Op. Dr. Mehmet Toprak, İstanbul, Genel Cerrahi

Op. Dr. Mehmet Toprak

Genel Cerrahi - İstanbul

Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Mide Botoksu, Mide Hastalıkları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Cevizli, Bağdat Cd. No:547  Maltepe, İstanbul
Özel Mehmet Toprak Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Mehmet Toprak Hakkında

Mehmet Toprak Kimdir?

Op.Dr. Mehmet Toprak, 1965 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak 1990 yılında Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Dr. Lütfü Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tamamlayarak 1996 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1997- 2002 yılları arası Hatay Kırıkhan Devlet Hastanesi'nde,2002-2004 yılları arası yurtdışında Genel Cerrahi ve Çeşitli Dallarda Üst İhtisas, 2004-2008 yılları arası Kırıkhan ve Hatay'da Özel Hastane Kuruculuğu, 2009-2010 yılları arası Özel Gispir Hastanesi'nde görev yapmış olup mesleki çalışmalarına 2010 yılından beri Remedy Hospital'de ( Genel Cerrahi, Baştabip) devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL DR. LÜTFI KIRDAR KARTAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mehmet Toprak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet Toprak kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Toprak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Toprak için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Toprak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Toprak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mehmet Toprak Özel Mehmet Toprak Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mehmet Toprak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mehmet Toprak Genel Cerrahi, uzmanıdır. Laparoskopik cerrahi, Mide Balonu, Mide Cerrahisi, Mide küçültme, Obezite alanlarında hizmet veriyor ve Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Mide Botoksu, Mide Hastalıkları, Obezite Cerrahisi, Tüp mide hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mehmet Toprak için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mehmet Toprak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mehmet Toprak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Toprak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mehmet Toprak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Toprak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.