Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül

Genel Cerrahi - İstanbul

Genel Cerrahide Laparoskopi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Endoskopik Cerrahi

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül

Op. Dr. Kaplan Baha TEMİZGÖNÜL, 1981 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2005 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Bakırköy Doktor Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. 

2014 - 2016 Yılları arasında Kilis Devlet Hastanesi'nde mecburi görevini yerine getirmiş olan Op. Dr. Kaplan Baha TEMİZGÖNÜL, Tıbbi bilimsel dergilerde çeşitli yayınları bulunmakta ve asistanlık eğitimi döneminden itibaren obezite cerrahisine, özellikle de tüp mide ameliyatlarına ilgi duymuş ve 2016 yılında tüp mide ameliyatını Türkiye' ye getiren Obezite Cerrahisi Ekibi’ne dahil olmuştur.

Op. Dr. Kaplan Baha TEMİZGÖNÜL, evli olup ileri seviyede İngilizce, orta seviyede Almanca ve başlangıç seviyesinde Rusça bilmektedir. Mesleki çalışmalarına ise İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Dr. Kaplan Baha Temizgönül Obezite Cerrahisi Merkezi
Mim kemal öke caddesi no:11 K:2 Nişantaşı Şişli/İstanbul
Tedaviler
Cerrahi Hastalarda Beslenme Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar Laparoskopik apendektomi Kıl dönmesi (pilonidal sinüs) ameliyatları Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle) Herni cerrahisi Sils (tek delikten) kolesistektomi Laparoskopik safra kesesi ameliyatı Laparoskopik kolesistektomi Endoskopi Akalazya Tanı Ve Tedavisi Fundoplikasyon(gerd cerrahisi) Reflü cerrahisi Laparoskopik reflü cerrahisi Tüp Mide Revizyon Devamı

İlgi Alanları

Genel Cerrahide Laparoskopi Laparoskopik (kapalı) Cerrahi Endoskopik Cerrahi Da Vinci Robotik Cerrahi Kolonoskopi Polip Yağ Bezesi Lipom Robotik Cerrahi Kıl Dönmesi Nüks Fıtıklar Kasık Fıtığı Insizyonel Herni Karın Fıtığı Karaciğer Büyümesi
Devamı

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle

Sık Sorulan Sorular

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül ile nasıl iletişime geçerim?

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül Dr. Kaplan Baha Temizgönül Obezite Cerrahisi Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Op. Dr. Kaplan Baha Temizgönül Genel Cerrahi uzmanıdır. Genel Cerrahide Laparoskopi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Endoskopik Cerrahi alanlarında hizmet veriyor ve Cerrahi Hastalarda Beslenme, Laparoskopik (kapalı) ameliyatlar, Laparoskopik apendektomi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube