Op. Dr. Kemal Eyvaz

Genel Cerrahi - Antalya

Safra Yolu Darlığı, Guatr (yumrulu), Reflü - Gastrit

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Varlık Mh., Kazım Karabekir Cd., 07100  Muratpaşa, Antalya
Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kemal Eyvaz Hakkında

Kemal Eyvaz Kimdir?

Op. Dr. Kemal Eyvaz, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Kemal Eyvaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 12 2007

Tecrübe: 13 yıl 5 ay

Deneyimler
 • Iğdir Devlet Hastanesı
  12 2013 - Şu Anda
 • İstanbul Kartal Dr.lütfı Kırdar Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  12 2007 - 12 2013
İlgilendiği Hastalıklar
 • Safra Yolu Darlığı
 • Guatr (yumrulu)
 • Reflü - Gastrit
 • Sindirim Yolu Cerrahisi
 • PRP saç mezoterapisi
Tedaviler
 • Radyoaktif iyot tedavisi
 • Anal fistül
 • Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle)
 • Safra yolları cerrahisi
 • Splenektomi

Kemal Eyvaz Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

AT..�M
Zamanlama
İlgi
Ortam

Genel Cerrah, Op.Dr.Kemal EYVAZ beye 19.02.2020 de Antalya Eğitim Araştırma Hastanesinde; her iki taraftan laparaskopik kasık fıtığı ameliyatı oldum. Öyle beklediğim gibi ağrı, acı hiç hissetmedim.Ertesi gün öğlen taburcu oldum. Kemal bey hastalarına karşı ilgili, güleryüzlü, samimi biri. Ayrıca Kemal bey 3 ay önce yeğenimin apandist ameliyatını 10 Ocak 2020 de Babamın kasık fıtığı ameliyatını yaptı. her ikiside hayatlarından çok memnun. Allah Kemal beyden ve mesleğini Kemal bey gibi layıkıyla yapan doktorlardan Allah razı olsun. (Amin) 05-03-2020

AT..�M
Zamanlama
İlgi
Ortam

Op.Dr.Kemal EYVAZ beye 19.02.2020 tarihinde Antalya Eğitim Araştırma Hastanesinde her iki taraftan laparaskopik kasık fıtığı ameliyatı oldum. Ertesi gün öğlen taburcu oldum.Ameliyattan sonra hiç ağrı, acı çekmedim.Doktorumuz çok ilgili, güleryüzlü ve samimi hastalarıyla gerçekten ilgileniyor. Ayrıca benden önce yeğenim apandist ameliyatı, babam da yine kasık fıtığı ameliyatı oldu. Her ikiside hayatlarından çok memnunlar. Allah Kemal bey doktorumdan razı olsun. İşlerini layıkıyla yapan Kemal bey gibi doktorlara Rabbim başımızdan eksik etmesin.(Amin) 05-03-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Kemal Eyvaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Op. Dr. Kemal Eyvaz kimdir , telefon numarası nedir?
Op. Dr. K Eyvaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Op. Dr. Kemal Eyvaz için nasıl randevu alabilirim?
Op. Dr. K Eyvaz şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Op. Dr. Kemal Eyvaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Op. Dr. Kemal Eyvaz Sağlık Bilimleri Üniversitesi Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Op. Dr. Kemal Eyvaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Op. Dr. Kemal Eyvaz Genel Cerrahi, uzmanıdır. Radyoaktif iyot tedavisi, Anal fistül, Rektal prolapsusu(barsak sarkması) ve konstipasyon(kabızlık) ameliyatları (Laparoskopik ve açık cerrahi yöntemlerle), Safra yolları cerrahisi, Splenektomi alanlarında hizmet veriyor ve Safra Yolu Darlığı, Guatr (yumrulu), Reflü - Gastrit, Sindirim Yolu Cerrahisi, PRP saç mezoterapisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Op. Dr. Kemal Eyvaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Op. Dr. Kemal Eyvaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Op. Dr. Kemal Eyvaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Op. Dr. K Eyvaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Op. Dr. Kemal Eyvaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Op. Dr. K Eyvaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.