı yoksa teşekkür etsem beni oraya götüren kuzenime mi ama muayenehaneden çıkınca kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyordum. Geçen hafta tekrar müjde hanıma gittim ama bu sefer rahat ve güven doluydum. İnanılmaz rahattım. Ve tekrar hiç yanilmadigimi gördüm. İşinin ehli olması, sorunsuz herşeyi mükemmel bir şekilde tedavi etmesi bir yana müjde hanımın hastası iseniz inanın ki psikoloğa ihtiyacınız olmaz. Kendisine binlerce kere teşekkür ederim 🙏☺️☺️

PG
P G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Uzun zamandan beri adet düzensizliği ve ağrı şikayetlerim vardı. Kullanmadığım hormon ilacı ve ağrı kesiciler kalmamıştı. İki yıl önce sağlık sektöründe çalışan bir arkadaşımın önerisi ile Müjde hanıma gittim. Doğruyu söylemem gerekirse içimden yine hormon reçetesi ve ağrı kesici verilmesini bekliyordum. Öncelikle doktor hanım detaylı bir şekilde şikayetlerimi ve aldığım tedavileri sorgulayıp not etti. Daha sonra detaylı bir muayene yapıp önemli olan sabırlı olmamı takip ve tedaviyi bırakmamı önerdi. O günden sonra hormon ilacı kullanmadan şikayetlerim hemen hemen hiç kalmadı. Düzenli takiplerde doktor hanımın maddi kazancı arka planda tuttuğunu, hastanın iyileşmesine ve sonuç aldığında gönülden mutlu olduğunu gördüm. Naif kişiliğinin, meslek aşkının ve mesleğine olan saygısı ve bağlılığına 2 yıldan beri tanıklık ediyorum. İyi ki varsınız!

Yel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Mucize doktorum benim. 5 yıl önce herkesin ne güçlükler yasadigini anlattigi epidural dogumumda dakikalar icerisinde herseyi halledip herkesin saskinlikla aa sen ameliyatli degilmisin o hareketi nasil yapiyorsun diye saskinlik yaşadığı, en ufak bir agri bile yasatmadan beni taburcu ettigi hastaneden bugün daha basit bir operasyonu yine mükemmel bir ustalikla sorunsuz agrisiz acisiz hicbirsey yasamadan taburcu olmami saglayan mukemmel bir doktor MÜJDE KOYUNCU. Kendisine ve ekibine cok teşekkür ediyorum. 6 yildir bana doktor oldu psikolog oldu. Tatlı diliyle güler yüzüyle herzaman hastasini rahatlatmayi başarıyor. Heleki benim gibi pimpirikli bir hastanin ayni sorularina defalarca maruz kalmasina ragmen defalarca sabirla cevaplamasina sonsuz tesekkur ediyorum. 6 yıldır etrafimdaki herkese tavsiye éttigim mucize doktorum benim inşallah bundan sonra yanlizca tatillerde ziyaretinize gelmek nasip olur ? . Size ve ekibinize sonsuz tesekkur ediyorum. Iyiki varsınız ??

MA
Mer*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bebeğim ve benim hamilelik doğum ve doğum sonrası süreci sağlıklı huzurlu geçirmemizde sevgili Müjde hanımın katkısı çok büyük. Mesleki bilgisi ve hassas yaklaşımı ile kendimi çok huzurlu hisssetmemi sağlayan bir dönem geçirdim. İyi ki yollarımız kesişmiş. Bu anlamda kendimi çok şanslı hissediyorum. Kendime annem kadar yakın hissettiğim ve güvendiğim gerçek bir doktora sahibim kesinilkle tavsiye ederim.

HB
Han*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hamile olduğumu öğrendiğimde tanıdığım 2 arkadaşımın tavsiyesi üzerine ilk muayenem için Müjde Hanım’a gittik. 1 saat boyunca hem gebelik hakkında konuşup, hem de benim ve bebeğimin sağlığı ile ilgili bilgi verdi. Aklımdaki bütün soruları cevapladı. Ondan sonraki bütün muayenelerimizde büyük bir ilgiyle bütün sorunlarımı çözmemde bana destek verdi. Gebelik boyunca yaptırdığım bütün testlerin ve taramaların sonucunu ben daha sormadan, sonuçlar çıkar çıkmaz arayıp bilgi verdi her seferinde içimize su serpti. Doğum zamanı yaklaştığında ise her zamanki gibi benim ve bebeğimin sağlığı ön plandaydı. Hamilelik sürecinde o kadar alışmıştım ki doğumdan sonraki muayenelere gitmeyi iple çektim.9 ayımın her gününden keyif almamı, aklımda soru işareti kalmadan bebeğime kavuşmamı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim. Hamile olan arkadaşlarıma güvenle kendisini tavsiye ediyorum. Doğum zamanında yanımda olan arkadaşlarım ise şimdiden o güzel zamanlar geldiğinde kendisine başvurmak istiyor. İyi ki Müjde Hanım’la yolum kesişmiş, herkese gözüm kapalı tavsiye edebilirim :)

HG
Hat*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Doktor Müjde Hanım ile birlikte iki doğum gerçekleştirdim. İkincisi 2 ay oldu. Ilk doğumum sezeryan olmak zorundaydı tabii devamı da sezeryan oldu. Doktor Müjde Hanım endişeye düşürmeden bütün ihtimalleri anlatır ve her olasılıkta kendinize doğru müdahale edileceğine güvenirsiniz. Doktor Hanım anneyi olduğu kadar bebeğide düşünür. Insanın doktoruna güvenmesi ona giderken bir çekince yaşamaması çok önemli. Epidural konusunda önyargılarım vardı, bir yaķınımın bu konuda çok sıkıntılı bir hikayesi vardı. Ancak ona rağmen iki doğumumda da herhangi bir kaygı yaşamadım. Çünkü o güveni sağlıyor ve siz kendinizi Ona rahatlıkla emanet ediyorsunuz. Bunun yanında muayenehane ortamı, Pınar Hanım'ın ilgisi, randevuların takibinin yapılması size önemsendiğinizi hissettiriyor. Hayatımda bir şans olarak nitelediğim ve iyi ki tanışmışım dediğim bir doktordur Müjde Hanım.

