Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Genel Cerrahi - İstanbul
5.0

Hemoroid, Hemoroidal Hastalıklar, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar

“Mehmet hocam önce "iyi" bir insan sonra "iyi" bir cerrah. Hemoroid şikayetiniz varsa en doğru adres....” Devamı

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt

Kilis doğumlu olan Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt ihtisasını Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Dalında yapmıştır.

2001 yılında Sivas Numune Hastanesinde mecburi hizmetini Genel Cerrahi Uzmanı olarak yapan Dr. Kurt, 2002 yılında Beykoz Devlet Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak göreve başlamış ve bu sebeple İstanbul’a kesin dönüş yapmıştır.

Belirli bir süre farklı devlet ve eğitim araştırma hastanelerinde görev yaptıktan sonra özel sektörde çalışmaya başlayan Dr. Kurt şuan İstanbul’da yer alan kendi kliniğinde hasta kabulüne devam etmektedir.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi tarafından verilen Cerrahi Endoskopi bölümü Endoskopik çalışma sertifikası sahip olan Dr. Kurt, 2005 yılından bu yana Kolonoskopi ve Gastroskopi yapmaktadır.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi C servisinde Meme Kanseri ve tedavisi alanında çalışmalar gerçekleştiren Dr. Kurt, lokal anestezi altında Lazer ve Rafeelo yöntemlerini kullanmıştır. Sonrasında ise kendi geliştirmiş olduğu MDK yöntemi ile hemoroid tedavisi yapmaktadır. Bu yöntem ile ameliyatsız, narkozsuz ve 15 dakika sürecek kısa bir işlem ile pek çok hemoroid hastasının sağlığına kavuşmasına yardımcı olan Dr. Kurt, Obezite Cerrahisi, Metabolik Cerrahi, Anal Fissür, Anal Fistül, Guatr, Kolon Kanseri, Meme Hastalıkları, Safra Kesesi, Fıtık Cerrahisi alanlarında hizmet vermektedir. Tüm bu alanların yanında Medikal Estetik alanında da kendini geliştiren Dr. Kurt, Botoks, Dolgu, PRP, İp Askı, Mezoterapi, Varis Tedavisi ve Ben & Siğil tedavileri alanlarında da hizmet vermektedir.

Genel Cerrahi Uzmanı, Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt ‘’Batı Mahallesi Erol Kaya Caddesi Şefik Kolaylı Apartmanı No 33 - 2, 34890 Pendik/İstanbul’’ adresinde kendine ait klinikte hizmet vermektedir.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt Özel Muayenehanesi
Batı Mh. Erol Kaya Cad. Şefik Kolaylı Apt. No:33 İç Kapı No:2 Pendik/İstanbul
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler Anorektal hastalıklar (hemoroid, anal fissür, fistül ) Dikişsiz hemoroid cerrahisi Hemoroid tanı ve tedavisi Anal fissür tanı ve tedavisi Devamı
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Havaalanı transfer Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Devamı
Klinik Fotoğrafları
Randevu Hattı

Hakkında

Kilis doğumlu olan Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt, ilk ve orta öğrenimini burada tamamlamıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt ihtisasını Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Dalında yapmıştır. Devamı

Diploma Aldığı Kurum

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 04.2020
Deneyim: 3 Yıl

Yabancı Dil

İngilizce

İlgi Alanları

Hemoroid Hemoroidal Hastalıklar Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar Genital Siğil Guatr (yumrulu) Devamı

Deneyimler

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt (2020 - Devam ediyor)

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 811 31 50

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
AG
A** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
9 ay önce
Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler
Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt Özel Muayenehanesi

Mehmet hocam önce "iyi" bir insan sonra "iyi" bir cerrah. Hemoroid şikayetiniz varsa en doğru adres. Tedavi olmayı ertelemeyin, geçici çözümlerle uğraşmayın. Kesin, kalıcı çözüm için hocamı tavsiye ederim. İşlemden önce detaylı bilgilendirme, işlemden sonra sürekli takip ve en önemlisi hastanın her an ulaşabileceği bir hekim olması, iyi bir ekiple sizi her açıdan değerlendirmesi, hasta hekim iletişimi çok iyi, güven verici. Bir hastanın talep edebileceği her şey :)

H.
Hil*** .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Mehmet Bey, ilerlemiş olan hemoroid hastalığımı tedavi etti. Tedavinin seyrini ve uygulamadaki her şeyi anlattı ve eksiksiz yaptı. Klasik yöntemlerden farklı uyguladığı yöntemle küçük bir operasyon geçirdim ve ağrı kesici kullanarak neredeyse acı çekmeden ve çok kısa bir sürede bu hastalıktan kurtuldum. Operasyondan çıktığım günden itibaren normal günlük yaşantıma sorunsuz ve acısız (bir haftalık ağrı kesici ile) devam ettim. Yıllardır çektiğim sıkıntının bu kadar kolay geçeceğini hiç düşünmemiştim. Eğer bu hastalıktan muzdaripseniz bir gün dahi beklemeyin. Süreci sonuna kadar takip edip tam olarak iyileşmenizi sağlayan, alanında oldukça iyi bir doktor.

