Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel

Genel Cerrahi - Samsun

Onkoloji Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17  Atakum, Samsun
Özel Medicalpark Samsun Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Mahmut Fikret Gürsel Hakkında

Mahmut Fikret Gürsel Kimdir?

Op. Dr. Mahmut Fikret GÜRSEL, 1970 yılında doğmuştur. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Mahmut Fikret GÜRSEL, Samsun Atakum'da bulunan Özel Medical Park Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI
Yabancı Diller
 • İngilizce
İlgilendiği Hastalıklar
 • Onkoloji Cerrahisi
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları
 • Sindirim Yolu Cerrahisi
 • Mide Kanseri
Tedaviler
 • Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları
 • Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu
 • Reflü cerrahisi
 • Timektomi
 • Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri)

Mahmut Fikret Gürsel Değerlendirmeleri

Değerlendir
5 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

it..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Mahmut hocam kasık fıtığı ameliyatı oldum kendisi Hem hekim olarak,hem insan olarak cok ama cok iyi doktor.kendisi işinde çok başarılı pozitif samimi içten Detayli ve aciklayici konusmalariyla hastayi rahatlatiyor.kendisini herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Allah razi olsun 13-04-2021

a..zen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hem hekim olarak,hem insan olarak cok ama cok iyi doktor.Detayli ve aciklayici konusmalariyla hastayi rahatlatiyor.kendisini herkese şiddetle tavsiye ediyorum.samsunumuz boyle bir doktora sahip oldugu için cok sansli... 03-03-2021

al..�delen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel beye safra kesesi taşı ameliyatı oldum ve safra kesem iltihaplanma sebebi iki katı büyümüştü başarılı bir ameliyat ile sonuçlandı ve kapalı yöntemle yapıldı.safra kesem çok büyümesine rağmen kapalı olarak ameliyat tamamlandı. çok tecrübeli ve bilgili.kendisine teşekkür ediyorum . 14-05-2020

em..

Selamlar. Sayın Genel Cerrahi uzmanı Op. Dr. Mahmut Bey tarafından yaklaşık dört sene önce safra kesesindeki taş sebebiyle ameliyat edildim. Çok kilolu olmama rağmen çok başarılı bir ameliyat geçirdim Mahmut hocam sayesinde. Sağlık sektöründe çalışan birisi olarak yakından tanıdığım doktorlar ameliyat etmeyi göze alamadı maalesef ama Mahmut Bey bir dakika bile düşünmeden yapalım dedi. Genel cerrahi uzmanı doktorumuz Mahmut Bey çok insancıl ve alanının en iyilerinden diyebilirim rahatlıkla. Gerek çalıştığım bölgede, gerek şehir dışındaki dostlarıma tavsiye ettim, burayı okuyan herkese de tavsiye ediyorum. Samsun'da Genel Cerrahi uzmanı arayan tüm hastalara önce acil şifalar diler daha sonra Op. Dr. Mahmut Fikri GÜRSEL'i öneririm. Tekrar kendisine çok teşekkür ederim. 04-07-2017

n..

Mide ve sindirim sistemimde birtakım bozukluklar olduğu için bundan 5 sene önce kendisine mide ameliyatı olmuş ve çok rahatlamıştım. Kesinlikle çok saygı değer ve iyi bir genel cerrahi doktoru öncelikle bunu söylemeliyim. Genel cerrahi alanında çok üst düzey bilgilere sahip ve tüm teknik bilgiler dışında bir de hastasıyla çok ilgili, güler yüzlü ve sıcakkanlı bir şekilde ilgileniyor. Sindirim sistemimde bulunan problem nedeniyle senelerce çektiğim rahatsızlıklardan Op. Dr. Mahmut Bey tarafından gerçekleştirilen başarılı ameliyat sonrasında kurtuldum. İyi ki kendisini tanımış ve ameliyat olmuşum. Allah kendisinden razı olsun. Genel cerrahi bana göre çok önemli bir alan ve bu alandaki Mahmut Bey gibi kaliteli doktorlara milletimizin ihtiyacı var. Herkese çok teşekkür ederim. Doktor bey herkese tavsiyemdir. 25-04-2016

5 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. M Gürsel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. M Gürsel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel Özel Medicalpark Samsun Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel Genel Cerrahi, uzmanıdır. Meme Kanseri ve onkoplastik cerrahi ameliyatları, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Reflü cerrahisi, Timektomi, Anorektal Hastalıklar ve Kolorektal Cerrahi (Kolon, rektum, anüs iyi ve kötü huylu tümörlerine girişimler, barsak kanserleri), Dalak hastalıklarına cerrahi yaklaşım (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle), Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Acil Cerrahi, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Laparoskopik fıtık tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Onkoloji Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları, Sindirim Yolu Cerrahisi, Mide Kanseri hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. M Gürsel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Mahmut Fikret Gürsel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. M Gürsel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.