ED
Ezg*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Müjde Hanım'a hamile olduğumu öğrendiğim ilk gün arkadaş tavsiyesi ile ulaştım. Daha ilk randevumuzda aklımıza takılabilecek, merak edeceğimiz ve bilmemiz gereken her şeyi tek tek anlattı. Her randevumuzdan mutlu bir şekilde ayrıldık ve bir sonraki randevuyu iple çektik :) Ben bebeğimin iri bebek olması nedeniyle sezaryen doğum yaptım. Bu kadar rahat bir doğum olacağını bilseydim sezaryen doğum yapacağıma hiç üzülmezdim. İşinin ehli bir elden çıktığı belli olan incecik bir sezaryen izim var sadece. Doğum sonrası da hiç korktuğum gibi değildi. İlk günden ayaklandım :) Müjde Hanım doğum sonrasında da hem benim, hem de bebeğimin sağlığıyla son derece ilgiliydi. Müjde Hanım'ın verdiği güvenle çok huzurlu ve sorunsuz bir hamilelik geçirdim. Siz ne kadar huzurlu olursanız bebeğiniz de o kadar huzurlu olur derler ya gerçekten de öyle oldu. Bu kadar güler yüzlü, içten, deneyimli ve ilgili bir doktorum olduğu için çok şanslı hissediyorum kendimi. Herkese de tereddütsüz tavsiye ediyorum. İyi ki varsınız :)

İÜ
İlk*** Ü***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Bu sitenin sayesinde ulastim Mujde Hocama.. O ki bizim icin ailemizden bir birey gibi oldu. O donem icinde bir kac arkadasim daha hamileydi Mujde hocamin ilgi alakasini anlattikca keske bizde onun gibi bir hoca bulabilseydik dediler. Hamileligim surecinde kanamalarim oldu beni hep telkin edip kanamalari durdurduk ancak bebisimiz dunyaya gelmeye acele edince verilen ilaclar bana yan etki yapti o gun sabaha kadar uyumadigini bu bebegin alinmasi yada alinmamasi konusunda dusundugunu ve almamizin daha iyi olacagini soyledi dogum gerceklesti evet iyi ki almis hamilelik baslarinda 2 kere gecirmis oldugum viral enfeksiyon bebege etki etmis yenidogan pnomonisi ile dogmustu dogumu erteleseydik yogun bakim surecimiz cok daha fazla uzayacakti. Ofisin temizligi ferahligi calisanlardan Pinar Hanimin guleryuzlu olusu her dakika sorulariniza pazar demeden tatil demeden yardiminiza kosan bir doktorun olusu daha ne ister ki bir hasta.. Size müteşekkiriz Mujde Hocam.

Zel*** Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

Hamileliğimin ilk günlerinde doktor araştırmasına girdim. İnternetten Müjde hocamı buldum. Muayenelerine gitmeye başladım. Hamileliğim boyunca bana verdiği tavsiyeler ve beleri yapmam neleri yapmamam gerektiği hakkında bana birçok konuda yardımcı oldu. Sayesinde çok rahat ve güzel bir hamilelik dönemi geçirdim. Doğumumda da doğum sonrasında da kendisi beni yalnız bırakmadı. Yaptıkları için kendisine çok çok çok teşekkür ederim.

TB
Tuğ*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

Hamile olduğumu öğrendiğimde güvenerek gidebileceğim bir kadın doğum doktoru araştırıyordum. Müjde hocanın yeni doğum yaptırdığı arkadaşımın tavsiyesi üzerine gitmeye karar verdik. Muayenehanesine ilk gittiğim an da ofisinin ferahlığı içimi rahatlattı. Gebelik takibimin ilk muayenesinde aklımdaki soruları daha ben sormadan Müjde hocam detaylı bir şekilde anlattı. Hamilelik sürecinde, doğum başladığı andan itibaren ve sonrasındaki süreçte aklımıza gelen her türlü soruyu sabırla ve detaylı şekilde cevaplandırdı. Hamileliğim boyunca her aradığımda kolaylıkla ulaşıp içimi rahatlattı. Doğum başladığında bizden önce hastanedeydi ve doğum sürecinde odada beni hiç yalnız bırakmadı. Her kadın gibi doğumdan bende korkuyordum ama Müjde hocam doğumu o kadar güzel bir şekilde gerçekleştirdi ki sayesinde kısmet olursa tekrar anne olmak istiyorum. Sağlık sektöründe çalışan biri olarak mesleğini bu kadar seven, hastalarına gerçekten içten bir şekilde ilgili ender bir doktor benim için. Çevremdeki herkese tavsiye edeceğim. Hakkınız, emeğiniz çok büyük herşey için teşekkür ederim Müjde hocam.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Müjde Koyuncu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Müjde Koyuncu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Müjde Koyuncu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Müjde Koyuncu Op. Dr. Müjde Koyuncu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Müjde Koyuncu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Müjde Koyuncu Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Hamilelik, Genital Siğil (hpv), Genital Organ Bozuklukları alanlarında hizmet veriyor ve Nst, Jinekolojik cerrahi, Jinekolojik muayene hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Vazgeç
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Facebook Twitter Instagram Youtube