ST
S T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mehmet bey, sadece görevini çok iyi şekilde yerine getiren tecrübeli bir Cerrah değil aynı zamanda hastasının psikolojisini önemseyen ve buna uygun yaklaşım sergileyebilen çok değerli bir Doktor. Operasyon öncesi verdiği detaylı bilgi, operasyon sonrasında gösterdiği yakın ilgi ve takibinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.

NB
Nil*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İletişimi mükemmel verdiği açıklayıcı bilgilerden dolayı hastayı çok rahatlatıyor esprili dostça yaklaşımı ile alışıla gelmiş doktorlar gibi değil güven verici kendisini tebrik ediyorum başarılarının devamı diliyorum.En kısa zamanda görüşmek üzere hocam.

SA
Sel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mehmet hocam her şeyden önce çok ilgili ve hastalarıyla çok samimi. Oldukça da esprili kendisi. Sırtımdaki iltihaplı bölgeyi çok güzel bir şekilde temizledi ve ilgili bir şekilde takibimi yaptı. Şuan hiçbir sorun yaşamıyorum. Herkes Mehmet hocaya güvenebilir.

SA
Sel*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mehmet hoca çok esprili, hastasıyla çok ilgili bir doktor. Sırtımdaki iltihaplı bölgeyi çok güzel temizledi ve kontrollerimi yaptı. Çok memnunum. Sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim herkese.

ba
Bur*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mehmet Hoca çok ilgili, samimi ve güler yüzlü birisi. Kendisinden radyofrekans tedavisi alıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

TO
Tol*** O***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Hocamla iyiki tanışmışım,yıllardır çektiğim ileri derecede yani iç,dış hemoroid olmak üzere toplamda 12,16 arası hemoroid pakelerine radyofrekans tekniğiyle işlem yaptı ve zaman içinde bunlar söndü.Şimdi çok rahatladım ve rahat birşekilde tuvaletimede çıkabiliyorum.Eskiden tuvalet sonrası pakelerin içeri girmesi için yarım saat yatar pozisyonda bekliyodum,şimdi ise tuvalet sonrası hemen kalkıp yürüyebiliyorum.Şuanda sadece sönen hemoroidlerin etleri kaldı,bu kalan etleride hocam iyice sönünce alıcam dedi ve eski sağlığına tamamen kavuşucan dedi.Mehmet hocama güvenim sonsuz hem doktor olarak,hemde insan olarak.Herkese tavsiye ederim mehmet hocamla mutlaka tanışın.Çok iyi bir doktor ve insan.En önemlisi adam gibi adam.Daha evvel bu problemim için çok doktora gittim profösörler dahil hepsi hemen ameliyat dedi ama mehmet hocam bu teknikle hallederiz dedi ve yaptı.ALLAH cc mehmet hocamdan razı olsun.Burdan sonsuz teşekkür ederim.İyiki böyle bir insan tanımışım.🙏🙏🙏

sm
Sin*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bu zor dönemde safra kesesi ameliyatı oldum,cok kısa sürede ayağa kalktım.Göstermiş olduğu yakın ve samimi ilgiden dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

CY
Cih*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Bostancı Central Hastanesi'nde aniden gerçekleşen ince bağırsak ameliyatımı görev süresinde olmamasına rağmen bizleri kırmayarak ameliyatıma giren Uzman Cerrah Mehmet Hocama minnet ve şükranlarımı iletmek isterim. Ameliyat öncesinde ve sonrasındaki süreçte hem görev kabiliyeti hemde samimi içten davranışı ile sonsuz güven vermektedir. Bize aktardığı üstün kişiliği sebebi ile çok şanslı olduğumu hissediyorum. Allah eksikliğini göstermesin. İhtiyaç halinde en öncü karakter olduğunu tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt için nasıl randevu alabilirim?

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908508113150

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Mehmet Durmuş Kurt Genel Cerrahi uzmanıdır. Hemoroid, Hemoroidal Hastalıklar, Hemoroid (Basur) Ve Çatlaklar alanlarında hizmet veriyor ve Hemoroid(basur) ve çatlaklar(fissür) ve anal fistül, gluteal apse gibi proktolojik girişimler, Anorektal hastalıklar (hemoroid, anal fissür, fistül ), Dikişsiz hemoroid cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube