Op. Dr. Muharrem Demiroğulları, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Dekübit Ülseri, El Bileği Bağ Yaralanmaları, Yüz Estetiği

Takvim talep etDeğerlendir

Muharrem Demiroğulları Hakkında

Muharrem Demiroğulları Kimdir?

Op.Dr.Muharrem DEMİROĞULLARI, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde  tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op.Dr.Muharrem DEMİROĞULLARI, Ankara Çankaya'da bulunan Özel Medicana International Ankara Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Demiroğulları ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Demiroğulları şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Muharrem Demiroğulları bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Muharrem Demiroğulları Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Cinsiyet değişimi, Karpal tünel ve sinir basısı onarımı, Karın germe - abdominoplasty (tummy tuck)(liposakşın), Serbest fleple onarım, Kalıcı makyaj(mikropigmentasyon) alanlarında hizmet veriyor ve Dekübit Ülseri, El Bileği Bağ Yaralanmaları, Yüz Estetiği, Doğuştan Anomaliler hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Muharrem Demiroğulları muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Demiroğulları ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Muharrem Demiroğulları hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Demiroğulları hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.