Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu

Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi - İstanbul
5.0

Kas Hastalıkları, Dirsek Kırığı, Dirsek Kırıkları

5.0

“Geçmeyen bacak ağrısı şikayeti ve başka doktorun bel fıtığı teşhisi ile Tolga hocama gittim. Kendisi...” Devamı

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu

Op.Dr M.Tolga Mertoğlu, 20 Ekim 1975 tarihinde doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinde başladığı tıp eğitimini 1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık Eğitimini 2001-2005 yılları arasında Haydarpaşa Numune Hastanesi'nde tamamlamıştır.

Mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi'nde devam etmektedir. Türk Ortopedi ve Travmatoloji Derneği,Türk Üst Ekstremite ve El Cerrahisi Derneği üyesi olup iyi derecede İngilizce, Almanca bilmektedir.

Dr Tolga Mertoğlu Muayenehanesi
Barbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian G-Blok Kat.3 No:21 Ataşehir/İstanbul
Tedaviler
Menisküs alımı Diz artroskopisi Kalça protezi ameliyatları Omuz artroskopisi Ayak ve ayak bileği cerrahisi Eklem enjeksiyonu(kortizon enjeksiyonu) Bel - Boyun Fıtığı Kırık Cerrahisi - Tedavisi Kemik iliği biyopsisi Kalça kırığı ameliyatları Kalça Cerrahisi Fıtık ameliyatı Fitoterapi Eklem protezleri Egzama Tedavisi Devamı

İlgi Alanları

Kas Hastalıkları Dirsek Kırığı Dirsek Kırıkları Diz Eklemi Ağrısı Diz Kapağı Problemleri Diz kıkırdak cerrahisi Diz Kireçlenmesi Diz Ortopedisi Eklem Ağrıları Eklem Yaralanmaları El Bileği Kırıkları El Ve El Bileği Hastalıkları Kas Ağrıları Dirsek Ağrısı Kas Kısalığı
Devamı

Deneyimler

Özel Via Hospital Sancaktepe (2016 - 2018)
Özel Erdem Hastanesi (2010 - 2016)
Özel Medicana Hospıtals Çamlıca Hastanesi (2008 - 2010)
Özel Universal Kadıköy Hastanesi (2007 - 2008)
Eskişehir Asker Hastanesi (2006 - 2007)
Özel Sevgi Tıp Merkezi (2005 - 2006)

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
BB
Bar*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Geçmeyen bacak ağrısı şikayeti ve başka doktorun bel fıtığı teşhisi ile Tolga hocama gittim. Kendisi gereken tüm testleri ve kontrolleri yaparak beni onkoloji ye yönlendirdi ve kanser teşhisi konularak tedavi oldum, sağlıgima kavuştum. Kendisine hayatımı borçluyum. Allah razı olsun. Ayrıca ablamın omuz ameliyatıni yaptı, tüm sorunlarından kurtuldu. Ailece hocamıza çok güveniyoruz. Kendisine gözüm kapali güvenir ve inanırım.

MC
Mev*** C***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Tolga Bey konusunda en iyilerden oldugu gibi,insani yonu ve iletisimi cok guclu esi bulunmaz biridir. Ulkemde boyle hekimlerimiz oldugu icin gururluyum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
ZE
Zey*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Diz kapağımdaki osteoartrit şikayetimden dolayı gittim . Muayene sonucu diz kapağıma enjeksiyon tedavisi yapan Dr Tolga Bey den bu aşamada pozitif enerji aldığımı söyleyebilirim .

Yorum randevu sonrasında eklendi.
gd
Gül*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

çok ilgili ve güler yüzlü bir ekip. tertemiz bir klinik her türlü dezenfekte imkanı sağlayan hizmetleri var . Teşekkür ederiz

Yorum randevu sonrasında eklendi.
HE
Has*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

İyiki Tolga MERTOĞLU Hocamı tanımışım ve ekibini bununla ilgili yazımıda fikretetgüer instagram sayfamda daha kapsamlı ve geniş bir yazım olucak tır.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
bD
Bur*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

çok ilgili ve güler yüzlü profesyonel bir doktor , ekip şahane , ortam hijyenik hastaya yapılacak operasyonu detaylı bir şekilde videolu anlatım yapıyorlar

Yorum randevu sonrasında eklendi.
SB
Sev*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kendisine diz kapak ağrısı şikayeti üzerine ve ayak üzerine basamayarak gittim 1 ay gibi bir süreçte iyileştirdi beni herkese tavsiye ederim cok bilgili işinin ehli bir doktor.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
AT
Ari*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

10 üzerinden değerlendirmek gerekirse benden tam puan aldı. Tedavi müşahede ve müdahale çok profosönel di. Kendilerini tebrik ediyorum.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
GB
Gök*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Öncelikle vurgulayarak belirtmek isterim ki, doktorumuzu çok seviyoruz. Herşeyin başı önce insan ilişkileri... Sizi dinleyen, anlamaya çalışan, sizinle ciddi iletişim içerisinde, hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirme yapan, bilgilendirirken de kendi dili ve anladığı şekilde değil, karşısındakinin dilinde ve anladığı şekliyle konuşan, İstanbul adabı ve terbiyesine sahip, empatisi yüksek, saygıyı hak eden bir insan. Doktor tarafına gelince, ben uzman doktor değilim, yargılama veya karşılaştırma yapmak hakkım değil, ancak oğlumun tedavi sürecinde bize doktor olarak da yeterli güveni verdi ve öyle kalmasını da sağladı. Henüz tedavimiz devam ediyor ancak bu süre içerisinde de tıbbi etiğinin yüksek olduğunu ve paraya değil sağlığa önem verdiğini de bir çok defa bize gösterdi. Bilirsiniz genellikle doktorlar hemen kesmek, biçmek ve buradan para kazanmak isterler. Bizim doktorumuz üç hafta süren ameliyat gerekli mi sorusuna her defasında "gerek yok, benim elim bu durumda olsa ameliyat etmem" diyerek, hastası olmamama rağmen benim bile röntgenimi bila ücret çekip, bu görüntülere uzman yorumlarını yapıp bu konuda da içten teşekkürü hak ediyor. Kendisine kendim, ailem ve hastası olan çocuğum adına sonsuz teşekkür ederim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
EK
Erd*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

İsmim Erdem Koca Beykoz da oturuyorum Tarih 26.09.2019 Cumartesi günü evin kapısında benzinli el motoru ile kapıda odun keserken motorun zincir kopmasından dolayı eşimin parmaklarına geldi sağ el işaret parmağı ile orta parmakta kopma meydana geldi.Acilen paşabahçe devlet hastanesine gittik lokal pansuman yapıldı bizi numune hastanesine sevk için hazırladilar Fakat o sırada abim yanımızda olduğu için Sayın Hocam Mustafa Tolga Mertoğlu hocamı aradı nerden tanıyor derseniz yaklaşık 4 sene önce abim ispiral makinesi ile elini kesmişti sag son iki parmak kopmuştu bütün doktorlar bu parmaklar daha dikilmez büyük bir ihtimallede bu parmakları kaybeder dediler dolayısıyla Bize Sayın Hocam Mustafa Tolga Mertoğlu hocamızı önerdiler sonuç ise Hocamız tarafından kopan parmaklar dikildi şuanda eski sağlığına kavuştu olmaz denileni RABBİMİN yardımıyla hocamız yaptı o zamanda dahi sayın hocamızın Ailece emeği yeri saygınlığı çok ama çok farklıdır .Gelelim konumuza abim sayın hocamı aradı ve bizi özel bir hastaneye yönlendirdi saat Akşam 07:00 hastaneye vardik biz gelmeden Sayın Mustafa Tolga Mertoğlu hocamız ameliyat haneyi hazırlatmış bizden 10 dakika sonra geldi o saatte gelme şansı yoktu trafik yoğunluğundan dolayı Emniyet şeridini kullanmıştır.07.30 Ameliyata girdik 6 saat ameliyatta kaldı kopan parmaklar yerine dikildi Tendonları kopmuş,sinirler kopmuş,damarlar kopmuş dolayısıyla bunların hepsini yapmış ve kendinden emin bir şekilde ben elimden gelenin hepsini fazlasıyla yaptım dedi Sayın hocamin en saygi duydugum hali ise kendinden çok emin vede karşısındaki hasta yakınının ruh halinden anlayıp sakinleştirmesine çok saygı duyuyorum Şuanda 44 gün oldu ameliyat olalı her salı ve cuma günleri 44 gün boyunca pansuman ve Kontrollerimiz NURİYE KOCA; Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu için randevunuz oluşturulmuştur. Randevu tarihi - 10-12-2019 saat 09:30. Adres: Barbaros Mah. Ardıç Sk. Varyap Meridian G-Blok Kat.3 No:21 yapıldı. parmaklardaki ateller alındı yaklaşık 10 gün sonra fizik tedaviye başlayacağız Şimdi ben kendi kendime soruyorum biz O akşam numune hastanesi,veya başka hastaneye gitseydik parmakları belkide kaybetme durumumuz olurdu veya parmaklar dikilir ama hissiyat oluşmazdi oda ilerleyen zamanlar için sıkıntılı bir sürecin içine girmiş olacaktık. Sayin Mustafa Tolga Mertoğlu hocamızı aradığımız zaman telefona bakmayabilir veya müsait değilim gelemem diye bilirdi fakat hocamız en acil ve en hızlı şekilde hastaneye gelip bizleri sakinleştirdikten sonra Ameliyata girdi Rabbimde yardım etti Çok başarılı bir Ameliyat geçirdik Bu sebebden dolayı Gerek hastanede gerek Kendi özel kıliniginde Başta Sayın Mustafa Tolga Mertoğlu hocamıza ,Hemşiremiz Eda hanıma ,Asistanımız Tuğba hanıma ilgi ve alakalarindan dolayı en kalbi duygularımla Ailem adına çok ama çok teşekkür ediyorum. Sayın Hocam Bu ülkenin sizlerin gibi Doktorlara ihtiyacı var.İyiki Varsınız Selam ve dua ile inşallah

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu Dr Tolga Mertoğlu Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. M. Tolga Mertoğlu Ortopedi ve Travmatoloji, El Cerrahisi ve Mikrocerrahi uzmanıdır. Kas Hastalıkları, Dirsek Kırığı, Dirsek Kırıkları alanlarında hizmet veriyor ve Menisküs alımı, Diz artroskopisi, Kalça protezi ameliyatları hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube